Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swiadkowasiostry

musze zorganizowac wieczor panienski!!!

Polecane posty

Gość swiadkowasiostry

pomozcie, musze zorganizowac taki wieczor. macie jakies pomysly? ja chcialabym zaczac w domu, a potem moze jakies wyjscie. Piszcie jakie wy mialyscie panienskie, jakie gry czy zabawy wymyslilyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swolakowa
nikt nie ma pomyslow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja ostatnio widzialam w klubie takim dyskotekowym jak sie kilka dziewczyn wlasnie bawilo na wieczorze panienskim i fajne to zrobily bo : wszystkie dziewczyny ubrane byly na czarno a ta co miala wychodzic za maz byla ubrana w zwiewną kolorowa sukienke i miala wpiete kwiaty we wlosach wyrozniala sie sposrod nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swolakowa
o to fajne, tyle, ze to bedzie teraz 29 grudnia i nie wiem czy taka kwiaciasta suknia bedzie odpowiednia dla siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swolakowa
kto jeszcze cos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczku12
bluzeczki z napisem na plecach WIECZÓR PANIENSKI widzialam kilka dziewczyn, wracały z wrocławia , chyba byly tam na noc, bo z torbami byly, ale te bluzeczki zajebiste. tylko nie wiem skad takie napisy wziąść. i zawsze możecie iść do lokalu, TYLKO ŻADNEGO STRIPTIZERA BO TO PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała taki wieczór: na początek domowa imprezka z elektryzującymi :) drinkami i z wizytą przystojniaka, który robi show specjalnie dla mnie póżniej wyprawa do klubu na szaloną impreze i podrywanie ostatni raz przystojniaczków. Opcja wyjazdowa jest fajna, ale w moim miescie tez by moglo byc! Nie wyobrazam sobie siedzenia przy ciastkach i rebusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sama wiesz najlepiej w jaki sposób lubi się bawić Twoja siostra. Standardowo idzie się w babskim gronie na imprezkę ze striptizerami. Ale wieczór panieński nie musi być zawsze oparty na tym samym schemacie, np. mnie siłą by nie zaciągnęli na imprezę jaką opisała złota Rybka ponieważ nie lubię tańczyć, nie trawię klubowej muzyki i śmieszą mnie tańczący faceci w stringach ;) Podpytaj zainteresowanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak świadkowałam 2 razy zabierałam swoje przyjaciółi (czyli przyszłe Panny Mlode) i ich siostry, kuzynki i koleżanki na kolację w restauracji - jedzenie, drinki, czy piwko i ploteczki to co kobitki najbardziej uwielbiają obydwie były z tego bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna
mi kolezanki zrobily niespodzianke, poprostu przyszly wszystkie w sobotnie popoludnie wypchaly mnie do lazienki mowiac ze mam dzis panienski i mam sie zrobic na bostwo(plany mialam deczko inne), one w tym czasie rozlozyly przyniesione przez siebie smakolyki, zrobily drinki i zaczela sie zabawa, dostalam stroj panienski(szarfe z napisem prawie dziewica,rozowa podwiazke i diadem z welonem)w takim stroju zmusily mnie do zabawy caly wieczor i noc, prezenty dla przyszlej malzonki(seksowna bielizne, wibrator i walek na meza)pozniej impreza sie przeniosla do dyskoteki, gdzie zarezerwowaly stolik a wokol niego balony w ksztalcie penisow, taki tez dostalam torcik, nie powiem ze nie czulam sie na poczatku glupio ale zabawa byla pierwsza klasa do 7 rano, mam co wspominac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadkowasiostry
dziekie wielkie za wspaniale pomysly! napewno skorzystam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam super wieczór panieński . Dziewczyny trzymały język za zębami przez parę tygodni :) Wstępnie miało być tak, że idziemy do jakiegoś klubu a świadkowa po mnie przychodzi . No więc czekam na nią w domku , a tu nagle słyszę wrzaski : \"Monikaaaa ! \" - wyglądam przez balkon , a tam kilkanaście rozchachanych dziewczyn ubranych w czerwone bluzki stoi pod blokiem i mnie woła . Zrobiły pokaz sztucznych ogni ( a ja dalej zdziwiona na maksa stoję na tym balkonie ) . Potem wpadły do mieszkania , alkholol , śmieszne prezenty itp. Ja musiałam sie ubrać na czarno - toteż w tej zgrai rządnych przygód bab ubranych na czerwiono się wyróżniałam . Pojechałyśmy zamówionymi wcześniej taksówkami do fajnego klubu ( w czasie drogi powywieszłyśmy sie przez szyberbdachy rozbiac niemałe poruszenie w centrum miasta ). Zarezerwowany stolik ( i wszystko w pobliżu ) był cały usłany balonami . Potem oczywiście był tort w odpowiednim kształcie no i gwóźdź programu - tancerz . W klubie była oddzielna salka na taką okoliczność - koleś dał taki popis że hej . Wszystko ze smakiem oczywiście :) Zabawa trwała do 4 rano , a potem przeniosłyśmy sie do mnie i oglądałyśmy zdjęcia i \"plotkowałyśmy\" do bladego rana. JAK DLA MNIE - TO NIE MOGŁO BYC LEPIEJ ! Bardzo mi sie podobało - taki prawdziwy ostatni wieczór panieński . Najfajniejsze było to , że absolutnie nie wiedziałam co będzie , jaki klub, co i jak ... no znając moją świadkowa to spodziewałam sie że będzie tancerz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleeblatt
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam wieczór panieński dla mojej kumpeli. Najpierw było spotkanie u mnie mieszkaniu - przyjechaly jej koleżanki i ona. Popiłysmy, pojadłyśmy (był grill), paliłyśmy smakowe cygara, a potem - wypad na imprezkę. Nie rezerowałyśmy stolików. Był totalny spontan. Dosiadłyśmy sie do jakiegos faceta, obtańcowywał nas potem, a później dziewczyny, ktore chciały szły jeszcze do mnie na noc. Wszyscy sie super bawili!!! 15 grudnia - będzie mój panieński. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna mary
szczerze mówiąc mi najbardziej odpowiada opcja wieczoru panieńskiego wg. bl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliin
jest we wrocławiu cały sklep gofun na jedności gdzie mają dodatki przebrania i takie tam różne. kupujesz uszy króliczka albo rogi diablicy dla wszytskich uczestniczkach i ruszasz na impreze w miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z przyjaciółką zajmujemy się organizacją wieczorów panieńskich, wesel, chrzcin, komunii, domówek i innych przyjęć okolicznościowych. Jeśli macie jakieś problemy z organizacją, prosimy o kontakt ideashans@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam strone www.striptease.com.pl oprócz dużego wyboru tancerzy jest dużo innych podpowiedzi... mi bardzo pomogły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka_
Moje dziewczyny zaskoczyły mnie kapitalnie, bo zabrały mnie do SPA. Ale nie byle jakiego, do prawdziwej łaźni!!! :) Najpierw zabrały mnie z domu niby do baru, ale dojechałyśmy do hotelu, potem taką dróżką kręconą przez ogród... i totalne zaskoczenie! W środku były chaty drewniane, piękna muzyka, cieplutko, bardzo ładnie. Przywitała nas właścicielka chlebem i solą, dała nam śliczne długie koszule jak z filmów historycznych i wstążki we włosy. Potem była sauna, taki masaż bukietem z liści brzozy - zajefany!!!! Siedziałyśmy też w jacuzzi, podano nam szampana... było bosko! W międzyczasie chichotałyśmy z konkursów, jakie nam wymysliła, np.musiałam wymacać w worku przedmioty, związane z życiem małżeńskim, albo że dziewczyny mi plotły warkocze i ta co pierwsza skończy zawiązywać wstażkę, ta zwycięża i takie dziecko pierwsze się urodzi (wstążki różowa i błękitna). Potem mnie zabrała masażystka na masaż - pierwszy raz miałam taki fajny, rozgrzewający masaż ciała! Super! Polecam! Właścicielka robiła nam prywatne perfumy i taki piękny obrządek przy świecach... że się tak żegnamy z panieńskim życiem moim i odcinamy wstążki z mojego wianka. Wszystkie się popłakałyśmy ze wzruszenia:))) Na koniec była jeszcze rózga weselna, którą ubierałyśmy wstążkami i kwiatami, no i pogaduchy jeszcze z godzinę trwały przy świecach, szampanie i owocach... Było naprawdę niezwykle i pięknie, dużo przyjemności! Z czystym sumieniem polecam ich:) http://masazstaroslowianski.pl/wieczor-panienski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkarra
Moim zdaniem jak zgrana ekipa to pomoże. Najpierw trzeba coś w mieszkaniu wypić a potem w miasto na imprezę:) Proste a najlepsze wyjście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam koleżance panienński, było nas sporo lasek, więc najpierw zrzuciłyśmy się na gadżety dla PM. Zadałam jej przyszłemu mężowi pytania, spisałam odpowiedzi i PM musiała na nie odpowiadać. Jak zgadła dostawała prezent, jak nie zgadła piła karniaka. Więc gdzieś od 20 siedziałyśmy w domu, PM losowała nr pytania, każda z dziewczyn miała koperty z pytaniami i czytała. Pytań chyba ze 40. kupiłysmy seksowną bieliznę, jakieś kajdanki, pejcze, papier toaletowy z kamasutrą, jakieś przebranie, wibrator i mnówstwo "przydatnych" gadżetów. Później wybrałyśmy się na miasto na disco, gdzie miałyśmy zarezerwowany stolik i szalałyśmy do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłyśmy w Łaźni starosłowiańskiej i było super, dziękuję Ilonka za linka. Lokal przygotowany był bajecznie, wszędzie kwiaty, koronki i świece. To trochę tak jak by przenieść się w inny świat. Świetna obsługa i cały klimat - super. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaSikora
Ja też byłam w Łaźni Starosłowiańskiej - dzięki wam wielkie za info! Bardzo udany wieczór, nigdy jeszcze nie miałam takich zabiegów. Najbardziej mnie zaskoczył prawdziwy samowar!:))))) Nawet woda z niego leciała, a na górze miał imbryczka!:) Super tam jest, naprawdę! Teraz na Święta już kupiłam prezent dla rodziców do tego spa. Mam nadzieję że im się spodoba jak mnie:) Fajnie było bardzo, polecam.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że fajnie jest striptizerów zaangażować na wieczór panieński, sama na swoim miałam i uważam, że to jest super sprawa. Mam do polecenia rewelacyjną grupę: http://www.guardian-angels.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że pomożemy, po to jesteśmy na tym forum:) to ile hajsu chcesz na to przeznaczyć ma chyba największe znaczenie... to jest mega opcja : http://www.partybus.pl/ ! W sumie nie wychodzi tak drogo jakby zrobić jakąś zrzutke w kilka osób a imprezka będzie na pewno wyborna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×