Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bleblus

co zrobic zeby sie wysrac?????

Polecane posty

Gość spróbuj ciekłej parafiny
spróbuj ciekłej parafiny , ja piłma przez miesiac, i o d tamtej pory nie mam żadnych problemów, a potrafiłam i dwa tygodnie chodzić i nic, tak miałam uregulowane raz na dwa tygodnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turas
Wpitol sobie kebaba od turasa +100 do srania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol
Najprawdopodobniej masz celikię. albo nadwrażliwość na gluten nadwrażliwość na gluten da się wyleczyć dietą bezglutenową, ale skoro już jakiejś próbowałaś, to pewnie jest to celikia. ja wypróżniam się raz na 2 tygodnie, ale rodzice nie chcą mnie wziąć do lekarza na badania, bo... właściwie to nie wiem dlaczego, ale mniejsza o to. zgłoś się do lekarza rodzinnego i powiedz mu o swoich podejrzeniach. upieraj się jak będzie ci mówił bla bla bla. daj mu w łape i tyle. ma ci dać skierowanie na gastroskopie i inne badania i koniec. celikia najczęściej pojawia się u kobiet w ciąży, u niemowląt przechodzących z mleka matki na te różne zupki i dupki. właściwie to u każdego w każdym wieku. celikia jest ZAZWYCZAJ dziedziczna, ale nie musi być. u mnie nikt w rodzinie nia miał, ale ja najprawdopodobniej mam. nie zwlekaj bo pojawi się też zgaga. i to taka że się nie będziesz mogła ruszyć. bóle głowy, anemia, wysypka. ja to już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce poranne
ja tez mialam kiedys problemy z wyproznianiem, pomogl mi lactoral, pilam kilka saszetek dziennie, kupki unormowaly sie:) teraz pije tak jedna saszetke dziennie profilaktycznie, jest to w koncu probiotyk, zywe kultury bakterii naturalnie wystepujace w przewodzei pokarmowym, wiec zazywanie dla profilaktyki tez nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22773300
cos juz slyszalam o tym lactoralu, chyba go wyprobuje, ciezko mi robic te kupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczkaaaa
zjedz ze 4 kiwi dziennie na wieczór cie przegoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gruszke :) Mojej dziewczynie to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne....a ile tu do czytania...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korniszonozerca
Ja polecam kupić ogórki kiszone w woreczku i wypić całą wode z tych ogórków. Drugi sposób - kupić sok z kiszonej kapusty, ale taki butelkowany. I to i to takie ze sklepu jest dość słone, ale prysznic z d**y gwarantowany !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy rano orzed jedzeniem wypić szklankę wody mineralnej, potem zielona herbata. Trzeba jesc duzo warzyw i oroduktow zawierajacych błonnik, bez cukru. Najlepszy jest "zdrowy błonnik" firmy granex. Uwielbiam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Predator71
jedynie mrze pomóc anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup czopki glicerynowe. Naprawdę pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohydne ale cóż
Owiń palec papierem toaletowym i włóż go do o***tu i wyjmij, jeśli coś tam jest. A jak nie to lewatywa albo czopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjedz buraka imiej duuuuuuzo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowany klockiem mamy`
Moja mama nie mogla sie wysrac i nic z tych rzeczy jej nie pomogly wiec wymyslcie cos innego prosze :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.02.14 [zgłoś do usunięcia] Jedni s...ją a inni się wyprózniają :):):):):).Na to pierwsze ci nie doradzę ale na to drugie to sliwki suszone zmoczone na noc ok 5 szt .Rano podgdrzac wode ze sliwek i wypic a sliwki zjeśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sól magnezowa ruszy kazdego,tylko uwazajcie zeby zdazyc do kibla he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogla po dluzszym czasie woda... Duze ilosci wody przynajmniej 2 - 3 litry mineralnej + kawa i herbata, soki itp. No i otreby codziennie rano. Pol miseczki zalewalam goraca woda i czekalam az spuchna. Smak ma taki sobie ale idzie sie przyzwyczaic. A z szybszych sposobow to bigos + mleko mojego ojca zawsze ruszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spróbowałby soe pn oprzeć soli magnezowaj he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfkj
a jak puscisz klocka w basenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuciłam palenie i rzedko chodze do kibelka:((( co za meka:(( zaczne chyba od wody i jabłek.... brzmi kiblowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupeczka rad
Hejka Trzeba popróbować różnych metod na zaparcia, żeby odnaleźć tę, która nam pomoże. Warto zacząć od tych naturalnych, bo leki przy długim stosowaniu ponoć rozleniwiają organizm. Choć w sytuacjach kryzysowych są niezbędne. U mnie nie zadziałały te stricte /co to znaczy nie wie ale ładnie brzmi ;) / błonnikowe. Pożywki owsiane czy siemię lniane wręcz zapychają. Miałam popróbować je z większą ilością wody, ale póki co odstawiam i jedne i drugie. Polecam: -RUCH! - Herbatka czerwona /próbujcie, jak radzi koleżanka stronę do tyłu parzyć ok. 10 minut, bo mocniejsza może wywołać rozwolnienie! A po zaparciu taka opcja jest straszna! ;) - Gruszka! Zacznijcie od jednej, a próbujcie stopniowo więcej, mogą wzdymać, zagazować lub utuczyć, bo kaloryczne. Tyle, że pyszne i wciągające. - Kefiry, maślanki, jogurty naturalne. - Pozycja na sedesiku -wyprostowane plecy, ręce do góry, palce złączone wyciągną ciało jakby w górę. - Czasem pomaga masażyk brzuszka. - Acha! Raczej czekolada i czarne jagody są pase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rumianek pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Potwierdzam wcześniejszą radę dotyczącą soku z kiszonych ogórków-naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×