Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

waga pokazuje 53.6 także jestem zadowolona ;))) pomimo że jem wszystkooo : ) polecam tą dieteeeeeeeeeeeee !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nads
hej:) też jestem na tej diecie , jednak jem obiad (małą porcje) aby po diecie, gdy wprowadze troche makaronu, ryzu itd. nie bylo szoku dla organizmu i nie przytyć z nadwiązką , na sniadanie :1 jabłko , obiad mała porcja oraz kolacja jabłko, nie jem później niż po 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie:) Ja juz trzeci dzień jestem na tej diecie,przy czym przez pierwsze dwa dni jadlam również tuńczyka z puszki na obiad i 2 kromki pieczywa ryżowego.Mam pytanie, czy z rana po przebudzeniu dobrze sie czujecie?bo ja mam straszne zawroty głowy ale nie wiem czy to od tego czy od moich przypadłości.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka99
hej ja od jutra startuje z jabluszkami kto sie dolancza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaolga1992
Hej! Ja jestem 4 dzien na diecie jabłkowej. Mam 178 i ważę 65kg. Dziennie jem około 4 średnich jabłek, Obecnie przebywam za granica gdzie nie mam wagi, ale wracam we wtorek do Polski wiec wtedy sie zwaze. Dam znac ile mi zeszło w te 10 dni:) Powodzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś? :) Ja dietę jabłkową zaczęłam od wczorajszej.... pomarańczy :D ale dziś już będą tylko jabłka + lemoniada z master cleanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej nadal na jabłuszkach ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość____
Hej :) Ja dziś pierwszy dzień na jabłkach. Ktoś jeszcze jest na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśa12
Hej dziewczyny ja chciałabym zacząć od jutra :) jak co roku mam wielki problem z waga :/ potrafię schudnąć 10 kg przychodzą wakacje i piwko, grill itp i wraca wszystko :/ wiem ze powinno się wracać stopniowo do jedzenia i wgl ale jakoś nigdy nie mogę się oprzeć jedzeniu :( chcę zacząć od jutra jabłkową dietę i stosować ja 4 dni a później jakies warzywa dołączyć i inne owoce tak jeść jakies 2 tygodnie i znowu dietka jabłkowa :) mam nadzieje że się uda bo w niecały miesiąc chciałabym zgubić jakies 6/7 kg (wiem że to nie zdrowo) ale jak się ma. 23 lata 156 i wagi 70 to wszystkiego się chwyta. Dodatkowo oczywiście ćwiczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość____
Guśa, fajnie że jesteś. Ja zjadłam trochę ryżu i brokuła na obiad, bo słabo się czułam. Jutro postaram się trzymać samych jabłek :) Też marzy mi się 7 kg do końca czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia12
Ja na rano przygotowałam sobie truskawki z jabłkiem i jogurtem naturalnym :) ( truskawki nie mogą się zmarnować) a który to dzień dietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość___
dopiero drugi :) mam zamiar pociągnąć do piątku na jabłkach, w weekend warzywa i ryba na parze, od poniedziałku znowu jabłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie daje rade ale to dopiero pól dnia :) ja tez do piątku w weekend juz jakąś sałatkę czy piers z kurczaka grillowana ( ale jabłka również w większej części) ale od poniedzialku juz warzywa i inne owoce oraz zupy :) ciekawe czy coś pomoże na zbicie zbędnych kg. Jesli tak to powtórzę pod koniec czerwca przed impreza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarniutka99
kto od jutra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos od jutra? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja -gosc 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, jak efekty? mam chęć spróbować tej diety, ale boję się, że nie wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1500100900
Witam, zacząłem dietę jabłkową 2 dni temu, niestety bez przygotowania tj. bez powolnego ograniczania jedzenia na kilka dni. Skutkiem tego złe samopoczucie mialem drugiego dnia, a nie wieczorem pierwszego, ale ogolnie nie było źle. Dziś jest mój trzeci i ostatni dzień, wstałem rześko i bez problemu. Samopoczucie i energia rewelacyjnie. Jem tylko jabłka jak jestem głodny. Wychodzi po 6 do 8 dziennie, do tego herbata miętowa, zielona i cisowianka. Do tego dużo odpoczynku i absolutnie żadnych ćwiczeń wysiłkowych! MOIM skutkiem ubocznym jest -2,5 kg, bo robię to dla oczyszczenia organizmu z toksyn i innego syfu. Mój wzrost to 185cm i 82,5kg przed a teraz 80kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarniutka
dieta jabłkowa najlepszaaaaaaaaaa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gośćczarniutka- a dlaczego najlepsza??? Chce zaczac oid jutra, dlatego pytam,bo czytam ,ze efekty niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proponuje tabletki odchudzajace hit roku 2015 które osobiscie stosowałam nazywaja sie acaibaryy900 można je zamówić tutaj http://bebjo.pl/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie-ranking-tabletek/ Schudłaamj 12 kg już w 5 tygodni. Bez wysiłku, poświęcania czasu i rygorystycznej diety. nic mnie nie bolało a nawet przeciwnie mam duzo energi teraz juz ich nie biore i nie tyje ale polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proponuje tabletki odchudzajace hit roku 2015 które osobiscie stosowałam nazywaja sie acaibaryy900 można je zamówić tutaj http://bebjo.pl/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie-ranking-tabletek/ Schudłaamj 12 kg już w 5 tygodni. Bez wysiłku, poświęcania czasu i rygorystycznej diety. nic mnie nie bolało a nawet przeciwnie mam duzo energi teraz juz ich nie biore i nie tyje ale polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarniutka
bylam na niej i na mnie dziala :) od dziś start .... :) kto chętny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszkowo
hej, ja odchudzam się już dlugo i zupełnie bez skutków, w wakacje mnie dopadło jo-jo, 7 kg, schudłam wcześniej przez stres i bardzo polubiłam nową figurę, ale wszystko wróciło, po prostu nie moglam się opanować z jedzeniem, nadal mi to sprawia trudność. A takie napady obżarstwa, prawie dzień w dzień mam od jakiś 3 lat. Teraz mam duzo ważnych imprez, chciałabym jakoś wyglądać. Mam do zrzucenia te 5-7 kg. Wczoraj zaczęłam tę dietę, powiedzmy, bo wpadło parę grzeszków. Dodaję do niej też marchewki. Dziś juz jedno jabłko zjedzone, cały dzień tak trzymam. W weekend na pewno ściśle jabłek się nie będę trzymać, ale obiecuję sobie że poza nimi będą tylko sałatki i zdrowe żarełko. I od pon znowy same jabłka i marchewa. Ktoś ze mną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maka89
ja od jutra. Mam nadzieje,że tydzień wytrzymam, a Tobie jak idzie?? jakieś efekty?? ja chce schudnąć 25kg ale do świąt chociaż z 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×