Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eeeewunia

poplątane wlosy!!!

Polecane posty

Gość Eeeewunia

Boooze co sie dzieje z moimi wlosami???Nie moge ich kompletnie rozczesac, a po umyciu to juz masakra.Uzywam profesjonalnych odżywek, masek , ampułek i nic...:( co jest??? Moze znacie jakis naprawde dobry specifik najlepiej do splukiwania po ktorym nie wyrwe polowy wlosow zeby je jakos w miare rozczesac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam w klubie ...tyle za ja po umyciu jako -tako rozczesze gorzej jak suche ....tragedia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzywki Kallos
polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeewunia
ja tam ani suchych ani mokrych nie moge rozczesac...dzis to juz myslalam ze na lyso sie bede musiala obciac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeewunia
kallos chyba tez juz mialam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsz kallos to chyba
z proteinami mleka, lub miodem. sproboj nie pozalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
może poczekaj jak już podeschną, wtedy latwiej je rozczesać(przynajmniej ja tak robię) kiedyś używałam Dove w granatowym pudełeczku i rozczesywały się super- do spłukiwania oczywiście Kallos mleczna albo placenta też pomaga rozczesywać a może zmień szampon? a co to ejst w ogóle za szampon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeewunia
teraz akurat używam matrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbujcie rozczesać włosy kiedy jest na nich jeszcze odżywka, jeszcze przed jej spłukaniem. Mam długie włosy, a z odżywką rozczesują się bardzo łatwo, bez wyrywania. Odżywka daje doskonały poślizg. Potem delikatnie spłukuję odżywkę i gotowe. Podeschniętych włosów, czy już wysuszonych po myciu na pewno bym nie rozczesała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeewunia
ale wiesz co jak ja je tylko zmocze to one sie juz masakralnie placza...zeby rozczesac je bez szarpania to musialabym uzyc ze 3 litry odzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumik.
a jak je myjesz ? mieszasz rekami po całych włosach ? spróbuj masować przy myciu skóre głowy najpierw, ale bez zbytniego przemieszczania włosów, małe kółka i tak umyj głowę, a włosy potem - też bez mieszania i kołtunienia, po prostu przesuwaj rękami z piana wzdłuż włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżywkę nakładam na mokre, ale odciśnięte z nadmiaru wody, włosy i wystarcza jej niewielka ilość. Odżywka daje poślizg i o to właśnie chodzi. Plączą się i ciężko rozczesuje włosy szorstkie, oraz takie, których dużo wypada, to właśnie te wypadające włosy plączą pozostałe. Dla mnie to masakra była, jak kiedyś musiałam na wyjeździe umyć włosy i rozczesać je bez pomocy odżywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżywkę nakładam na mokre, ale odciśnięte z nadmiaru wody, włosy i wystarcza jej niewielka ilość. Odżywka daje poślizg i o to właśnie chodzi. Plączą się i ciężko rozczesuje włosy szorstkie, oraz takie, których dużo wypada, to właśnie te wypadające włosy plączą pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc powodem
jedzenie zbyt duzej ilosci slodyczy lub zachwiana rownowaga hormonalna organizmy czyli placzace sie wlosy- to skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeewunia
slodyczy prawie nie jem wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeewunia
podnosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadi
Proponowalabym na poczatek mocno podkrocic zepsute koncowki, gdyz one wysuszone i porozdwajane hacza inne wlosy, co powoduje dalsze ich koltuniewnie. Znam pare dobrych szapmonow na ten problem: 1. Nivea Hair Care - Straight & Easy - wygladzajacy (rozowy) 2. Schauma -Samt & Seidig (fioletowy) 3. Schwartzkopf - Gliss Kur - Liquid Silk (rozowy) 4. Elvital - Smooth-Intense (z Nutrileum) (ciemny pomarancz) 5. Dove - Seidig & Glatt 6. Pantene -wygladzajacy (zielony), lub 2 w 1 ten sam 7. Pantene - Ice Shine (turkusowy) i oczywiscie takie same odzywki. !!! Podsusz wlosy od spodu, a nie od gory i koniecznie z wlosem, a nie pod wlos. Zacznij rozczesywanie od koncowek. Pomyslnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie mogę uwierzyć, ze az tak zle jest. Kilka rad. Rozczesz włosy przed umyciem, następnie profesjonalny szampon do włosów b.suchych (profesjonalny czyli kupiony u markowego fryzjera badz w hurtowni fryzjerskiej), myj delikatnie, nie szarp. Pozniej nałóż DUZA ilośc dorzywki do b.suchych wlosów, odczejak 20min.W miedzy czasie rozczesz włosy. Delikatnie spółcz, nałóż odrzywke bez spłukiwania i rozczesz włosy. Pozwól im wyschnąc naturalnie, nie uzywaj suszarki! Musi poskutkować! Aha kup w aptece skrzyp polny badz innypreparat wzmacniajacy wlosy i zapobiegajacy wypadaniu. ps. wszelkie rady w Your Hair&Body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadi
Halo DOROTOS - czy " odrzywka " nie pisze sie przez Z z kropka??, bo ja przebywajac od lat poza krajem moze cos przegapilam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 19letnia
balsam mrs potter aloes i keratyna wmasuj w mokre włosy i spłukaj. po tym moje są od razu rozplątane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze Odżywka :))) to od tego cholernego kompa takie byki strzelam , ale thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski kochane mam artykuł do poczytania,a przy okazji może któraś się skusi na jakieś szaleństwa fryzurowo-andrzejkowe, bo ten listopad strasznie depresyjny :) http://www.salonfryzur.pl/artykul,_andrzejki_tuz_tuz__8222fryzury_edycja_polska_your_hairbody8221,283.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wlosy do pasa-po umyciu zawsze uzywalam odzywki bez splokiwania;-) ale ostatnio kupuje w drogerii mala flaszeczke,,jedwabiu\'\';-) jest go malo ,ale starcza na okolo 10 myc, wlosy sa ,,odzywione\'\'ladnie pachna i daja sie rozczesac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marutka
mam wlosy do pasa i zadnego problemu z rozczesywaniem.babcia nauczyla mnie myc je w pokrzywowym szamponie , do splukiwania dodac OCET , rozczesywac od dolu do gory a nie ciagnac wlosow od nasady do dolu, caly koltun masz wowczas w okolicy lopatki.SPRAWDZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <Sandruś>*^^
Wiecie też mi sie strasznie plączą włosy ! ! ! Masakra nie tak mnie to wkurzamam takie kutony że nie moge kitek naweeet zrobiććććććć . . . Więc spróbowałam porady od mjej kumpeli: sprubuj delikatnie rozczesać włosy na tyle ile możesz pózniej namocz włosy,nałuż shampon na włosy i delikatnie okrągłymi rucham je wmasuj aż powstanie dłuża piana następnie spłukaj i je delikatnie rozczesz(nai na siłe)wmasuj odżywke i rozczesz nie słusz. Na moich włosach to podziałało a na twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj tarczycę koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam, teraz uzywam szamponów bez sls i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×