Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łojejkuuś

MÓJ FACET MNIE NIE POCIAGA

Polecane posty

Gość Łojejkuuś

jest chudy. trenuje bieganie długodystansowe i nie może przytyć, ma jakies tam mięśnie ale tylko na nogach. Znaczy nie wiem czy nie może przynajmiej tak mówi, a mi sie wydaje że mu się nie chce. Mało je i w ogóle się nie stara, poźniej spala więcej niż zjadł i takie tego wyniki:O Przez to mało mnie pociaga w łóżku. Ma 178cm/62kg. Zero tłuszczu i same mięśnie a mięśnie ważą więcej od tłuszczu to se wyobraźcie. NIe ma rąk i klaty, a ja tak to kocham i mnie to strasznie podnieca, szkoda, że u innych:O Jak go przekonac, żeby sie nie obraził. mówiłam juz pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca chudzine
he:) mi sie zawsze podobli faceci tacy hm..umiesnieni;) i takie tam;) a moja milosc to chudzinka:D:D:D he nawet je mniej niz ja:o no ale coz milosc jest slepa;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealista ty kurduplu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealista ty kurduplu
mhm na szczudłach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Łojejkuuś
jestem prymitywna, pozabawiona gustu szmata, zamiast cieszyc sie ze twoj facet uprawia jakis sensowny sport miast pokowac sobie tony gowna na mase, smierdziec z innymi pedalami na silowni i przybierac na masie. Jest zdrowsze dla niego jak i dla jego zoladka. Ale widac jestes zbyt ograniczona zeby to pojac, wiec lepiej poszukaj sobie swojego KLOCA:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
moj facet tez byl strasznie szczuply gdy sie poznalismy. troszke mi to przeszkadzalo. rozmawialismy wiele razy. jstesmy ze soba bardzo szczerzy i on wziall sie za siebie. bierze odzywki i chodzi na silownie. moj ma strasznie szybka przemiane materii i tez nie mogl przytyc poza tym nie jadl duzo. ostatnio zrobilam mu foty i sama uwierzyc nie moge. cialko mniami mmmmmmmmmmmm moze ty ze swoim tez szczerze pogadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON 24
TO GO ZOSTAW GDYBY MNIE DZIEWCZYNA NIE POCIAGALA TO NAPEWNO NIE BYL BYM Z NIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON 24
widac to doskonale po moich wypowiedziach, o przypomnialo mi sie gdzie jest caps lock:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie szczuplutkich...moj na poczatku byl taka chudzinka...a teraz zaczal chodzic na silownie i niestety sie lekko rozrasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ON 24 --> To jeszcze poszukaj Słownika Języka Polskiego byłbym piszemy razem. Poza tym masz rację. Baby są głupie. A podobno, to faceci myślą tylko jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu
Ło, kurna, inne pociąga, a ją nie. Ale masz wymagania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka-zdrapka
Mój mnie pociągał ostatnio za cycki, ale mi nie stały. A potem ujeżdżał, aż się musiałam skrobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×