Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieznamsie naniczym

ciuchy dobrej jakości- jakie sklepy?

Polecane posty

Gość nataszkaa
wszystkie sa takiej samej jakosci, te same ceny, te same materialy, mialam spodnie z tally weijl i bardzo szybko sie przedarly ale byly z jakas lycra wiec jak bawelniane to na pewno lepiej by sie trzymaly, a tam sa rozne, kiedys mialam super spodnie a orsaya poprostu nie zniszczalne!! house ma dziadoskie materialy wg mnie, wszystko jest sztuczne zreszta wzory dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie h&m - super jakościowo. orsay rowniez ,ale raczej bluzki , bo spodnie kiepskie,szybko sie przecieraja. bluzki housa rowniez bardzo dobrej jakosci ! od 4 lat mam jedną bluzke i nadal wyglada jak nowa. new yorker - ciuszki fajne, ale drogie jak na swoją beznadziejna jakosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady__17
Ja spodnie jeansowe kupuję na bazarkach i placach targowych i się tego nie wstydzę. Chodzę w nich kilka sezonów, a jak się rozwalą, albo z nich wyrosnę, to nie płaczę, że tyle kasy poszło, bo wcale się na nie nie wykosztowałam. I na wielkie zakupy proponuję właśnie takie bazarki. Jeśli chodzi o markowe sklepy, to TYLKO i wyłącznie House. Mają tam świetne bluzki i topy, a także spódniczki dodatki. Polecam się tam wybrać właśnie teraz, gdyż są duże obniżki i ciekawe bluzeczki można kupić już za 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diet Coke
A ja Wam goraco polecam River Island -doskonala jakosc.Ubieram sie tam od stop do glow,ubraniq naprawde doskonalej jakosci.Jest tylko jeden minus,ten sklep jest trudno dostepny w Polsce chyba,ja mieszkam w Uk i to moj ulubiony sklep.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A New Look

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strasznie się zawiodłam na firmie s.oliver. Była to moja ulubiona firma, gdy zakupy robiłam w Niemczech - ostatnio kupiłam 2 rzeczy w poznaniu w malcie - spodnie popruły się na szwie !!! A gdy przyszłam z reklamacją potraktowano mnie jak byle kogo kto ośmiela się krytykować firmę i markę. Za to uwielbiam spodnie w reserved - rzadko udaje mi sie znaleźć coś w moim guście, ale jak znajdę - najchętniej nigdy bym ich nie ściągła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można znaleźć wiele sklepów, które mają całkiem niezłe ciuchy. Ostatnio szukam sklepów w sieci i trafiłam na kilka dzięki katalogowi www.firmy.net - okazało się, że w mojej okolicy jest mnóstwo fajnych sklepów z markowymi ciuchami, o których wcześniej nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tobą w 100%. Ja bardzo chętnie robię zakupy na tanisport.pl, mają duży wybór rzeczy w całkiem niskich cenach. Ponieważ są tam same markowe ciuchy wiec nie trzeba się obawiać o ich jakość. Same plusy:) Lubię wydawać rozsądnie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
Ja najczesciej kupuje w reserved i h&m ale tylko swetry, bluzki, bo niestety ale uwazam ze w h&m spodnie jeansowe nie sa zbyt dobrej jakosci. Rozciagaja sie i szybko niszcza. Spodnie jensowe kupuje we wranglerze, wiem ze to kupa kasy bo spodnie kosztuja jakies 350 zl, ale raz na rok robie taki skok:P i musze przyznac ze bardzo sie to oplaca bo te spodnie sa niezniszczalne. W zarze zazwyczaj nic nie moge dla siebie znalezc, mam wrazenie ze ubrania sa tam szyte na b szczuple dziewczyny, chociaz ostatnio znalzlam jeden fajny sweterek z wiskozy. w benetonie maja udziwione ubrania jak dla mnie jesli chodzi o fason, chociaz jakosciowo sa swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-------
aha zapomnaialm o c&a bardzo lubie ten sklep, bo maja niedrogie a z dobrej jakosci ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsiareczka69
Ja lubię różne sklepy. Np. zarę i temu podobne. Ale czasami, jak jadę do jakiegoś mniejszego miasta i chce zobaczyć, czy mają takie sklepy jakieś ciekawsze, albo nie sieciowe, to sobie szukam przez katalogi firm. Wiem, że firmy.net mają bardzo dużo takich różnych innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna mgielka
S.Oliver, Esprit, Benetton, Tchibo :) odradzam c&a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart.plax
W każdym ciuchu z Zary za chwilę robi mi się dziura, nie mówiąc już o spodniach, które się rozciągają i wiszą. Jeśli chodzi o dżinsy to polecam Wranglera. Co prawda cena niezbyt ciekawa, ale za to w spodniach chodzę już trzeci sezon. Podobnie Levis, Big Star (nieśmiertelne spodnie na pięć sezonów) i Lee (nie Lee Cooper - to coś innego). Koszulki - zdecydowanie Reserved albo Nike (ostatnio upolowałam świetną jakościowo koszulkę i z ciekawym nadrukiem za 30 zł!). Sweter, póki co, Mohito. Drugi sezon świetnie się trzymają. Jeśli chodzi o męskie to Springfield. A jeśli ktoś jest w stanie wydać więcej to ZDECYDOWANIE Tommy Hilfiger! Bielizna Triumph (biustonosze prane w pralce zachowują elastyczność) i Intimissimi. A polecana przez wszystkich Zara, też ok, ale tylko na wyprzedażach i ze świadomością, że będzie to ciuch na jeden sezon. W końcu nie bez powodu za granicą jest uważana za najgorszy szmatławiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) Jeśli lubisz ręcznie robione ciekawe, nietuzinkowe przedmioty chce wam gorąco polecić może mało znany ale oryginalny sklep (również internetowy) w którym dostaniecie niepowtarzalne dodatki-torebki, szale, biżuterię itp. wszystkie ręcznie robione:):) Jest tam również możliwość samodzielnego wykonania torebki, szala czy biżuterii na warsztatach jakie pracownia organizuje;) koniecznie powinieneś obejrzeć nową kolekcje-przesyłam link do strony http://www.pracowniakreatywnosci.pl/ Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednapiegowata
przepraszam ale kto powiedzial ze za granica "zara"jest traktowana jak najgorszy szmatławiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zalaczalabym sklepy typu Orsay czy H&M do dobrych jakosciowo... raczej te rzeczy sa szyte tak, zeby wystarczyly na jeden sezon. Zara troszeczke lepsza - zwlaszcza ich rzeczy z "wyzszej polki" - ale tez nie cuda. Z mojego doswiadczenia bardzo dobrej jakosci sa: Ralph Lauren i Polo Ralph Lauren Lacoste Levi's Tommy Hilfiger, chociaz nie zawsze... ostatnio wisialy u nich szmatlawce koszmarnej jakosci Nike Benetton Z tym, ze to nie sa firmy ktore maja zawsze najmodniejsze "top trendy" ubrania, wiec zalezy co kto lubi. Sa tez dosc drogie, ale naprawde warto... np ubrania Ralph Lauren trzymaja sie bardzo dlugo, zachowuja pieknie fason i kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zgodzę z księżniczką
h&m to faktycznie ciuchy (i dodatki) na jeden sezon, jedno co mi stamtąd podchodzi to ozdoby do włosów(gumki i opaski), większość sieciówek ma rzeczy jednosezonowe, top secret to jakaś porażka , troll tak samo ravela rzeczy noszą się dość dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zgodzę z księżniczką
ale levis i benneton nie bardzo( chyba ,że kupowane w Polsce są gorszej jakości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o Levi's , to oni maja rozne linie produktow. Np. maja linie "Made & Crafted" i te dzinsy sa naprawde swietnej jakosci. Sa jednak odpowiednio drozsze. (podaje linka ponizej) http://www.revolveclothing.com/brandpages/LEVISMadeandCrafted.jsp Ale nawet ich najtansze dzinsy sa dosc trwale. Nie sa to "wyjsciowe" dzinsy oczywiscie, ale trzymaja sie dlugo. Z Benettonem mialam akurat dobre doswiadczenia, ale wierze ze niektore rzeczy sa szmatlawe. Aha i zapomnialam dodac do mojej listy marek dobrej jakosci - North Face i Patagonia. Zwlaszcza na zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam ten problemik
orsay - dziadostwo, dziury w materiale po dwóch praniach to standard :O nwe yorker - ujdzie, np. bielizna się trzyma, a mam ją od dawna house - shit, spodnie po praniu do niczego big star - wporzo tally weijl - straszny shit, spodnie po jednym (!) praniu nie do użytku. :O reserved - ujdzie, ale bez szału jakościowo. Ostatnio olewam butiki i kupuję w hurtowni - taniej, bez tłoku i wszystko made in Poland, a nie China czy Taiwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka jest tandetna
a ja lubię C&A , warto polować na przeceny , rzeczy dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataC505
Jeśli chodzi Ci o naprawdę dobrą jakość to polecam Max Mara. Dla mnie osobiście ciuchy rewelacja. Za kurtkę zapłaciłam ponad 2 tys, ale nie żałuję. Jeśli chodzi o tuniki sukienki to nie patrz na metkę bo nie znajdziesz nic dobrego w Pl. HM Reserved Orsay to nie jest dobra jakość, to tylko marka, nawet na rynku znajdziesz coś dobrego co jest dobrej jakości!!!Oprócz metki prawie niczym się nie różnią od importu z chin czy PL. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=27884438 - mój sklep, nie dawno otworzyłam - jakość jest dobra, a ciuchy są z Włoch, PL, Turcji i Chin. Sukeinka z Włoch jest super jakości, ogólnie sukienki są świetne, mam prawie każdy egzemplarz, zwykle w sukeinki się zaopatrzałam w Pretty Girl i HM, ale znalazłam dobrego dostawcę więc postanowiłam założyć swoją firmę. Naprawdę lepiej kupić 2 sukienki po 50 zł niż 1 za 100 ;] takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu przepłacać
Moim zdaniem jest to bez sensu wydawać kupę forsy na ciuchy , bo jak się nie spodobają albo ich nie będziesz lubić to nie odsprzedasz za taką samą cenę jak kupiłaś:( ja tam mam ciuchy reserved i są spoko , mam c&a też są fajne, reporter robi dobre rzeczy, polska Żana i Rena a co do innych firm jak H&M , Cropp , top secret, kappalh to jest to kicha tak samo jak kupowane w Polsce rzeczy wranglera lee czy levi'sa ,americanosa ludzie się nabierają na te firmy przepłacają a super markowe jeansy okazują się badziewiem za 300 zł .Nawet jak macie szmal to szanujcie bo jutro nie zawsze jest pewne , nie ma sensu wywalać go w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jakie polecamy.. zależy co;) Zawsze się coś fajnego znajdzie w prawie każdym sklepie. Nie ma reguły :) Był czas że kupiłam super koszule w Bershce, za 59 zł, po kilkudziesięciu (!!!!) praniach w dalszym ciągu wyglądają jak nowe;) Spodnie - H&M za 39,90 później za 49,90 zł - dalej wyglądają jak nowe :) Czasem tańsze rzeczy nie znaczy gorsze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej trzymaja mi sie ciuchy kupione w ciucholandzie!!!! powaznie. Co do sieciowek to gdzie nie kupie to sie spiera. Mechaci, kulkuje, znieksztalca, deformuje, na spodniach tylek sie wyciera. No nic trzeba kupowac na promocjach i wymieniac co jakis czas lub inwestowac w drogie markowe tylko z glowa bo moda sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×