Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość źle nastawiona do tvn

CZY nie uważacie, że TVN jest nieobiektywny i propaguje PO ???

Polecane posty

:D Jasne. Po za tym tematem jest : CZY nie uważacie, że TVN jest nieobiektywny i propaguje PO ? A nie smutne zycie myrevinów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daruję Kaczyńskiemu, że przez niego nie ma \"Co z tą Polską\" i, że Polsat stracił tak świetnego prezentera, jakim niewątpliwie był Lis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zrozumiałam co miał na myśli premier mówią o wielkim chamstwie- PO wygrała wybory. To właśnie jest to chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnk
Tvn nie jest nieobiektywny-to jest normane ze mowi sie o osobach ktore wygraly wybory i kazdy liczy na to ze sie cos zminieni-tzn ci ktorzy glosowali na PO bo jesli ktos glosowal na PIs to mu sie nic nie podoba a Kaczynski sa wyjatkowo powalenie z tym jadem powyborczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvp teoretycznie jest
tak czy inaczej jeszcze nigdy nie było tak podzielonej Polski, jak po ostatnich 2 latach. To się byłym rządzącym udało najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Anouk Nigdzie nie słyszałem w radio w całości tej wypowiedzi , tylko pocietą wypowiedź z komentarzami redaktorów radiowych. Więc się nie bedę wypowiadał na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvp teoretycznie jest
poza tym - wracając do zasadniczego tematu - dziennikarze TVN podchodzą krytycznie do każdego obozu rządzącego. I to jest normalne, że każdy wyraża opinie krytyczne wobec tych, których wybraliśmy w demokratycznym głosowaniu. Poczekajcie chwilę i przekonacie się czy nie miałam racji. Bo tak prawdę mówiąc nie słyszałam tam peanów na temat PO tylko krytykę PiSu. A to jest chyba różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się nie oglądać wiadomości więc w temacie się nie wypowiem, bo widze to za rzadko i szybko zapominam. ale mam za to świeże wrażenia z TVP - wczoraj miałam okazję obejrzeć główne wydanie wiadomości na jedynce :o przy informacji o tym, ze g-w chciałaby stadion w białołęce wybudować aż mi się niedobrze zrobiło z powodu tak zjadliwego i wrednego komentarza :o w tvn czy polsacie nigdy nie spotkałam się z takim natężeniem wredności i chamstwa jak wczoraj w wiadomościach :o widać boli bardzo ekpię to, ze ich ukochany pis nie ma władzy we wawie i teraz w sejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale TVN jak w bęben waliła także w rządy SLD i rząd Belki, z tego ostatniego wręcz się naigrawali.... To prywatna stacja i ma do tego prawo...moim zdaniem newsy i informacje ma teraz najlepsze w Polsce. Mimo wszystko. Kiedyś TVN różniło si ę głównie tym, że w ypadkach była większa liczba ofiar. Newsy były podobne, ale teraz po tym, co się stało z informacjami i publicystyką, TVN pokazywała wiele rzeczy inaczej, niekoniecznie przez PiSowską soczewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donald też był w tłoku, Jan MAria.... ale chyba ciągle będzie gościć teraz Nelly. Przykre jest natomiast to, że schodzimy na psy....bo zamieniliśmy jednego Rookitę na drugiego, spadliśmy kilka klas niżej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku normalnie
tvn juz ogladac sie nie da albo sa reklamy albo kretynskie tance z pseudo"gwaiazdami" albo smianie sie z kaczynskich i robienie bogów z platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku normalnie
ogladałam jakis czas temy wojewodzkiego był u niego fasowski cały ten program był zenujacy bo cały czas wchodzili w dupe PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku normalnie
gąsowski*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku normalnie, to Ty wiesz coiś na temat mojego guru? Czy tylko masz przypadkowo taki sam nik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvp teoretycznie jest
do ------------wstrzyczaso coś tam Każdy widzi to, co chce widzieć. Tuż przed debatą Tusk-Kaczyński Majewski nieźle nabijał się z Tuska. Nie pamietasz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle nastawiona do tvn
no i tu właśnie objawia sie nam TVN w pełnej krasie- aby wyśmiać, poniżyć-czego przykładem są programy typu Wojewódzki czy program majewskiego, czyli dokładnie taki jak większość wyborców PO. Przykro sie robi kiedy wyborca Platformy szydzi z każdego kto zagłosował inaczej niż on.Z braku argumentów pluje jadem i wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris zd. Czesława
ależ nieprawda! mowiły , że to od 10 lat najlepsza programowo stacja w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem TVN krytykuje, nie zaś szydzi. Zaś w programach satyrycznych z definicji żarty i szydzenie i nabijanie są narzędziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolność mediów oznacza ich pluralizm. Nie obiektywizm (coś takiego nie istnieje). Pluralizm medialny oznacza prawo do istnienia mediów lewicowych, prawicowych i centrowych. ITI (TVN,onet.pl, RMF FM) jest za PO. I to od momentu powstania tej partii. Ja nie zapomne jak po atakach z 11 wrzesnia 2001 głównych komentatorem od terroryzmu był A.Olechowski, założyciel PO, bankowiec i ekonomista. Nigdy nie był na Bliskim Wschodzie. Ale wtedy były wybory. PiS ma wsparcie TVP, PO ma wsparcie TVN (od niedawna też Polsatu. Programy informacyjne obu stacji mają podobną oglądalność. Jest pluralizm. Ale PO chce skończyć z pluralizmem. Chcą zmienić ustawe o KRRiT. Teraz PO będzie mieć wsparcie TVN (w tym i to swoje PO 24, czyli TVN 24) oraz TVP. A jak będzie monopol to co ich powstrzyma od cenzury ? Niektórzy myślą że jak prywatne to obiekltywne. Bzdura. Te media też uczestniczą w polityce. Podam przykład. W grudniu 2000 r. Polsat szefem swojej agencji informacyjnej zrobił Dariusza Szymczychę. Dwa miesiące wczesniej był szefem sztabu wyborczego A. Kwasniewskiego. Nigdy wczesniej nie pracował w mediach. Prywatne koncerny medialne też zawierają sojusze polityczne. Dominuje w tym oczywiście Gazeta Wyborcza i Nasz Dziennik. ITI niewiele im odstępuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: miałem na myśli ze programy inform. TVP i TVN mają podobną oglądalność (np wieczór wyborczy). Teraz wyborcy mają wybór. Ale jak PO dobierze się do TVP to wyboru nie będzie. Będzie monopol PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle nastawiona do tvn
i będzie klęska- Bo tak się stanie. Nie będzie obiektywizmu, nie będzie pluralizmu. Partia będzie rządziła. Jak za starych, dobrych czasów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że TVN będzie krytykowało.... Równowaga się sama wytworzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk Jaka równowaga ?. To jest równowaga: PO-TVN PiS-TVP A nie sytuacja: PO - TVN PO - TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceciku naiwny
w USA tez jest monopol no i co z tego? wygrywaja silniejsi , prawo selekcji naturalnej , koncentracja mediów jest nieunikniona ale kazdy rozsadny człowiek nie traktuje gazet radia czy tv jak wyroczni i ma swoisty filtr który oddziela ziarno od plew wiadomo ze GW jest tuba PO i proizraelska a jak to wiesz to ich propaganda na ciebie nie działa - podobnie z kazdym innym dziennikiem a wolność słowa i mediów - no ba piekna idea i wcale nie taka utopijna bo mamy INTERNET :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie, media mają stać za konkretnymi ugrupowaniami....moim zdaniem media mają krytykować władzę, patrzeć jej na ręce. jeśli ktoś zaczyna rządzić, media przyglądają sie i komentują. Tym razem pewnie i tak bedzie, cho krytyka może nie będzie tak druzgocąca ze strony TVN jak dla PISu. Ale PiS zam zapracował na taka druzgocącą krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Internet w Polsce skręca na prawo, ewentualnie wyśrodkowuje. Poczytaj Salon24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jki internet? onet.pl jest własnoscią ITI, czyli TVN. Polecam topiki polityczne. Ile tam kretynów żywcem powtarzających newsy z tego potralu dla niemyślących samodzielnie (bo tym jest onet). Wirtualna Polska to własność Polsatu. I czytelnicy tych portali wchodzą na czatu i tu to licznie powtarzają. GW- nie jest tubą PO. Byli za ROAD, później UD, UW a teraz za PD-demokraci.pl (dlatyego tak ślicznie promowali Kwacha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×