Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość taktoprawda
kammm 1500zł zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak przekliniak
Czesc agatha199, ja tez jade na szkolenie 5 litopada :) nie wiem czego sie tam spodziewac bo moja przyszla kierowniczka straszy, ze bardzo ciezko zdac te egzaminy ;p nie wiem czy to aby mnie zmotywowac czy naprawde jest tak ciezko, na dodatek mowi, ze jak nie zdam to zwracam 1500zl kosztow utrzymania, bo oplaca mi tam wszystko (mieszkanie, jedzenie, podroz etc.). jak cos tu masz moj mail: revelation84@interia.pl, albo pisz na forum, czasem zagladam. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_86
Pracuję w GNB od roku.. To moja pierwsza poważna praca. Zarobki miało być na rozmowie więcej a po 3 tyg pracy umowa na 2000 brutto. Szkolenie we Wrocku 3 tygodniowe. Testy takie krótkie w trakcie szkoleń potem test połówkowy a na koniec ten zwykły. Ten z defa bardzo łatwy test wiedzy nieco bardziej trudny. Sama praca wiadomo Plany Plany Plany... Sprzedajesz gratulacje jesteś wielki. Masz gorszy miesiąc nacisk presja straszenie zwolnieniem.Kolejny miesiąc masz sprzedaż :D... już jesteś super!! każdy by cię zagłaskał Słowem jak w każdym banku. Nie masz zrobionego planu... plan naprawczy.... znowu nie--> kolejny plan naprawczy itd. Można zarobić nieźle ale trzeba się napracować by uczciwie sprzedać i by klient wrócił zadowolony. Jeśli jesteś bez sumienia i moralności i sprzedaż każdemu "gów**" opakowane w kolorowy papierek, kota w worku... to zarobisz nawet nawet 3000-7000 brutto samej premii. Trzeba mieć silną psychikę pracując w jakim kolwiek banku. Moja rodzina pracuje w konkurencji. Jest to samo ale prowizje duzo nizsze.Mam porownanie. Za kase człowiek jest w stanie być "zwierzęciem" Pytanie czy potrafisz schować swoją godność do kieszeni i czy potem będzie Ci się żyć z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiak przekliniak własnie napisałam do Ciebie maila ;) Jesli chodzi o egzaminy to mniej wiecej jakie sa pytania?? zastanawiam sie czy zaczac sie uczyc od teraz skoro sa trudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __mloda__
Czy ktoś z obecnych na forum pracuje na stanowisku kontroler placówek bankowych ? a może ktoś mógłby więcej napisać o tym stanowisku o pracy w GNB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikolandia
Witam, wysłałam aplikację na stanowisko Opiekuna Klienta. Dzisiaj miałam rozmowę telefoniczną nt.mojego doświadczenia, dlaczego chcę pracować w Getin Bank, oczekiwania finansowe itp. Do tygodnia czasu mam się spodziewać telefonu z zaproszeniem do rozmowy już z managerem oddziału. Jakich pytań mogę spodziewać się podczas tego spotkania ? Czy kwota 2000 zł brutto o której piszecie jest możliwa do negocjacji tj. czy np. to , że mam kilkunastoletnie doświadczenie pracy w banku ma znaczenie w otrzymanej podstawie wynagrodzenia ? I ostatnie pytanie czy warto starać się o pracę w tym banku. Czy można dobrze zarobić, "nie wciskając ludziom kitu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METI
Witam ja również jadę na szkolenie 5 listopada jeśli jest ktoś z okolic Sosnowca kto się tam wybiera to proszę dajcie znać na forum bo lepiej jechać w kilka osób zawsze raźniej . Niektórzy mieli tutaj pytani odnośnie zarobków ja mam podstawy 2200 bo tak wynegocjowałam a wiem , że waha się ona w granicach od 2000 do 2400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam najnizsza krajowa własnie sie dzisiaj dowiedziałam o tym ... i troche mnie to zdziwilo bo liczylam na troche wiecej;/ no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METI
agatha199 a z jakiej miejscowości jedziesz bo poszukuje towarzysza podróży do tego Wrocławia hehe Wiesz może jeszcze coś na temat tego szkolenia w jakim hotelu i czy na weekendy wracamy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca GNB
WItam, jadę 5.listopada br na szkolenie (tygodniowe) lecz Uwaga - do Katowic ... jestem zdziwiona, wcześniej była mowa o wrocławiu... byc może dlatego, że będę Doradcą klienta, a nie jak większość Opiekunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
METI - ja mam 60 km do Wrocławia wiec bede dojezdzac codziennie. Jeśli masz mniej niz 80 km tez bedziesz musiała codziennie dojezdzac a jesli wiecej to dostaniesz mieszkanie ;) Skad bedziesz dojeżdzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METI
JA JESTEM Z OKOLIC KATOWIC I NA PEWNO BĘDĘ NOCOWAĆ WE WROCŁAWIU. JUTRO IDE PO SKIEROWANIE NA BADANIA DOPIERO TO MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ COŚ WIĘCEJ DOWIEM CZY NP DAJĄ ZALICZKĘ NA PODRÓŻ CZY POTEM ZWRACAJĄ KOSZTY DOJAZDU . WSZYSTKO NA OSTATNIĄ CHWILĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania?? szybko myslalam ze dopiero po zaliczonym egzaminie wysylaja na badania. Ja narazie mam praktyke do konca tygodnia, dostałam juz wszystkie materiały. agataw199@o2.pl napisz do mnie gdybys sie czegos dowiedziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatha199 to nie powiedzieli Ci o wysokości wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej ? Niepoważne zachowanie .... Czy możesz napisać czy masz już doświadczenie w bankowości, jeżeli tak to jakie ? Ja nadal czekam na telefon od menedżera oddziału.... oby zadzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dopiero sie teraz dowiedziałam o wynagrodzeniu... Doświadczenia niestety nie mam w bankowosci dlatego trudniej mi sie wszystkiego nauczyc no ale trzeba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatha199 dziękuję za odpowiedź. No cóż każdy kiedyś zaczyna stawiać pierwsze kroki w danym zawodzie. Najważniejsze to pozytywne nastawienie :-) Ja zaczynałam pracę w banku 15 lat temu i też byłam pełna obaw czy dam radę... Ale fakt , że jestem urodzoną optymistką ale mocno stąpającą po ziemi oraz to, że bardzo lubiłam to czym się zajmowałam na pewno mi pomogło i pomaga nadal. Aktualnie w zupelnieinnej innej branży. Z pewnością świetnie sobie poradzisz, powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mieszkam niedaleko centrum szkoleniowego Geiinbanku w Katowicach. na ścianach ochocze pisze dołącz do nas, a ze ostatni rok studiów, to zastanawiam sie w jaki sposób w ogóle można dostać sie na to szkolenie? Nie myślałam o pracy w banku, ale jak na pierwsza, powazną pracę, czemu by nie? :) Dziękuje z góry za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochachech
"...to zastanawiam sie w jaki sposób w ogóle można dostać sie na to szkolenie? ..." cacauatlie przecież to oczywiste. W szkoleniach uczestniczą osoby, które pozytywnie przeszły rekrutację na któreś ze stanowisk pracy w Getin Banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METI
Jak się okazało ja jade na szkolenie dopiero 12 do Wrocka więc jeśli jedzie ktoś z woj śląskiego jeszcze to proszę o kontakt na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla123
napiszcie proszę na jakiej ulicy są szkolenia we Wrocławiu?wybieram się 12 listoapda, może ktoś też jedzie...p.s. czy umowa jest podpisywana 1 dnia na szkoleniu, czy oferują jakieś dodatkowe benefity, typu karta multisport, pakiet medyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, od poniedziałku mam zacząć pracę w placówce GB na śląsku. I prawdopodobnie 26 jest szkolenie. Może ktoś napisać jak wyglądają te dwa tygodnie pracy w placówce przed szkoleniem. Bardzo się obawiam, gdyż nie mam doświadczenia w bankowości i boję się, że moja wiedza w tym temacie jest bardzo uboga.. Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikolandia
Hmmm i co się w tej Polsce wyprawia... Justyna0728 obawiasz się bo nie masz doświadczenia w bankowości. A ja pomimo tego ( pisałam o tym w poście wyżej) , że miałam do tygodnia czasu otrzymać telefon od managera oddziału z zaproszeniem na drugi etap rekrutacji nikt do mnie nie zadzwonił. Dostałam maila z podziękowaniem za zainteresowanie ofertą i rozmowę telefoniczną. A mam 13 lat doświadczenia pracy w bankowości (praca z klientem). Jakaś MASAKRA .. Niemniej jednak Justyna0728 , życzę powodzenia. Będzie dobrze, wiadomo zawsze najgorsze są początki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co przesądziło o tym, że zaproszono mnie na I,następnie II rozmowę.. może to, że mam studia wyższe na kierunku finanse i rachunkowość i doświadczenie w pozyskiwaniu klienta, bo pracowałam jako przedstawiciel handlowy. A może po prostu dobrze "sprzedałam siebie" na rozmowie kwalifikacyjnej. Przykro mi, że nie zadzwonili do Ciebie. Mam nadzieję, że powiedzie Ci sie gdzie indziej. Wiem, że szukają teraz także do Alior Banku bo też aplikowałam i oddzwonili, ale podziękowałam. Wracając... odpowie ktoś na moje pytanie w poprzednim poście?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Powiedzcie proszę ile można zarobić jako doradca klienta w GB i jak ewentualnie dobrze sprzedać się na rozmowie :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkietaStudenkaUE
Szanowni Państwo, jestem studentką piątego roku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Obecnie piszę pracę magisterską, której tematem jest mobbing w środowisku pracy. Uprzejmie proszę o wypełnienie kwestionariusza dostępnego na stronie -> http://moje-ankiety.pl/respond-33823.html . Ankieta przeznaczona jest dla pracowników sektora bankowego i ma na celu zbadanie zjawiska mobbingu w tych organizacjach. Poniższy wywiad jest anonimowy, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.Dziękuje za udział w badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUŚCI Z GETIN
Zadałem sobie trud przeczytania całego wątku. Wychodzi zeń mizeria moralna osób pracujących w GB. Jesteście tak zdemoralizowani, że każde oszustwo na niekorzyść klienta jesteście w stanie zrobić. Na szczęście szykuje się Wielkie Bum w postaci Pozwu Zbiorowego oszukanych przez was klientów. Piękne posypią się wyroki. Czekam na upadek tego parszywego złodziejskiego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maro13928
Czy ktoś wie na jakiej ulicy odbywają się szkolenia dla Opiekunów Klienta w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracuje już 3 lata
kochani ,wszystko zależy od tego czy praca jest w oddziale czy w placówce franczyzowej. Franczyzy wystrzegać się bo zaczyna i kończy się dzień nawet sprzątając. jest się tutaj od wszystkiego! za marne grosze bo premii wogolenie wypłacą jezeli nie ma sie 100% planu, franczyzobiorcy ucinają na wszystkim....to są kpiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×