Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aabbccddee

CZy futra są w modzie?

Polecane posty

Gość agnieszkaokal
Są w modzie! Ja uwielbiam, własnie dużo osób polecało Karibu, aż przejrzałam z ciekawości i naprawdę mi się podobają ;) Zamówiłam kurtkę z obszyciem futerkowym, moja znajoma miała kiedyś z Karibu i bardzo ładnie wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nów_________
Są. Sztuczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes

Ja lubię krótsze. Bardzo mi się podobają:) A z Karibu mam jedno w szafie i nosi się świetnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2018 o 10:39, Gość Nów_________ napisał:

Są. Sztuczne!

tylko sztuczne!! mam nadzieję, że żywych już nikt nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaa

Ostatnio zamawiałam przez stronę efutro.pl materiał imitujący naturalną norkę i jestem bardzo zadowolony z jakości i samego efektu – w zasadzie to jest 1 do 1 estetyka i połysk naturalnego futra. Dobry kontakt ze sprzedawcą, krótki czas oczekiwania, nie było problemu żeby na początek złożyć małe zamówienie a nie od razu na dziesiątki czy setki metrów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesjoaan

tez kocham karibu. Świetne są modele futer! Oryginalne bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

🙂

Cytat

🙂

Widzę, że nie jestem jedyną fanką Karibu, na początku nie mogłam zrozumieć zachwytu swoich koleżanek, zamówiłam i zakochałam się w swojej zimowej parce z kolorowym obszyciem 🙂 Kurta prezentuje się świetnie co więcej na ulicy co trzecia osoba miała podobną więc to najlepiej świadczy o tym, że tego typu odzież w dalszym ciągu jest w modzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie używam futer i w sumie nie mam pojęcia jak komuś się to może podobać..... Trochę empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA futra akceptuję tylko sztuczne szczególnie misiowate i w połączeniu z obszernymi spodniami i delikatnymi łańcuchami wyglądają świetnie na kobietach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Raczej się od tego odchodzi, obecnie jest moda na ekologię! Ja osobiście preferuję kurtki  z Cross Jeansu te zimowe i te na wiosnę (jeansowe). Mają bardzo fajną jakość noszę kolejny rok i jeszcze, ani nie zrobiły się jak wymięta ..., ani się nie popruły. 

ja po prostu lubię mieć wiedzieć, że nie przyczyniam się do cierpienia zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Futra to moda dla snobów i starych bab majacych gdzies skórowane zwierzęta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę krótsze. Sa wg mnie bardziej kobiece i ładniej się prezentują. Długie kojarzą mi się z 1 listopada i rewią mody kiedy to jakiś czas temu Panie wyciągały swoje długie futra i ledwo co w nich się ruszały ale grunt że 'wyglądały' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że aktualnie to nie jest modne. Było mnóstwo akcji przeprowadzanych nawet przez znane gwiazdy, które jasno stwierdzały, że moda i dobry wygląd nie jest wart cierpienia zwierząt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę, że aktualnie to nie jest modne. Było mnóstwo akcji przeprowadzanych nawet przez znane gwiazdy, które jasno stwierdzały, że moda i dobry wygląd nie jest wart cierpienia zwierząt. 

Dokładnie tak! Wygląd i komfort jest ważny, ale nie może być ważniejszy niż przyroda i żyjące stworzenia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×