Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jamajka21

Drętwienie nosa ?!

Polecane posty

Wtam, od dłuższego czasu mam nietypowy \"problemik\" - mianowicie kilka razy dziennie wydaje mi się że drętwieje mi nos, tzn czuję mrowienie i lekkie swędzenie. Czy może być to objaw czegoś poważnego? Jakichś problemów neurologicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha-lalal
a moze jest z Ciebie klamczuszek a nos CI nie dretwieje tylko drewnieje...... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
ale nie tak często i wieczorem w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
masz problem z kregami szyjnymi albo kregosłupem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementaj
i jak? Doszłaś do tego co to może być? Jak mam to samo od paru lat... i nie wiem od czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł222
Własnie wpisałem takie hasło w google poniewarz mam identyczny "problemik" od miesiąca zaczynało się nie winnie teraz praktycznie non stop to czuje. Na poczatku było to takie uczucie jak bym nosił okulary. Dosłownie mrowienie jakby ktoś mnie za ten nos trzymał :) ale było to tylko w górnych warswach nosa. Teraz czasami czuje wręcz cały nos a końcówka jest tak czasem jakoś wyczuwalna jakby mi się ten nos miał zaraz sam zacząć wyginać w lewo albo w prawo. do tego schodzi to mrowienie na w prawo pod oko. I jeszcze czuje swój spiety mózg. Nie wiem co to :) może faktycznie coś powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosorożec
HEjka , ja też mam takie uczucie od niedawna - czy ktoś z was konsultował to z neurologiem czy kardiologiem ? może to coś poważniejszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejnotkaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Będzie FASOLKA TO OBJAW CIĄŻY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka109
witam wszystkich, od kilku dni mam to samo z lewej srony nosa, dosłownie jakby ktoś mi tam trzymał palec. dretwienie, mrowienie? juz nie wiem jak to nazwać bo doprowadza mnie do szału!!! orientujecie się co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syndrom Pinokia ? dużo kłamiecie ? ja miałam tak tylko przy mocnym znieczuleniu zęba może to objaw zapalenia nerwu trójdzielnego twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qbc
Wlasnie mam to od rana. Uczucie na nosie, jakbym miała dość ciężkie okulary założone, można to określić jako mrowienie. Nie wiem czy drętwienie. Mam problem z kręgosłupem szyjnym i z alergią. Zastanawiam się do czego to przypiąć. Bardziej prawdopodobne jest jakieś powiązanie z kręgosłupem. Głupie uczucie. Nie lubię jak mi się dzieje coś nienormalnego :( Czy ktoś już wie co to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam za dużo używek a za mało witamin,odstawienie i suplementacja witamin z grupy b przez kilka miesięcy może zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DannyDee

Też to mam wlasnie. Masakra jakaś. Wyniki krwi mam w zasadzie w normie. Ucisk potrafi chodzic z centralnej czesci nosa niemal do oka a mrowienie czasem nawet kłucie aż do policzka. Cierpie troche na nadcisnienie i zatoki w tym polipy stwierdzone na obu czaszkowych zatokach na rtg. Zacząłem łykać neurowit bo tam dużo wit B zobaczymy czy cos pomoże. Jak dotknę nos ręką to ucisk na chwile mija po czym moze pojawić sie gdzieś indziej np. koło nosa na policzku albo mieczy oczami na czole. Wnerwiające to jest. Zrobie jeszcze tomografie zatok za pare tyg. i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak nic to trza bedzie neurologa odwiedzić. Gdzies wyczytałem że takie mrowienie to oznaka raka zatok i sie lekko obsrałem ale czasem jak czytam googla to nawet wrzód na dupie to oznaka raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne objawy, ktoś z poprzedników wie co to?? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś znalazł na to rozwiązanie? Borykam sie z tym od pół roku ... 3 laryngologów nikt nie wie co to , brałam w pip leków, antybiotyków sterydów i nic:( Czy ta witamina B coś dała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×