Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plastikowy klosz

pomocy! gdzie kupić ładny płaszcz na zimę?

Polecane posty

Gość plastikowy klosz

byłam dzisiaj w centrum handlowym, obeszłam dziesiątki sklepów i to, co tam zobaczyłam mnie załamało. Jest coraz zimniej, chciałoby się kupić jakiś ładny płaszcz na zimę- ocieplany, zeby nie zmarznąc, ale nie puchowy i ortalionowy, zeby wyglądac jak nadmuchana. Wszędzie królują jesienne płaszcze, które mają tylko lichą podszewkę. A jak już jest coś cieplejszego, to oczywiscie bezkształtny wór napchany jakąś watą. Jakość koszmarna- już na wieszakach dziury i oderwane guziki a ceny horrendalne. Jak tak dlaej pójdzie, to nie wiem, w czym będe chodzić zimą. Może wy wiecie, gdzie znaleźć ładny płaszcz dla młodej ososby, długość ok. do kolan, kolory rozmaite, ale stonowane. Coś co wygląda ładnie, ma ładny krój, nie pogrubia, jest ciepłe i w normalnej cenie. Proszę Was o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku modne są ciepłe futerka i grube płaszcze. W kobiecych magazynach jest dużo ładnych modeli. Jednak kiedy przeszłam się do galerii handlowej, to nie znalazłam nic godnego uwagi. Zastanawiam się gdzie mogłabym znaleźć coś dobrze skrojonego i eleganckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artelis
ładne płaszczyki damskie są teraz w sklepie internetowym Mascot Adres jest chyba http://mascot.com.pl Są tam eleganckie płaszcze z futerkami i krótkie płaszcze też. Ceny do 150zł zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam ładny płaszczyk, jednak wydaje mi się, że na te niskie temperatury może byc za lekki... Musisz spojrzec sama i zastanowic się dokładnie: http://www.kupujemy.pl/kurtki--qw-p%C5%82aszcz-damski--sixD-porownanie-cen.html . Muszę przyznac, że mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteeeeeee
ja w tym roku kupilam plaszcz zimowy w Zarze, cieply , prosty kroj i z welna, wiec jest cieplutki :) takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz Ci los
marywilska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie na targu mam największy wybór, i pewnie takie targi w sowjej okolicy też masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyBlues88
Ja kupuje raczej jesienne płaszcze i w razie potrzeby zakładam wełniany sweterek pod spód. Nie lubię typowych zimowych kyrtek, bo czuję sie jak bałwan;) Właśnie zakupiłam elegancki bawełniany płaszczyk http://www.fairfashionstore.com/moda/p/funnel.html Jak na jesienny jest dość ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z okolic białegostoku i tu chodzę do outlet center, tu też kupiłam płaszcz i jestem zadowolona. ciężko mi tak konkretnie poradzić markę bo z moich doświadczeń wynika że na płaszcz trzeba jednak trafić (mieć szczęście) bo zwykle każdy mój jest z innego sklepu, w zależności co akurat jest dostępne :) pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa2
popatrz tutaj sama kupiłam,świetnie skrojony, super leży i cenowo jest bardzo dobrze. www.styl-sklep24.sstore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorkaa
a lubisz kupować w sklepach internetowych, ja lubię np. answear com, kupiła ostatnio tam świetny płaszcz na zimę a jeszcze mis ie udało go kupić taniej bo ściągnęłam sobie aplikację veroni mineral na 40% zniżki na zakupy właśnie w answear, wiec bardzo mi się to opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraciak
popoeram, ja z kolei kupiłą na answear.com płaszcz i to w rewelacyjnej cenie bo jak ściągniesz aplikację veroni mineral to masz dodatkowy bonus w 40% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
styl-sklep24.sstore.pl ciekawy kącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MinikaKinga
W sieciówkach - w życiu... Same szmaty, jak na stracha na wróble ;)Wspomniany Zartex lubię, ale ceny mogą być dla niektórych za wysokie. Patrzę na krój, jakość odszycia, skład. Wolę dać więcej za coś co wygląda, niż kupić nawet kilka ale wątpliwej jakości płaszczy. Ogólnie szukam w małych lokalnych butikach lub sklepach internetowych, jest sporo polskich firm mających fajne rzeczy, albo coś z Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam swój na www.odkupuj.pl i sobie chwalę :) jeszcze zbiłam z ceny kilka zł, fajny serwis ogłoszeniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka bardzo fajny płaszcz kupiła w Massimo Dutti, ale cena też była dość konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zewnątrz robi się coraz zimnej, a Ty ciągle nie kupiłaś jeszcze cieplejszego płaszcza? Zapraszamy na naszą stronę internetową Zitolo.com, gdzie znajdziesz najwyższej jakości, ręcznie szyte przez współpracujących z nami artystów handmade, płaszcze, szale, nakrycia głowy i nie tylko. Nie daj się zaskoczyć ujemnym temperaturom i już dzisiaj zapoznaj się z ofertą naszej platformy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dość chodzenia po galeriach handlowych i szukania płaszcza na zimę. Mam dla ciebie rozwiązanie. Polecam gorąco stronę http://www.cozacena.pl/ tu na pewno znajdziesz coś dla siebie porównasz ceny. A to wszytko bez wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel1298
Szczerze nie polecam tych propozycji w stylu "zalando". Wyznaję zasadę, iż nie stać mnie na tanie rzeczy. Wolę mieć jedną, ale sprawdzoną rzecz. Tyczy się to też ubrań, które w życiu zawodowym (mnie prywatnym -mężatka), mają kolosalne znaczenie. Wolę oszczędzić parę groszy i kupić jeden płaszcz, aniżeli pchać się w dwa/trzy które po roku będą do wyrzucenia. Jeśli miałabym coś polecić, to m.in. hexeline (hexe). Sprawdź sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą promocję na pikowany płaszcza w stylu Chanel ma Lejdi na swojej stronie http://www.lejdi.pl/p5437,pikowany-plaszczyk-jak-chanelka-bc-connections-widziane-w-mediach-flesz.html. Kupiłam go sobie ostatnio i naprawdę rewelacja, materiał jest mocny, gruby, zamek chodzi gładko, guziki mocno przyszyte, no i super w nim wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninaM
Ładne a co najważniejsze dobrej jakości płaszcze znajdziesz na http://polankafashion.com/ płaszcze są ocieplane wełną także śmiało można je nosić nawet w najgorsze mrozy. Kupiłam w zeszłym roku taki płaszcz także uważam że każda kobieta powinna mieć taki w swojej szafie chociaż jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eljoja
otóż to! :) polankafashion ma płaszcze super jakości, 100% wełna, fakt, że takie płaszcze nie nalezą do tanich, ale za płaci się naprawdę za świetną jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×