Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość snow woman

Telefon

Polecane posty

Gość snow woman

czy przegladacie kobietki telefon swojego partnera? ja z reguly tego nie robie...choc czasem bardzo mnie kusi... sytuacja z wczoraj: chcialam na jego telefonie zobaczyc godzine nacisnelam guzik a tam trzy wiadomosci ten sie zerwal z lozka wyrwal mi telefon wsadzil go pod koc pod ktorym lezal...nie chcial przeczytac tych smsow poki nie wyjde z pokoju rozumiecie?cyrk poprostu cyrk...mam wyjsc z pokoju ze swojego domu bo on chce przeczytac smsy!! wyszlam...powiedzial ze to od siostry...a siostre chwile wczesniej widzielismy...klamal wiem ze klamal! dzis wzielam jego telefon i zobaczylam ze nie bylo zadnych smsow od jego siostry...poza tym wszystko oprocz smsow ode mnie wraz z polaczeniami wykasowane.... jestesmy razem 4 lata... nawet nie wiem jak sie zachowac....on mowi ze tylko ja...ale to zachowanie jego jest nie do wytlumaczenia w ogole... co ja mam zrobic?powiedziec mu o tym ze mnie klamie?czy czekac...ale na co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snow woman
dodam ze moj partner pracuje na codzien w miescie oddalonym o 200 km jest tylko w weekendy... staram sie mu ufac ale takie sytuacje tego typu ...no nie wiem:( pozatym chyba z 10 numerow telefonow nowych tam jest od dziewczyn z tego wlasnie regionu z tego miasta....a on jak sie tlumaczy? tylko ty...to tylko kolezanki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_x23
ja przejzalam maile itp i wystarczy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaswedz
Ja przejrzałam maile i już jesteśmy po rozwodzie. Takie to były "nic nie warte" informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bank kombinuje Może to i jest koleżanka, może i faktyznie chce być z Tobą, co nie zmienia faktu, że ma kogoś na boku i Cię okłamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh z czy to pierwszy raz
zawsze cie zlewał nie pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tak
gdyby to były koleżanki to nie ukrywałby tego przed tobą albo boi sie awantury albo ma coś do ukrycia bo przeciez to tylko smsy wiec pokazałby Ci je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snow woman
no wlasnie jeszcze do tego to nerwowe zachowanie malo co mnie nie przewrocil tak lecial po ten telefon po czym po chwili mi go wyrwal....chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu to 4 lata
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portale randkowe sa pełne facetów chętnych na sex. Az tylu wolnych? czy raczej az tylu musi ukrywać sms-y przed swoimi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×