Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blanka_as

dzwoni kiedy chcę

Polecane posty

nasz związek już zgasł jestem tego świadoma. żyjemy na odległóść, mi udało się zdybyć pracę u siebie więć wróciłam, a on został w swom mieście. miłość na odległość? na początku nie przeszkadzało, codziennie rozmwy, sms, e-maile. prześcigaliśmy się kto pierwszy napisze (bądż zadzwoni) rano. teraz jest inaczej on dzwoni jeśli (tak sądzę) sobie przypomni badż ma ochotę. facet chyba nigdy nie powie tobie że ma inną , woli to przedużać, bo czym jest zwizek wiszacy na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo faceci bez jaj ktorzy nie
sa w stanie walczyc o dziewczyne i wola to co podane na tacy. w koncu pozwolil jej wyjechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo on dobrze wie,że typ Penelopy to typ,który już wyginął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadaad
W pewnym sensie można się z pawłem zgodzić. Tak kończą... się bezsensowne związki. I jest to dobre dla obojga a zwłaszcza dla strony silniejszej, walczącej o jakość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale co ma jakość życia do bycia w związku. nie ważne czy jesteście blisko siebie czy daleko uczucie należy pielęgnować. kwestia dotyczy tego czy jesteście szczerzy wobec siebie. fakt, czy zwiżązki na odległość mają sens, przecież jak ni epatrzeć tyle pięknego kwiecia wookoło, czy to mężczyżni czy kobiety. a tu \"męcz\" sie człowieku pisz, dzwoń. na początku to się sprawdza te rozmowy na dzieńdobry czy też dzwoni się z najmniejszą głupiuką sprawą, po co\" aby mieć o czym poprostu rozmawiać. później już się nie chce, już nie ma tak częstych rozmów. zanika. ale nie któym się udaje!!!! więc gdzie leży problem,bo na pewno nie w jakości życia. przecież każdy chce żyć na wysokim poziomie, się rozwijać. to w czy jest ten prolem? nei ten partner. ale przecież na początku było tak dobrze i myślało sie o wspólnej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą bycie na odległość jest sztuką. trzeba przecież się wykazać. pielęgnować, nie można być leniwym. bo to wszystko niszczy lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaa aleee
jaka dzieliła was odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×