Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ale mnie boli

Domowe sposoby na ból gardła

Polecane posty

Gość Ale mnie boli

Czy możecie polecić jakieś domowe sposoby na okropny ból gardła? Zaraz zrobie mleko z masłem i miodem to chcociaz na noc troche mi pomoże. Co jest jeszcze skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale mnie boli
Kiedys moj znajomy owijał szyję folią i jakimiś ręcznikiem albo szalikiem. Twierdził, że jemu to pomaga. Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale mnie boli
Dzisiaj już troszeczkę mniej mnie boli. A jakie znacie skuteczne leki? Obecnie używam Faringosept i Gardlox i jest troszeczkę lepiej. Chcę uniknąc antybiotyku, a jak się wybiorę do lekarza to napewno mi przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko to co kupujecie
to nie idz do lekarza,po co Ci on masz przecież koci pazur,albo srebro koloidalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale mnie boli
Zazywalam regularnie Greposept, zaprzestalam przez pare dni i mnie cholerstwo dopadlo. A gdzie moge dostac te leki ktore wymienilas, dostane to w aptece? O srebrze to slyszalam ze ma swietne działanie antybakteryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob plukanke: szklanka wody letniej, przegotowanej, 1 lyzeczka soli, 1 lyzeczka sody oczyszczonej i 10 kropli jodyny, plukac dokladnie gardlo, sprawdzony i skuteczny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko to co kupujecie
Koci pazur tez bywa ale w sklepach zielarskich lub ze zdrowa żywnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My używamy w domu Familino, to jest włoski model na dożywotniej gwarancji. Dużo technicznych rzeczy masz na novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Podaje lek w dobrym tempie ma regulację można sobie dostosować aerozol do konkretnego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My używamy w domu Familino, to jest włoski model na dożywotniej gwarancji. Dużo technicznych rzeczy masz na novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Podaje lek w dobrym tempie ma regulację można sobie dostosować aerozol do konkretnego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej moim zdaniem, żeby inhalator działał w systemie pracy ciągłej, bo wtedy nie musisz się uczyć specjalnych technik oddechowych, tylko po prostu wchłaniasz lekko lekarstwo. Z modeli inhalatorów, które coś takiego właśnie gwarantują to Novama Familino PRO Flaem. Niezawodne urządzenie na dożywotniej gwarancji, ale pod warunkiem zarejestrowania się na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×