Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khffdg

Zespół Radioteka - Wrocław

Polecane posty

Gość khffdg

Czy ktoś zna ten zespół? Bawił się na weselu na którym on grał? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khffdg
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa_panna_młoda_
JA sie na weselu bawiłam, gdzie grał ten zespół. Dodam,że to bylo moje wesele. Moim zdaniem graja bardzo fajnie. Gościom też się podobało zwłaszcza młodym, gdyż repertuar maja na poziomie (nie tylko typowe disco polo, ale przede wszystkim fajna klasyka polska i zagraniczna, przy ktorej można potanczyć- grechuta, zaucha, kiljański itd.). Zespół liczy trzy osoby. Jeden facet gra na gitarze, jeden na klawiszach, dwóch z nich spiewa. U mnie było dwóch facetów z składu i dziewczyna. Umowe sie podpisuje na ilość osób w orkiestrze i nie ma sie pewności co do składu. Ta dziewczyna co u mnie śpiewała miała głos super, bardzo mocny, fajna barwe , na prawde była świetna(zero fałszu, super angielski, miód na uszy koneserów). Gość, który śpiewa ten młodszy (nie szef) też ma bardzo fajny głos i super śpiewa(na stronie internetowej zespołu piosenki, ktore sa umieszczone to wlasnie on spiewa). Szef też nieźle spiewa(u mnie go nie było-za niego była właśnie dziewczyna, bo on jest tez dj i czesto ma w tym czasie granie gdze indziej)choć przyznam, że najsłabiej z nich. Szefa słyszałam na imprezie karnawałowej, więc mogę ocenić. Ten skład, który grał u mnie był na prawde świetny. Jest tylko problem, że ten skład może się zmienić. Z tego co wiem (mowil mi szef), że ten chłopak co tak extra śpiewa już za rok chyba z nimi nie będzie grał. Nie są w stanie go zatrzymać jest taki dobry. Wiec reasumując zespół jest świetny i szczerze mogę polecić (choć nie jest tani) w tym składzie z tą dziewczyną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat
Witam. Możesz powiedzieć podać na priva jakiś namiar na siebie abym szczegółowiej mógl się dowiedzieć dokładnie jaki rodzaj muzyki, jak zabawiali, czy jakieś zabawy i itd. Czy grali dla starszych? Jakieś biediady i itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khffdg
http://www.radioteka.pl/index.html grają głównie polską muzyke, raczej współczesną ale klasyka polskiej muzyki też jest, to dla starszych. Zabaw typowo oczepinowych nie robią, poza wiadomo rzucaniem welonu i muszki, reszta to są raczej konkursy dla gości. Na ich stronie można posłuchać sobie ich demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
Nie wiem dlaczego, ale mi to jedzie kryptoreklamą (a może się mylę?) A Wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defibrylator
DJ Drum solo - nie polecam. Brak profesjonalnego podejścia do zlecenia. Zapętlające się sety muzyczne, kawałki lecące po kilka razy i zagubiony dj gdzieś w głębi sali zajęty stale rozmowami przez telefon lub lekturą książki. Szczerze nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tengie
Stanowczo odradzam ten zespół każdemu, komu choćby przez myśl przejdzie możliwość korzystania z ich usług. Delikatnie mówiąc są beznadziejni. Zespół wygląda jak zestawienie ubogiego cygana z sołtysową i synem, który jedną ręką gra na perkusji a drugą obraca telefonem na fejsie. Nawet najlepsze wesele są w stanie zniszczyć. Dj Drum jest bezczelny i chamski dla każdego, kto próbuje nawiązać z nim jakikolwiek kontakt. Przed każdą piosenką wcina dedykacje w stylu "Od wujka Janka dla kochanej żony Jadźki" podczas gdy na weselu/imprezie nie ma żadnego Janka ani Jadźki. Próbuje na siłę byc śmieszny ale jego żarty są beznadziejne, nikogo nie śmieszą, dotyczą cały czas tego samego i są chamskie dla niektórych gości. Ostatnio byłam na weselu - jako zespół muzyczny mieli śpiewać. Tymczasem po dwóch godzinach Dj Rom zacząl puszczać muzykę z mp3 wplatąjąc co chwilę jego beznadziejne "jeeeee" albo "oooo". Jak już się rozkręcił wrzucał playlistę, muzyka leciała a on chodził i zbierał jedzenie po stołach. Piosenki w kółko te same. "Żono moja" leciała do porzygu. Zgodnie z umową miał grać do godziny 5:00 a skończył przed czasem. Zdecydowanie bierze za dużo pieniędzy jak na gówno, które odwala. W tej cenie jest tysiąc innych zespołów, które są naprawdę dobre. Stanowczo odradzam! Nie dajcie się namówić. Moi znajomi się dali i teraz żałują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×