Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gaaa

hemoroidy w ciąży!!!!

Polecane posty

Gość gość
Tez borykam sie z tym problemem, bylam u proktologa pare razy I zawsze konczylo sie czopkami I mascia. Zadna nie przyniosla takiego efektu jak bepanthen dla dzieci-masc ochronna. U mnie pojawily sie nie od zaparc a wrecz przeciwnie po biegunkach po leczeniu helicobakter pyroli. Jak korzystalam z toalety 2 razy w ciagu dnia konczylo sie bolem, krwia, bolalo nawet jak lezalam. Problem po ciazy sie nasilil. Jak odchowam malucha wybiore sie do chirurga. Myjcie pupe rano I wieczorem I zawsze po dwojce pozniej smarujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z hemoroidami nie ma żartów, z tym trzeba iść do lekarza bo domowymi sposobami raczej nic nie zdziałasz. Ja mieszkam we Wrocławiu i mamy bardzo dobrą poradnie proktologiczną http://proctomed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy urodzisz dziecko, udaj się do szpitala Św. Elżbiety na Mokotowie. Tam, znajdziesz docent Kołodziejczak, która jest świetnym proktologiem. Ja również myślałam, że mam hemoroidy, ale w szpitalu zdiagnozowano szczelinę o***tu. W moim przypadku nie był potrzebny nawet żaden zabieg, wystarczyły maści i czopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ten problem w czasie ciąży jest częsty. Osobiście polecam CI wizyte w klinice http://www.euro-klinika.pl/ - tam zdiagnozuja problem i znajda odpowiedni sposob leczenia. Mysle ze warto skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma też miała podobnie i poszła do http://proctomed.pl z tego co mi mówiła to bardzo jej pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem w 5. miesiącu ciąży. Ostatnio podczas kąpieli wyczułam u siebie guzek w odbycie. Czy to hemoroidy? :( Pomóżcie proszę :( Oczywiście zamierzam iść z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1256
Ja miałam okropne kłucia o***tu w ciąży. Myślałam dosłownie, że to jakiś rak... Dwie wizyty u chirurga w 10 i 22 tygodniu ciąży, badanie... Krepujace masakrycznie. Wszystko ok lekarz powiedział, że nawet hemoroidow nie mam, że to uroki ciąży. Klulo mnie dzień i noc przez około dwa tygodnie. Nikomu nie zycze, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama trójki Polska Wloszka

Kobiety, drogie mamy - przyszłe i obecne, jestem 1 miesiac po porodzie i hemoroidy dokuczaly mi przerazliwie. Nie moglam chodzic, lezec, stac, zakaslac, zrobic siku ani nic z tych rzeczy. Pozalilam sie mojej sasiadce i na pytanie co slychac wspomnialam jej miedzy innymi o tej wstydliwej dolegliwosci nie oczekujac porad ani pomocy a tu jednak nieoczekiwanie sasiadka mówi że ma krem na bazie ziół który wyleczyl jej hemoroidy z ktorymi zmagala sie wiele lat po porodzie swojej juz na dany moment doroslej corki. Przyniosła mi go zaraz troche w sloiczku i kazala smarowac i wmasowywac odrobinke za kazdym razem jak ide do lazienki. Pomoglo! A żaden lek z apteki nie pomagał ani przed ani po porodzie, homeopatyczny czy z kortyzonem. Wyobrazcie sobie to krem szwedzkiej marki JUST na bazie ziół teoretycznie stworzony do stóp i nazywa się PEDI CREAM https://crm.justpolska.pl/shop/product/0/32,Krem+do+stóp+100+ml.html

Tyle że na wloskiej stronie internetowej tego konkretnie kremu są wypisane wszystkie zastosowania tego kremu a na polskiej nie. Podsylam wam tez wloski link zebyscie mogly sobie skonfrontowac. Krem cud na wszelakie dolegliwości! Polecam! Mamma Laura 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka

Ja na hemoroidy pilam po prostu jakies ziola do zaparzania sobie i zniknely mi bardzo ladnie. Nie pamietam jak sie to dokladnie nazywalo, proctovitale? W kazdym razie taka duza granatowo-srebrna torebka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastarenka87
Dnia 7.05.2019 o 13:03, Gość Oliwka napisał:

Ja na hemoroidy pilam po prostu jakies ziola do zaparzania sobie i zniknely mi bardzo ladnie. Nie pamietam jak sie to dokladnie nazywalo, proctovitale? W kazdym razie taka duza granatowo-srebrna torebka. 

A skad to zamawialas? Bo pytalam wczoraj w aptece i pai mowi ze nie maja czegos takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka
Dnia 16.05.2019 o 10:31, Gość jastarenka87 napisał:

A skad to zamawialas? Bo pytalam wczoraj w aptece i pai mowi ze nie maja czegos takiego. 

Albo możesz zamówić na allegro albo bezpośrednio ze strony producenta https://proctovitale.pl/
Cały czas czekam aż będzie można kupić stacjonarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z hemoroidami w takim zaawansowanym stanie to ja bym najpierw poszła do lekarza... ja miałam małe więc się mogłam leczyć na własną rękę, ale takie już mogą się kwalifikować na operację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zioła tak ale trzeba wiedzieć jakie, najlepsza na hemoroidy będzie mieszanka z szałwii, korzenia prawoślazu, skrzypu i rdestu ptasiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałam podobnej mieszanki co @Igatka. Na hemoroidy chyba nie miałam lepszego rozwiązania. Jeśli komuś mimo wszystko będą doskwierać wtedy jeszcze maści mogą być jakimś rozwiązaniem. Jak ani to ani to nie zda egzaminu wtedy no nic się już w domu nie zrobi i trzeba do lekarza pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×