Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alex380

poczytał bym coś fajnego,co się czyta jednym tchem

Polecane posty

Alex380------>Spokojnie, ten wampirek jest niezlym przystojniaczkiem ;-)Wilkołaczek tez niczego sobie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"MY, dzieci z dworca Zoo\"...to może być ciekawe...skoro - bijou18 - czytała to 10x... Co sądzicie o twórczości Czesława Miłosza? A konkretnie o powieści Dolina Issy... I czy coś możecie mi polecić Miłosza w tym klimacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellishbloodystorm -----> dziękuje ale nie jestem zainteresowany książką - Chemia Smierci - Simon Beckett... Czytałem recenzje - ...Wiemy tylko, że się boimy. Razem z mieszkańcami Manham czujemy odór wszechobecnej śmierci. Giną młode kobiety, dzieci znajdują makabrycznie okaleczone zwłoki, ktoś podrzuca pod drzwi martwe zwierzęta, ktoś zastawia sidła na ludzi... Nie,nie...zdecydowanie nie:-o Mam jasne spojrzenie na świat,nie będę przechodził na jego mroczną stronę..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka_as -----> Piąta międzynarodówka - Jacka Kinga...Może być naprawdę dobra...:-) Po przeczytaniu recenzji...- Świetna powieść sensacyjna z wieloma polskimi elementami: lokalizacja akcji, służby specjalne itd. Wywiady świata ścigają się w przejęciu bardzo łakomego kąską, jakim jest tytułowa Piąta Międzynarodówka, tajna organizacja szpiegów, znajdująca się ponad podziałami narodowymi i politycznymi, mająca własne cele i środki ich realizacji. Niektórzy \"bohaterowie\" są z życia wzięci.... ..Polecam jako typowe, dobre, szybkie czytanie na wczasy...cyt.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijou 18 ----> \"samotność w sieci\" - J.L.Wiśniewskiego zapowiada się bardzo ciekawie...:-) ...Nie pamiętam, kiedy ostatnio po nocach śniły mi się sceny, o których czytałem i kiedy czekałem na każdą wolną chwilę, aby móc sięgnąć po swój nowy narkotyk i dalej czytać, czytać, czytać…:-) Pełna recenzja - http://ksiazki.wp.pl/katalog/recenzje/recenzja.html?rid=34928 Dziękuje...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex380 - ksiazka leciutka wbrew pozorom. osobiscie odradzam sugerowanie sie recenzjami \"zachecajacymi\" do kupna ksiazki, bo nigdy nie sa wiarygodne, czasem tez nieprawdziwe (!) ale ok, nie zmuszam ;) miłego czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obecnie czytam jednocześnie zabawny kryminał \"Wszyscy jesteśmy podejrzani\" Joanny Chmielewskiej i \"Mistrza i Małgorzatę\" Michaiła Bułhakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanotowałem parę tytułów książek do przeczytania \"jednym tchem\":-)... Dziękuje za podpowiedzi... Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnoszonko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserka.
Z sensacji polecam: 1. Tozsamosc Bourne'a - nie mozna sie oderwac. Tylko lepiej wypozyczyc sobie stare wydanie, bo tlumacz nowego nie za bardzo sie popisal:O 2. Mag - Jeffery Deaver 3. Grisham - Firma 4. Harlan Coben - Tylko jedno spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Jacka Higginsa - powieści sensacyjno - przygodowe z wątkami hisorycznymi, super się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten to kochać potrafi ... ech
jednym tchem czytam: ... Od tego dnia, Ona pisała się z wielkiej litery, nawet wymawiał Jej imię z wielkiej litery, jeżeli można cokolwiek z wielkiej litery wymówić i jeszcze ... była dla niego kobietą, które ogląda się w kinach. W trakcie seansu patrzysz w ekran, jak ciele i myślisz o tym, że Jej przelotny uśmiech jest wyłącznie dla ciebie. Nie ma najmniejszego znaczenia, że na sali dzielisz marzenie z setką innych. Zaledwie uśmiechasz się z politowaniem. Każdy z nich żyje złudzeniem – Ona patrzy tylko na ciebie. Dwie godziny później wychodzisz z kina i łapiesz przypadkową taksówkę. Znikasz w uliczkach miasta, gdzieś po północnej stronie Liffey rozglądając się za Jej światłem. Wszyscy normalni dochodzą do siebie pod domem ... http://zniszczenitrzydziestoletni.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czytałam \"Demon i panna Prym\" szczerze mówiąć to nudy na pudy. Ale jak chcesz. A może coś z Gretkowskiej? albo Vonneguta? np \"Hokus pokus\" czy \"Kocia kołyska\" Oksana Robski- \"casual- zwyczajna historia\"sioistra czytała i mówiła że fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Podajcie jeszcze jakieś fajne tytuły książek,bo jestem na \"głodzie\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksturkaa
Teraz czytam Weronika postanawia umrzeć - Paulo Coehlo. Mnie się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAriusz Ziomecki \"Lato nieśmiertelnych\" Philip Vandenberg \"Spisek sykstyński\" James Redfield \"Tajemnica Shambhali\" Tim LaHaye, Jerry Jenkins \"Dzień zagłady\" to są niektóre książki, które przeczytałam szybciej niż inne ;) może sobie jeszcze coś przypomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata92
A ja polecam "Tragedia w trzech aktach" Agaty Christie. Super książka, zakończenie niespodziewane, trzyma w napięciu. Będę chwalić do upadłego ;D Pozdrawiam serdecznie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluta77777
---> hellishbloodystorm " Alex - pytałam, czyt chcesz Chemię Smierci (Simon Beckett) " to jest swietne. godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diler_2069
_The Hotel Eden_-Ron Carlson- Cudowna ksiązka. serdecznie polecam. Zakochałam się w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim1980
Zabawa w miłość Margaux Fragoso - niesamowita książka do przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio wkręciłam się w George'a Martina - Grę o tron pochłonęłam w kilka dni, Starcie królów trochę dłużej szło, ale uwazam że warto. Dalej bym czytała, ale kolejnych czesci nie ma w bibliotekach u mnie, a nie mam kasy zeby kupić. Poza tym polecam, jak ktoś wyżej pisał, Kurta Vonneguta, zwłaszcza Kocią kołyskę i Rzeźnie nr5. Kilka kultowych książek Kinga jeżeli nie miałeś okazji wcześniej - zaczynając od Bastionu i Lśnienia (najlepsze kingowe moim zdaniem). Baaardzo polecam książkę Ring - autor Koji Suzuki. Na jej podstawie powstał film, ale książka jest zupełnie inna, w zasadzie poza morderczą kasetą nic się tam nie zgadza. Moim zdaniem lepsza od wszystkich filmów. Z polskich ksiażek polecam Tomasza Piątka, zwłaszcza Heroinę i Przypadek Justyny. Sama w tej chwili próbuję przebrnąć przez 120 dni sodomy, ale szczerze mówiąc ciężko mi to komukolwiek polecić... Pozdrawiam :) Piszcie dalej, sama sobie podpatruję tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddda
czytałam wiele książek ale hrabia monte christo jest najlepsza, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovvve
Popieram, rzeczywiście super jest Hrabia Monte Christo. Szczególnie ostatni tom ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdhjksg
a ja Ci polecam książki Tess Gerritsen nie można się oderwać:) pod warunkiem że lubisz thrillery medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38298392
Ja sie kompletnie nie mogłam oderwac od Uciekiniera S. Kinga, i Wielkiego marszu tego samego autora. B. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×