Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hanio.k

Termin na lipiec 2008, lipcówki!

Polecane posty

hejka !!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!! Ja coprawda już na mecie ale doskonale panietam jak szukałam topiku LISTOPAD 2007 a tu prosze już LIPIEC 2008. życzę wszystkim Lipcówką spokojnej ciąży i jak najwiekszej radiości z tego okresu.. choć powiem szczerze na koncówce łatwo nieject:P i pamietajcie kochane kazdy nietypowy ból lub jakiekolwiek plamienie to uciekac czym predzej do lekarza!!!! nielekceważcie nic z takich rzeczy!!!! i zdrowo sie odżywiajcie:P już wam niematkuje:P uciekam papa

Listopadowe i grudniowe mamusie - dobrego finału życzę! Szybkiego porodu, bez komplikacji... A ja dziś badania w końcu zrobiłam (przekładane od poniedziałku), wyniki dopiero w poniedziałek, bo jakieś święta powymyślali na jutro... I cały tydzień w plecy :/ w piątek nie pracują w związku z tym świętem, potem weekend... Ale myślę, że wyniki będą dobre (bo dlaczego miałyby być złe?)

Gość justysia25
Czesc dziewczyny, bardzo bym chciala do was dolaczyc..mam 29dc,k lucie w jajniczkach, rano tem 37,1 i ze snem wytrzymuje gora do 20:) pozniej kimka:) tak bardzo bym chciala zeby i u mnie pokazaly sie 2 kreseczki....test robie w ndz, albo w pn. To jest nasz 3cs. Jak myslicie uda sie?

Gość julia C
dziewczyny ja też mam termin na lipiec mniej wiecej 3 lipiec:)

Gość justysia25
Ja jeśli wszytsko pojdzie po mojej mysli bede miec na 12 lipca:)

ojjj jak ten czs leci....już kolejny lipcowy temacik :-) Ja miałam termin na 7 lipca 2007, ale córcia mi siępospieszyła i jest czerwcową dziewuszka. pamietam jak nasz topic 2007 zaczynał sie tworzyć, a tu wszystki jestesmy już mamami :-) pozdrowienia i tzrymamy kciukasy.

Hej Lipcówki 2008 :-) ja jestem z lipcówek 2007 :-) 20.07.2007 na świat przyszedł mój ukochany szymonek :-) ciesze sie dziewczyny razem z Wami i ostro Wam kibicuje. Wasz topik na pewno wkrótce rozkręci sie na dobre i dołączą do Was kolejne szczesliwe przyszle mamusie :-) będe do Was zaglądac i z sentymentem wspominać te wspaniałe chwile. Ciąża to cudowny czas. Powodzenia Dziewczyny ;-) całuski dla Was

Witaj Julio C, no to gratki kwiatki! Miejmy nadzieję, że będzie nas coraz więcej! Grunt to wyluzować i niepotrzebnie się nie nakręcać. Ja się czułam 100% jak przed miesiączką, bóle w krzyżu i bóle podbrzusza, w dzień @ nawet wzięłam no-spę, bo byłam pewna, że okres tuż-tuż (normalne skurcze były). A potem się wszystko uciszyło, tylko kości mnie strasznie bolały (jestem po 2 operacjach kręgosłupa i skrobaniu biodra), także miałam problemy z chodzeniem. No i 4 dni po dacie @ zrobiłam teścik... A z teścikiem tez były jaja jak berety - bo jakiś czas temu powiedziałam sobie, że dość już kasy wydałam na testy ciążowe, został mi jeden i obiecałam sobie, że go wykorzystam tylko kilka dni po @ jak nie będzie mnie bolał brzuch. No i o 4h nad ranem budzę się, wyciągam test, lecę do kibelka... A tutaj się okazuje, że test zdążył się przeterminować! Mimo wszystko zrobiłam, 2 kreseczki były, ale blade.. No więc dla pewności tego dnia kupiłam jeszcze jeden teścik i też dwie kreseczki :) Wielkie, różowe :-) Powodzenia wam życzę, kochane Ja tymczasem walczę z przeziębieniem... Grr!

Gość shuftik
Dwie kreseczki w sobotę. Termin wypada też na 4 lipca... Ale chociaż się cieszę, to i pełna obaw jestem, że za wcześnie na radość... Pierwsza ciąża bez problemów, dziewczę ma już 10 lat, w drugiej ciąży dzidziuś odszedł w 11/12 tygodniu... Teraz nie chcę zapeszać. Tylko mieć nadzieję...

Czesc dziewczyny :) dzis rano zrobiłam test i są dwie kreseczki:) w pon chce isc jeszcze zrobic bete ,to bede pewna na 100% ,ze wszystko w porzadku:) a termin porodu wypada mi na 12.07.

Shuftik, przykro mi, że drugi dzidziuś odszedł... Ale bardzo sie cieszę, że następny w drodze! Wierzę, że będzie ok - ja też testowałam w sobotę i też 4 lipiec :) Aczkolwiek teraz przeziębiona jestem i trochę gorączki mam, trochę mnie to martwi, ale mam nadzieję, że Fasolce to nie zaszkodzi... Moni76, serdeczne gratulacje! Pewnie nadal nie potrafisz w to uwierzyć... U nas już prawie tydzień minął od kiedy dowiedzieliśmy się o ciąży, a jakoś ciągle trudno uwierzyć w to, że we mnie serca biją dwa - czuję się zupełnie normalnie! A z drugiej strony radość mnie rozpiera tak wielka, że chciałabym wszystkim powiedzieć ;) Ale jeszcze za wcześnie... 13-tego idę do gina, a potem dowiedzą się dziadkowie :) Dobrego samopoczucia życzę, dbajcie tam o fasolki!

hej:) hanio.k. tak ciesze sie bardzo :) bedzie to moje trzecie dziecko:) w domu mam juz 7 letnia córke i 4 letniego syna:) jeszcze nic nie wiedza ze beda mieli rodzenstwo;),tez im powiemy jak lekarz potwierdzi ciaze. A co objawów to tylko lekko baolace piersi, no zobaczymy jak bedzie dalej.W dwóch poprzednich ciazach ,czułam sie swietnie:) pozdrawiam.

Czesc dziewczyny:) jak sie czujecie??? co słychac??? niedługo juz powinno nas byc wiecej:) pozdrwiam i zycze miłej niedzieli:).

Hej dziewczyny :) Ja swoje upragnione 2 kreseczki (a raczej 6 bo zrobilam 3 testy) zobaczyłam tydzień temu w sobotę a we wtorek juz bylam u lekarza. Oczywiście gin. śmiala sie ze mnie ze jeszcze za wcześnie i pewnie nic nie bedzie jeszcze widac. Ale zobaczyłam maleńki 5mm pęcherzyk płodowy. Zarodka jeszcze nie widać bo bylo za wcześnie. Nastepna wizyta ok 20-go to na pewno bedzie widać coś więcej. My nie wytrzymaliśmy i już wszyscy nasi znajomi i rodzina wiedzą i cieszą się razem z nami.

hej tatonka:) Ja wczoraj tylko mojej mamie powiedziałam i narazie wystarczy ,a reszcie powiemy 30.11. bo wtedy pujde na wizyte do gina. dziewczyny macie jakies juz objawy???

Witam, :):):):):):):):):):):) to i ja się dopiszę :) 2 listopada ujrzałam dwie kreski na dwóch różnych testach. Termin porodu na 9 lipca. Cieszę się ogromnie. Pozdrawiam wszystkie mamy, przyszłe mamy i starające się.

Lipenka :) gratuluję z całego serca :) aż się wzruszyłam, bo masz termin na dzień w którym ja również urodziłam swojego synka :)i będę za Was trzymała kciuki żeby wszystko było dobrze i było Was jak najwięcej :) pamiętam jak ja zakładałam topik też nie mogłam się doczekać kiedy te wszystkie dziewczyny się pojawią :) PS: nie dajcie się pomarańczom 🌻 lubią psuć krew dziewczynom w ciąży.

Dzięki wielkie :):):) No to Mamo Kacperka postaram się ;););) tego 9-tego lipca!

Gość justysia25
Czesc dziewczyny tak jak podejrzewalam jestem w ciazy!!! test zrobilam wczoraj sliczne piekne cudowne dwie kreseczki... niepokoja mnie tylko delikatne plamienia ale nie krwi tylko taki brazoway sluz jest tego niewiele ale jednak...w srode mam wizyte u gina czy wy tez tak mialyscie....?

Gość justysia25
Moni76 mi tez wychodzi termin na 12 lipca:)

Gość justysia25
dziewczyny jak nie byc pomaranczowa;)? tutaj sie loguje?

Czesc dziewczyny:) hej lipenka:) ciesze sie ze tez ktos ,tak jak Ja bedzie miał wiecej niz dwoje dzieci:D shuftik mozesz jeszcze wapno pic na przeziebienie,na pewno nie zaszkodzi. justysia nieprzejmuj sie tymi plamieniami ,ja tak miałam w pierwszej ciazy .A teraz miałam 5 dni po owulce tez sluz zpodbarwiony na brazowo a dzien przed @ sie skonczyło:) dziewczyny dzis juz tez poszłam zrobiecHCG i koło 17.00. wynik, o niczynm teraz nie mysle tylko o tym wyniku!! aha justysia zeby czarna sie zrobic musisz u góry wejsc w preferencje,i tam wszystko zrobic jak napisane, chyba dobrze wytłumaczyłam??

Moni76 no to mnie pocieszylas:) bo caly czas o tym myslalam wicie jak sie staralismy o dzidzie naczytalam sie o poronieniach i teraz glowa pelna czarnych mysli:) tzn juz nie:* jak sie czujecie? jakies objawy? powiedzalyscie juz rodziie

Hej kobiety :) ja jeszcze nie powiedziałam nic w rodzinie. Tylko swoim córom no i szanownemu, dumnemu tacie. Nie spieszę się z nowiną, bo wielu sądzi, że już mając trójkę dzieci jestem \"dziwna\". ALE nic to :) mam to gdzieś. Dzieci są kochane i chcę mieć czwarte :). Pozdrawiam

hej dziewczyny U mnie narazie wie moja mama, a rescie powiem po wizycie u lekarza do gina wybieram sie koło 30.11. z moich objawów to bolace piersi i lekki ból brzucha to wszystko:) lipenka ludzmi sie nie przejmuj, jesli komus pasuje to moze miec nawet 5 dzieci:) nikt za Ciebie zycia nie przezyje, wiec kieruj nim sama;) dzisiaj jak bedzie HCG pozytywne to powiem dziecim,cora bedzie przeszczesliwa:)

Gość melisa z pomarancza
witajcie:) na poczatku graty dla przyszlych mam...jaa tez mam planowana ciaze koniec czerwca poacztek lipca, teraz jestem w 5 tyg i bardzo sie boje, w maju 2007 poroila w 6 tyg, byla to ciaza obumarla i dlateo teraz tak sie boje, ale wierze ze wszystko bedzie dobrze, na druga wizyte lekarz mnie umowil na 16.11 a to ntak dlugo ...chce juz isc i zobaczyc czy bije serduszko... ps. czy wy tez jecie wszytsko? ja mam mdlosci ale nie do konca bo nie wymituje czy to normalne?

Ja juz powiedzialam rodzicom i tesciom, wiem to pewnie niemadrez ale taka radosc wielka- pierwszy dzidzius z juz nie wytrzymalismy... z objawow to sennosc i pobolewanie brzusia czasami tez mi sie bardzo odbija:) mysle pozytywnie ale i tez bardzo sie boje...to taki nowy stan jeszcze tak malo wiem co i jak...wiem ze to nie choroba ale musze sie jakos przyzwyczaic :)