Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz po mnie

najprawdopodobniej jestem w

Polecane posty

jesli się odezwał- znaczy jest chętny. Na co- nie wiadomo. Ale to oznacza, ze on ma ochotę sie trochę dla Ciebie powysilać. Uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po mnie
tak on jest chetny, ale raczej na seks chociaz w mojej sytuacji to o tyle dobrze, ze mam chociaz jego nr tel, teraz wystarczy zebysmy sie spotkali na zywo i zebym go wypytala o to i tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po mnie
20:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po mnie
kolo 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Pawel jestes beznadziejny.Dowartosciowujesz sie w ten sposob?Zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem ja
"najprawdopodobniej" nie znaczy "napewno" jesli nawet sie potwierdzi nie usuwaj jesli chcesz to zobacz foty http://www.mttu.com/abort-pics/ moze to cie zniecheci bo dziecko to dar. jest wiele ludzi ktorzy cierpia biee ale jakos daja rade bo dobrzy ludzie i rodzina pomagaja a skad wiesz,ze ten chlopak nie przyzna sie? niczego nie rob pochopnie masz zycie przed soba i perspektywy a gdy juz ujzysz swoje malenstwo(o ile jestes w ciazy) to bedziesz zalowala ,ze takie mysl;in przechodzily ci po glowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
ja uważam że najmądrzej ocenia paweł.... - wkońcu ona była zwykłą k*rwą bo 5 facetów przed 20 !? niezabezpieczyła się to świadczy o jej inteligencji (-100 IQ). niech się powiesi bo ja nie chce aby następne dziecko cierpiało przez taką matkę i ojca wcale nie lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po mnie
zawsze laska jest potepiona a koles macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
to sem ja = następna moralizatorka przeciwko aborcji.. żałosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
nie umiesz czytać???? napisałam że facet wcale nie lepszy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem ja
zadna moralizatorka, wybieram lepsze zlo:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po mnie
lololoooo- zle przeczytales, nie napisalam ze spalam z 5cioma tylko ze z 5cioma mialam kontakt o podlozou erotycznym, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
w takim razie oboje czytać nie umiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powstaje pewien dylemat czy taki bękart powinien zobaczyć światło dzienne. Z jednej strony jeste przeciwko aborcji z drugiej uważam że ktoś o takiej puli genetycznej (puszczalska i tępawa matka) będzie tylko ciężarem dla społeczeństwa. Ale w sumie ktoś musi kopać rowy, ktoś musi pracować w burdelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
to sem ja - ale mówisz jak te moralizatorki "dziecko to dar... jak ujrzysz swoja małą kruszynkę itp" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem ja
nie bedzien zadnym ciezarem!!! kazdy jest panem wlasnego losu!!! narobila balaganu i musi za to odpowiedziec a najlepiej sie poddac i powiedziec "zegnam ja juz koncze z tym zyciem" ?? bezradmnosc jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
niegdy nie można się w 100% uwolnić od choroby psychicznej. a myślenie o samobójstwie jest chorobą psychiczną........... więc będzie jakimś obciążeniem dla społeczeństwa ona i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem ja
lolololo a co lepiej napisac tak jak wyzej inni "benkart" "bachor" ?? nie podoba mi sie takie stwierdzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem ja
myslenie o samobojstwie jest choroba psychiczna? dobre;] nigdy sie nie zalamalas/les? glupoty gada dzieqwczyna bo nie wie co zrobic i tyle. a dziecko czemu ma byc ciezarem dla "was" spoleczenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
life is brutal. tobie się nie podoba to stwierdzenie ale innym niestety tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
nie wiem czy wiesz ale osobę która myśli o samobójstwie trzeba podać na policje?? tak naprawdę osoby które wyżej mówiły zeby się powiesiła mogłyby być oskarżone a ona do psychiatryka zabrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem ja
"ale innym niestety tak" mnie nie interesuje co innym sie podoba pisze co mysle, na tym opiera sie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
gdybym nie wiedziała co to forum to bym tu nie siedziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel, ty poprostu zwyklym szowinista jestes. Leczysz kompleksy na Kafe? do autorki: nie panikuj, zrob najpierw test (wg mnie na 99% nie jestes w ciazy). Jesli sie okaze ze jestes w ciazy zawsze mozesz usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×