Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila11

przyjmę ubranka dla dziewczynki

Polecane posty

Gość kamila11

Z miłą chęcią przyjmę ubranka dla córeczki w wieku 2 latek w roz od 98 mogę pokryć koszty wysyłki. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa
i na allegro je wystawisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila11
nie na pewno nie nawet nie chodzi mi o firmowe i ładne ubranka wystarczą że będą to zwykłe ubranka mogą być nawet trochę poniszczone to przydadzą sie po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja 19-20
mogłabym ci wysłać trochę ale dosłownie za minimalną opłatę + przesyłka. Tylko musiałabyś podać maila to bym porobiła zdjęcia. Z góry mogę uprzedzić, że nie są to jakieś super rzeczy ale nadające sie do noszenia. Tylko rozmiar konkretny musisz podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja 19-20
przepraszam mail oczywiście podałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja 19-20
jak będziesz zainteresowana to napisz, a ja już się postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila11
Ok niema problemu ubranka najlepiej jakby były w rozm 98-102 i jeśli można poproszę o zdjęcia i cenę na maila dziękuję pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgft
mogę pokryć koszty przesyłki...to nie dość że ktoś by ci za darmo dał ubranka to jeszcze byś chciała żeby za darmo ci je wysłał...jesteś bezczelna.........na internet cię stać a na ciuszki już nie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila11
Jak bezczelna?! Nawet pisałam że mogę zapłacić do 3 zł za szt = koszty wysyłek nie wymagam abym miała dostać wszystko za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila11
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka a
Naciągaczek nie brak. Potem sprzedają na allegro.a MaMani kupuje wszystko jak leci W dodatku sie tym podniecajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciała
aby moje dziecko chodziło w ciuszkach po innym dziecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciała
jeszcze gdyby to były ciuszki po jakichś dzieciach z rodziny to co innego.....ale po obcych? i do tego z założonego topiku? chyba bym wolała z internetu zrezygnować niż ubierać własne dziecko w używane rzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego to normalne moja siostra urodzila mala wyrosla z ciuszkow to dala je swojej szwagierce teraz urodzila drugie dziecko to szwagierka jej te mniej poniszczone oddala, normalne, dzieci bardzo szybko wyrastaja z ciuchow, ja tez chodzilam po ciuchach mojej siostry i brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
ja bym nie chciała -uwierz,że są takie sytuacje w życiu,że trzeba spuścić z tonu i kupic używane ciuchy,pewnie każda mama chciałaby pójść do sklepu i kupic wszystko nowe ale różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciała
ale ja bym wolała na sobie oszczędzać niż na dziecku!! zrezygnowałabym z netu,swoich przyjemności itp pisałam,że przyjąć ciuszki od kogoś z rodziny to całkiem co innego niż od obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagirka mojej siostry jest mistrzynia kupowania w szperakach.. I czasem naprawde takie fajne ciuchy tam wygrzebie ze byscie nie pomyslaly ze byly uzywane i co ma byc jej wstyd ze kupila uzywane??? Wydaje mi sie ze nie, jej dziecko zawsze wyglada zadbanie i czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila11
Ja również kupuję w sklepach z używaną odzieżą i naprawdę czasem można wybrać ładne i zadbane ubranka bo nowe naprawdę są drogie ale jeśli jest już coś naprawdę ładnego to kupuje ale jeżeli chodzi o ubranka po domu to zdecydowanie wolę używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bgft
bgft - nie osądzaj tak szybko ludzi Skad wiesz czy Kamila ma internet, może u kogos korzysta z netu? To Ci nie przyszlo do tej pustej glowy??!!! A w ogóle to co Cie to obchodzi w jakich ubraniach chodzą czyjes dzieci?? Wazne ze sa czyste i zadbane, i maja porzadnych rodziców, a nie jak Twoje bezmuzgowców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAIJULKA-KIELCE
WY NIEKTORE JESTESCIE POPROSTU PUSTE! MYSLICIE ZE JAK DZIECKO CHODZI W CIUSZKACH PO INNYCH DZIECIACH TO CO ZARAZI SIE CZYMS? DZIECI SA CZYSZCZE OD NIEKTOREJ Z WAS. JA MOJE DZIECKO UBIERAM W TANICH ODZIEZACH BO NA NOWE MNIE NIE STAC,SAMA WYCHOWUJE DZIECKO. I WCALE SIE TEGO NIE WSTYDZE.JESLI NIE ZAMIEZASZ JEJ POMOC TO PO CO SIE WOGOLE ODZYWASZ?! NIE WYPOWIADAJ SIE NA TEN TEMAT I JUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×