Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jadzia345

Lekkie Ogrodzenie

Polecane posty

Gość Jadzia345

Szukam pomysłu na delikatne i ładne ogrodzenie Myslalam o siatce (wiem ze firma Betafence takie produkuje) A co Wy kobietki macie wokol domu i co Wam sie podoba? podrzuccie mi jakies pomysly

Gość star-s
hej, no wiec my z mezem zalozylismy siatke z tylu i po bokach, poniewaz maz nie chcial sie meczyc z zakladaniem to szukalismy siatki ktora da sie prosto zalozyc - taka siatka jest wlasnie betafence zaskoczyo nas pozytywnie to ze jest na nia 10 lat gwarancji - takze polecam aha z przodu mamy ładny drewniany plotek

Gość AniaKos
A u nas chcemy żeby była siatka ewentualnie panele -jeszcze się zastanawiamy... W każdym bądź razie cały komplet tzn- słupki, siatke i bramę u jednego producenta. Pewnie wybierzemy Betafence

Siatki są funkcjonalne i nie \"zamykają\" ogrodu tak jak np. murki lub drewno. Zawsze jeśli chcemy się odgrodzić od czegoś za siatką, to możemy posadzić ładne pnącze. Albo dwa:-)

Gość Pyszczunia
Siatki to za bardzo nie chciałam, ale panele wydały mi się ładne :) więc działkę za miastem mamy ogrodzoną panelami Betafence :)

Gość Jadzia345
Chyba zostane narazie przy siatce Betafence , ostatecznie na wiosne sie zdecyduje Teraz jeszcze poszukam inspiracji Pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi

Gość 7Pytajaca7
to ja sie teraz zapytam- czym roznia sie siatki family, protect i garden?

Gość Pyszczunia
Genralnie polecam stronke wyzej wypisana i troche lektury na temat Betafence :) Strona jest dobrze zaprojektowana i uporządkowana (jak dla mnie oczywiscie:) ) wiec nie powinnas miec problemu

Bardzo ładnie wygląda ogrodzenie Betafence np panele Bakafor albo siatka Pantanet, delikatnie i lekko a jednocześnie bardzo solidnie :)

Gość junnoona
faktycznie betafence robi ładne a przede wszystkim właśnie lekkie ogrodzenia.

Gość są tacy którzy nie balują
Ja tam mam Wiśniowskiego - naszego polskiego ogrodzenie panelowe - dodatkowo osłonięte panelami z bambusa i sobie chwalę. Jakiś tam system mają tych ogrodzeń - w montażu super - w dwa dni mi zrobiono ogrodzenie. Panele bambusowe kupiłam w NOMI a to po to by mieć trochę prywatności w ogrodzie.

przód z granitu , reszta w okół siatka w którą wrasta tuja , przycinana po paru latach , piękny nie do przedarcia zielony plot na dowolną wys. u mnie 2.5 m

Gość Benirek
Hmm, jeżeli chodzi o ogrodzenia, to wiesz, najlepiej chyba zainwestować w panelowe. Są w miarę lekkie, do tego nie drogie i co do wytrzymałości też nie można mieć większego zarzutu. Tak więc skontaktuj się z firmą Plotbud i poszukaj czegoś dla siebie;)

Gość Gracuś
O ile dobrze wiem, to ogrodzenia panelowe są tanie i dobre, tak przynajmniej słyszałem, więc może warto w to zainwestować? U nas działa firma Plotbud która się tym zajmuje, więc może skontaktuj się z nimi i dowiedz się co i jak.

Gość gość
Polecam ogrodzenia z www.ogrodzeniabramyinfo.com. To super firma- rzetelna, kontakt jest profesjonalny i sympatyczny. Zakładają też bramy, balustrady etc.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować