Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alex380

poczytał bym coś fajnego,co się czyta jednym tchem

Polecane posty

Gość sheeeeeeeeeeeeeeee
Polecam " I odpusc nam nasze winy" R. Sardou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Krwawy fiolet", Dia Reeves, może nie tak dobre jak Neil Gaiman ale już szykuję się do ściągnięcia kolejnej jej książki, ni emogłam sie oderwać. Do tego stopnia żę zamoczyłam ją w wannie:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pewien czas....
polecam wszystkie książki Jamesa Herriota, uśmiałam się niemożebnie, a także Geralda Durrella "Moje ptaki, zwierzaki i krewni" i "Moja rodzina i inne zwierzęta" bardzo śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chruman
Ja polecam Umberto Eco :) Literatura troche ambitniejsza, ale i tak świetnie się czyta. Szczególnie dobrze wspominam "Imię Róży" - jak dla mnie jeden z najlepszych kryminałów, jakie miałam w rękach. Teraz zabieram się za "Cmentarz w Pradze" i zapowiada się równie ciekawie. Warto spróbować. No i oporcz tego moja kochana Agatha Christie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolec21
Marka Zybury Niemcy w Polsce-o historii Niemców na polskich ziemiach i Abdullaha AlaPakistaniego Jak rozdziewiczyc Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim "Cewebryci - sława w sieci" , bardzo ciekawy temat, nieporuszany chyba dotychczas w polskiej literaturze, ale mogę się mylić. Moim zdaniem, jest to książka dość nowatorska, ale przede wszystkim bardzo wciągająca, autor przedstawia kilka sylwetek takich "ceWEBrytów", kilku zapewne znacie z filmików na youtube. Wciąga, interesuje i daje do myślenia - co daje internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierrrocik
Ja w tej chwili czytam książkę "Nevermore - Kruk". To, co na pewno mogę o niej napisać, to to, że zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Nie wiedziałam czego się spodziewać po gotyckim romansie. Got i czirliderka? Brzmi to odrobinę dziwnie. Ale książkę czyta się fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatwa - życie w nieustannym zagrożeniu to prawdziwa i przejmująca historia Angielki, która wyszła za mąż za Egipcjanina poznanego podczas wycieczki. Jej życie w krótkim czasie zmienia się w piekło. W końcu decyduje się na ucieczkę wraz z dwiema córeczkami. Książka wywarła na mnie naprawdę bardzo duże wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile pasuje ci taka tematyka, to zdecydowanie polecam - http://virtualo.pl/ebook/przesilenie-i226046/ Książka jest genialna i naprawdę wciąga. Wiele tajemnic, które są odkrywane na kolejnych stronach książki i nic tutaj nie jest oczywiste. Niesamowicie mnie ona wciągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Trylogię Millenium Larssona czyta się jednym tchem, polecam. Najlepszy kryminał jaki czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego, ale przeczytałam ją w ciągu 2 dni ;-) Całość podana w śmieszny sposób, niekiedy zaskakujący, ale ogólnie - ciekawy. Ona jest tania, przynajmniej w sieci - https://livro.pl/lapy-precz-od-zartow-giza-abelard-sku1139088943.html A czy wam podejdzie? Poczytajcie recenzje - kwestia preferowanej tematyki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Zgadzam się, Jo Nebo też jest warto polecenia ! A czytał ktoś może Remigiusza Mroza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malisz

Marsjanin. Tylko nie czytaj przy śpiących, bo pobudzisz. Ostatni raz tak się bawiłem przy Nie ma się z czego śmiać Hellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lem ''Fiasko'' a ostatnio ''Amerykańscy bogowie'' Neil Gaiman. Świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umberto Eco "Imie Rozy" Bardzo dobry film i jeszcze lepsza ksiazka. Przeczytalam jednym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj koniecznie "W sieci zł@"! Świetny thriller! Ale nie taki z krwią i flakami, tylko ze świetnie poprowadzoną fabułą, która nie daje się oderwać od książki, troszkę o nastolatkach, ale też o tym, że rodzice czasem nie biorą pod uwagę tego, że w naturze ich dziecka może być coś złego... Warto przeczytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×