Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MARLEN99999

KIEDY PO RAZ PIERWSZY I GDZIE ROBIŁYŚCIE LODA?

Polecane posty

Gość MARLEN99999

HEJKA, KIEDY PO RAZ PIERWSZY I GDZIE ROBIŁYŚCIE LODA SWOJEMU FACETOWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to mozesz mi sie wygadać
mam 23 lata a pierwszy lód jakies 3 lata temu na łące z przyjacielem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ii
w mieszkaniu chłopaka, miałam wtedy 16 lat i było po prostu boskooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 1844
ja robiłam jak miałam 13 lat w domu mojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 1844
dodam tylko, ze ten chlopak byl wtedy na zakupach z rodzicami, a ja włamałam sie przez piwnice zeby pozaciagac sie rozkosznym zapachem jego perfekcyjnie znoszonych, stojacych tak ja buty, skarpet. okazalo sie jednak, ze w domu zostawili swojego pupila, nie zabrali go na zakupy pewnei dlatego, ze mial pilnowac w domu, bylo to knur wazacy prawie 300kg, wyskoczyl spod łóżka, zerwal ze mnie ubranie i wydajac ekstra erotyczne dzwieki, kazal robic mu pałe, jestem uległa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzowsko rzońdziż
anka 1844 dodam tylko, ze ten chlopak byl wtedy na zakupach z rodzicami, a ja włamałam sie przez piwnice zeby pozaciagac sie rozkosznym zapachem jego perfekcyjnie znoszonych, stojacych tak ja buty, skarpet. okazalo sie jednak, ze w domu zostawili swojego pupila, nie zabrali go na zakupy pewnei dlatego, ze mial pilnowac w domu, bylo to knur wazacy prawie 300kg, wyskoczyl spod łóżka, zerwal ze mnie ubranie i wydajac ekstra erotyczne dzwieki, kazal robic mu pałe, jestem uległa :) :D :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeekawska
a ja nie robilam jeszcze loda choc mnie to strasznie kusi.. moj facet goli sobie genitalia wiec jest taki slodki:) ale boje sie odruchow wymiotnych bo tyle lasek pisalo ze tak ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opra
jak myslicie najpierw sex a w inny dzien robienie lodzika , czy najpierw lodzik a pozniej po kilku dniach sex? nie wiem co najpierw zaznacze ze jestem dziewica, jak Wy robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dobra sprawdzamy
To znaczy kiedy po raz pierwszy brało się chuja w usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaa15
miałam 15lat, było to na dyskotece 5 mies temu :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsf
w niedziele ;-) i wczoraj ;-) wlasciwe teraz to ciagle ;-) wczoraj mamuska o maly wlos nas nie przylapal bo nie zamknelismy drzwi ;-) moj chlopak mowi :perelko jestem w 7 niebie " i ja tez ;-) slyszac te slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 1844
Ktoś sie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsf
zapomnialam dodac, ze moj chlopak jest wikarym w mojej parafii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkami
Ja to zrobiłam już w gimnazjum Jak miałam 15 lat. Spóźniłam się na lekcje razem z kolegą który zawsze mi się podobał ale okazalo sie ze naszej klasy nie ma w sali bo poszla oglądać film do biblioteki My o tym nie wiedzielismy i czekalismy 45 minut. Wtedy siadłam blisko niego i połozylam mu "przypadkiem " rękę na udzie, na jego twarzy pojawił się rumieniec a nizej pojawił się namiot, nie mogłam się oprzeć i poprostu to zrobiłam. Dziś jesteśmy parą juz 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumara
1 raz byl super i zapamietam go do konca zycia. Robilam proboszczowi z parafi....i....byl kastratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4444444444444444444444444444
do sumara brak@tlen.pl'; Nie bluźnij kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj zrobilam swojemu chlopakowi laske. I bylo wspaniale jego 25cm fred. Wslizgiwał mi sie coraz glebiej do gardla. I ten jego wytrysk... sperma na moim całym ciele. We włosach, w ustach na pończochach. A tak przy okazji. Czy wam tez smakuje sperma. Jak mi sie spuscil do ust to najpierw sie przestraszylam a potem posmakowalam i.... chce wiecej. Ona jest pyszna. Jutro powtarzamy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaodsobeckich
Wikaremu w konfesjonale podczas drogi krzyżowej ,mmmmmmmm aż wył z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaasa
Na wakacjach w namiocie na polu namiotowym. Wokół byli inni ludzie i namioty, a my w swoim zaczęliśmy się przytulać, zdjął mi kostium kąpielowy a ja mu slipki, już wcześniej widziałam że mu penis nabrzmiał. Najpierw pieścił mi cipkę a później ja wzięłam jego członka do buzi.Na końcu spuścił się na moje cycuszki, ale ja wzięłam na palec sperme i liznęłam na spróbowanie, nawet fajny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bylam u kolegi on wyszedl do sklepu a ja zrobilam loda jemu ojcu i przylapal nas jego syn ale ojciec mu dal szlaban a ja jemu ojcu robilam loda dzien w dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po raz pierwszy pieściłam w ten sposób,faceta w którym się zakochałam,i miałam ochotę na każdy cm jego ciała,byłam już dojrzałą kobietą,smakował mi bardzo,i sprawiało mi to wielką przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj brat ma wielka i gruba pale przylapalam go raz jak walil sobie i nie moglam sie oprzec i zrobilam teraz robimy to codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po raz pierwszy dzisiaj w kuchni zrobiłam loda a właściwie lody o smaku wiśniowym i jagodowym, właśnie się mrożą w zamrażalniku, na pewno będą pyszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam loda wczoraj, w przymierzalni mojemu chłopakowi z okazji jego urodzin. spuścił mi sie do buzi, wszystko połknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdy miałam 13 lat zrobiłam chłopakowi za urodziny trochę się jeszcze brzydziłam ale to byłyżki jego urodziny wiec nie dałam po sobie poznać i wszystko połknełam. Ale przyznam szczerze że najlepszą tego typu przygodę miałam w wieku 19 lat (mam 21) kiedy pojechałyśmy z kokeżanką autostopem nad morze wtedy podwoził nas jeden facet ok 30 do Kołobrzegu zostało 60 km i miłoa nam się rozmawiło kiedy dojechaliśmy do tego miejsca on powiedział że może nas podwiwiść dalej ale to nie podrodze i tak słowo do słowa i zrobiłam mu loda przy kokeżance ona też pomagała na koniec zrobilyśmy sobie foto i wyslałam je na snapa chłopakowi z którym się rozstałam tydzień wcześniej że to się tak dorze bawię xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikka19
Miałam 16 lat, w aucie kumplowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcell25
Dziewczyny lodziareczki piszcie o swoich doświadczeniach, w braniu penisów do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×