Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieufny kolo

Dlaczego nie ufam kobietom idącym do łóżka na pierwszych randkach

Polecane posty

Gość Nieufny kolo

Skoro ze mną tak chce iść, to napewno z innymi też ta było, pewnie nie jestem jedynym takim, Napewno nie robi tego z miłości, robi to pewnie z czystej ochoty na seks, czyli puszcza się, Napewno już spała z wieloma facetami, pewnie min. pięcioma, jakby była dziewicą, albo miała mało partnerów to z nikim by tak nie poszła szybko, im kobieta miała więcej partnerów, tym łatwiejsza, Wolę kobiety, które bardziej sie szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipio
Pewnie daltego im nie ufasz bo one nie chcą chodzić z kims takim jak ty do łożka na pierwszej randce ? jajogłowy jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingag
a co z facetem który idzie na pierwszej randce z laska do łóża dlaczego o nich się niemówi że sie puszczają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadcasdc
Teoretyzujesz, chłopcze, a niewiele wiesz o kobietach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufny kolo
Znam takie porządne co najszybciej pójdą z kimś do łóżka po roku albo ew. po pół roku i seks potrafią uprawiać tylko z miłości - to są prawdziwe kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robię casting
Pójdzie po roku, a jak ci sie znudzi i tak jej powiesz że sie nie szanuje bo poszła przed ślubem. Ja też tak miałam. Czekałam z tym kilka miesięcy, a potem on i tak mnie zostawił, mało tego, jak ja żyłam w celibacie to on mnie zdradzał. I wierz tu facetom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufny kolo
Kobieta powinna być przede wszystkim porządna i nie być dziwką, seks uprawiać tylko z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robię casting
Przede wszystkim facet idący z kobietą do łóżka powinien sie z nią ożenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingag
a twoim zdaniem facet może sie puszcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to rzeczywiście dziwni ci faceci:-) ja jak łóżka odmówiłam jednemy facetowi po długiej znajomości to sie obraził i nie odezwał do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufny kolo
Im więcej kobieta miała facetów (partnerów seksualnych), tym niższa jej wartość. Cnotliwość (nie w sensie dziewictwa, ale porządnego prowadzenia się) to bardzo duża i ważna zaleta kobiety. Oczywiście tylko wtedy, gdy kobieta jest atrakcyjna. Bo jak nie ma powodzenia to po prostu mało facetów ją mogło chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec teraz ja
jesli wiec kobieta TYLE rzeczy powinna, to co w takim razie powinien mezczyzna?? :O Slucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufny kolo
Żeby jej mąż mógł być z niej dumny, że nie miała przygód, nie puszczała się i żeby mu się z dziwka kojarzyła. Mi kobieta, która miała przygodę/uprawiała seks bez miłości kojarzy się z dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze facet moze latac kiedy i gdzie mu sie podoba, bzykać sie z każdą, a to kochanie sie z miłości dla kobiet to pewnie PiS wymyślił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufny kolo
Kobieta i facet mogą robić to co chcą, mają wolność, ale trzeba brać pod uwagę, że jeśli mamy nieodpowiednią przeszłość seksualną, to ktoś może nas nie chcieć. A kobiety pod tym względem, wobec facetów są bardziej tolerancyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufny kolo
Ja uprawiałem zawsze z miłości, z kobietami, które wówczas kochałem i byłem z nimi w związkach, dlatego nie chcę takiej, co miałą przygodę lub dała komuś na pierwszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna 30latka
A ja mam 30 lat i jestem dziewicą i ktoś na forum mi powiedział ze jestem bez wartości bo nie uprawiałam seksu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie brzydze facetami, którzy sypiają z kobietami:-) i rozumiem autorze, ze powinno sie w takim razie brać slub po miesiącu znajomości:-) sex jest dla kazdego i nie musze nikomu opowiadać ilu miałam facetów, bo nikogo to nie obchodzi, widać,ze masz pewnie z 16-17 lat, bo dorosły facet tak nie mówi, bo to jest po prostu chore.I masz chyba poważny problem ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufny kolo
Mi po prostu kobieta, co miała dość dużo facetów i pozwoliła sobie na sam seks dla seksu kojarzy się z dziwką. 5 byłych partnerów mógłbym przeboleć tylko wtedy gdyby miała super urodę, jak modelka i gwiazda filmowa w jednym i do tego super wykształcenie i super pracę. Ale jak przeciętna kobieta miała wielu partnerów to zlewam ją ciepłym moczem, nic dla mnie nie znaczy. Ani piękna, ani nie prowadzi się dobrze. Prowadzenie się kobiety jest badzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufny kolo
A liczba partnerów kobiety jest ważna, bo po tym się poznaje, czy kobieta jest dziwką czy nie, czy jest puszczalska, czy cnotliwa, czy stawia wyżej seks czy dobre prowadzenie się, warto też wiedzieć czy uprawiała seks dla korzyści materialnej i czy zdradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufny kolo
Im kobieta ma luźniejsze podejście do seksu, tym bliżej jej do dziwki. Poza tym jeśli kobieta miała wielu facetów to znaczy, że nie rozwijała się intelektualnie i duchowo, bo zamiast to robić to ciągle latała na randki na podrywanie facetów. I napewno nie kochała każdego z nich. Takie głupie cipy, co mają ciągle nowego faceta są puste i tępe oraz proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieufny kolo
vanessaaa - seks jest owszem dla wszystkich, ale ja mam prawo nie być z kobietą, która pod względem seksualbym nie prowadziła się idealnie. Może i oceniam kobiety przez pryzmat dupy, ale dobrze mi z tym i świetnię się z tym czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica już eks-
a ja poszłam z facetem do łóżka na...drugim spotkaniu, bo się zakochałam i chciałam ...a był to mój pierwszy raz , w ogóle...i szanuję swoje ciało i siebie...po prostu... czasem niektórzy zwlekają...a niektórzy chcą od razu, wszystko zależy od mocy przyciągania..od chemii ,etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmiusz
kingag i reszte kobiet, Raz i na zawsze, roznica jest taka, nie mowi sie na facetow ze sa puszczalskie bo wiadomo ze facece chca seks ale musza czekac az kobieta jemu pozwoli miec seks z nia. To znaczy ze jak kobieta jemu dopuszczy. Jak kobieta dopuszczy za latwo to sie mowi na taka ze jest puszczalska. Dla mnie to jest bardzo prosto do zrozumienia. Kobieta decyduje kiedy bedzie seks, nie wiem jak innaczej to widziec. Jest typ faceta ktory moze bo jest dojrzaly czy naprawde zastanawia sie nad kazda zyczowa decizja to bedzie odmawial seks i czekal na 'chwile', ale w wiekszosci ta decizja nalezy do was kobiet. Dlatego mowi sie ze kobieta szanuje sie albo nie. Juz nie wiem jak innaczej tlumacic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli wg was chlopaki
kobieta nie ma prawa isc na pierwszej randce do lózka bo facet osądzi ją jako puszczalską? Zapewniam was ze kobieta ma takie same potrzeby jak mezczyźni i jesli tego chce ma takie samo prawo uprawiac seks. Wasze poglądy na sprawy kobiet są rodem ze średniowiecza, gdzie kobieta musiała iść cnotliwa do ślubu, powić 12 dorodnych synów, usługiwać mężowi w dzień i w nocy i mieszać w garach... To nie ta epoka panowie. Nie traktujcie kobiet jak podludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo ty dziwny jestes
nie wkladaj wszystkich do jednego wora. Znam cnotki cichodajki, które udawaly na randkach niedostepne a potem dowiadywalem sie o jej ekscesach milosnych i takie ktore chcialy sie kochac bo byl to impuls, porzadanie ale za to byly wierne i oddane. Dla mnie liczy sie to aby kobieta wiedziala czeego chce, bez pruderii i obłudy mowily czego oczekuja. To są prawziwe kobiety i nie ma znaczenia kiedy pojdą ze mna do lozka. Pozdrawiam wszyskie kobiety 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×