Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktostakix

pytanie tylko do normalnych facetow

Polecane posty

Gość ktostakix

jak wazne jest dla was dziewictwo, czy ma to jakies znaczenie dla faceta czy nie? zwlaszcza w relacjach. czy szanujecie bardziej taka dziewczyne?szczerze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wlasnie tak
az takie wazne to nie jest, ale nie chcialbym miec dziewczyny co spala z wiecej niz 2 facetami badz uprawiala juz seks bez milosci, jakas przygoda, seks dla kasy, sam seks dla seksu, puszczenie sie po pijaku itp. interesuja mnie tylko dziewczyny, ktore uznaja jedynie seks z milosci z ukochanym mezczyzna w stalym zwiazku i nie poszly z nikim do lozka po zbyt szybkim okresie chodzenia. paniom co sie juz puscily dla samego seksu dziekujemy! szanuje i uznaje tylko te porzadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma dla mnie żadnego znaczenia,Kazda normalna kobieta będąc zakochna w swoim menie chce sprawic mu przyjemosc oddając sie mu seksualnie.Facet z zasady lubi testowac kobiety bo juz taki jest nasz charakter.Jak można ja winić za to ze była zakochna w niewłaściwym człowieku.Skonczyły się czasy gdzie dziewczyna 13`letnia jeszcze przed rozwojem seksualnym poslubiała faceta ktorego wyznaczyli rodzice.Niektorzy faceci nie rozumią tego i wyszukuja dziewice 20-sto letnie ktore sa ozięble seksualnie i po kilku latach narzekaja ze żony nie interesuje seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie----- facetowi , fajnie jest usłuszeć \" bądz ostrożny- uważaj jeszcze nikt\":p . ale tylko \"prawiczkowi \" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! każdy facet który już zamoczył , oczekuje od następnej laski (boshe .. o wiele więcej doświadczenia ---- pisze o mentalności facetów ):p . nie martw sie . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wlasnie tak
porzadna dziewczyna w wieku 20 lat powinna byc dziewica. te co traca cnote jako nastolatki do najporzadniejszych nie naleza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a
jesli sie stracilo jak sie mialo 16 lat i z szalonej milosci, ktora trwala 10 lat, to czy "porzadnosc" tez tu mozna rozpatrywac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wlasnie tak
no wtedy chyba tak ;) ale kobieta, ktora juz uprawiala seks bez milosci nie jest wzorem porzadnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sam jestem 28letnim
prawiczkiem, co nawet nigdy nie miał dziewczyny, więc wolałbym, żeby była ona dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy od faceta. Są tacy, którym jest to dokładnie obojętne, są tacy, którym byłoby przyjemnie, że są pierwszymi, ale i są tacy, którym brak dziewictwa bardzo by przeszkadzał, a nawet uniemożliwiał związanie się z dziewczyną na zawsze. To chyba kwestia ich wychowania, charakteru, innych poglądów na te sprawy, nie wiem, czego jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wlasnie tak
gorzej jak dziewczyna miala wiecej niz 2 facetow w lozku, albo miala przygode czy uprawiala seks bez milosci, badz po krotkim okresie chodzenia poszla z kims do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja akurat należę do tych co dziewictwo bardzo doceniają. Przekłada się tu u mnie czysto na kwestię wierności i daje mnożnik x4, jeśli idzie o wydolność łóżkową. :P Ale znam też takiego co deklarował, że w razie czego i z kurwą by się ożenił jeśliby się zakochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialala
no a co maja powiedziec te, ktore mialy juz 3 facetow, badz czterech a to wszystko, ze im sie dlugoletnie zwiazki posypaly, a nie uznaja seksu bez milosci. Znam kilka takich.Czy one tez sa nieprzyzwoite, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy ile maja lat
jak sa nastolatkami to sa nieprzyzwoite, jak sa okolo 25 lat to juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ktrotko z facetem tak
ale jest wazna przeszlosc seksualna kobiety, bo to swiadczy czy kobieta nie jest dziwka przypadkiem i czy sie nie puszczala, mowi jaka jest jej cnotliwosc, jak sie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Ja mam od 17 lat żonę która ze mną straciła dziewictwo 

Jak w każdym związku jest różnie ale właśnie przez to dziewictwo nigdy jej nie zdradzę czyli ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna

Oczywiście, że szanuję, ale pokochałem dziewczynę, akurat bez i nie miało to w tej sytuacji już żadnego znaczenia na nasz przyszły związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa

Nie ma znaczenia, ale wolę dziewczyny, które nie są dziewicami. Dziewice są jakieś dziwne i trzeba je wszystkiego uczyć.  Do roboty lepiej brać eksperta, a nie praktykanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987

Kazdy ma czas nauki relacji...jedne dają się złapać na słodkie gadki chłopaków w liceum i tracą dziewictwo z jakimś w sumie chwilowym związku a inne są ostrożniejsze więc trudno tu mieć do kogoś pretensje czy brak szacunku.

Inna sprawa jak co weekend tracisz głowę z innym gościem i polowa miasta miała z Tobą do czynienia - wtedy to Ty nie powinnaś oczekiwać szacunku tylko raczej cicho siedzieć i się trochę ustabilizować...najlepiej gdzieś w innym mieście.

Faceci generalnie nie lubią słuchać jak to jakiś inny gość zabawiał się z jego obecną partnerką...jeszcze jak ona mu powie to jakos zniesie i potraktuje jako szczerą rozmowe...ale jak sie dowie od innego goscia w knajpie, ze ta Twoja to super laska, kiedyś się z nią troche spotykałem - to zostawi mu ślad w głowie...na długo. Szczęśliwy nie będzie - chyba, ze ma taki fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987

Kazdy ma czas nauki relacji...jedne dają się złapać na słodkie gadki chłopaków w liceum i tracą dziewictwo z jakimś w sumie chwilowym związku a inne są ostrożniejsze więc trudno tu mieć do kogoś pretensje czy brak szacunku.

Inna sprawa jak co weekend tracisz głowę z innym gościem i polowa miasta miała z Tobą do czynienia - wtedy to Ty nie powinnaś oczekiwać szacunku tylko raczej cicho siedzieć i się trochę ustabilizować...najlepiej gdzieś w innym mieście.

Faceci generalnie nie lubią słuchać jak to jakiś inny gość zabawiał się z jego obecną partnerką...jeszcze jak ona mu powie to jakos zniesie i potraktuje jako szczerą rozmowe...ale jak sie dowie od innego goscia w knajpie, ze ta Twoja to super laska, kiedyś się z nią troche spotykałem - to zostawi mu ślad w głowie...na długo. Szczęśliwy nie będzie - chyba, ze ma taki fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987

Kazdy ma czas nauki relacji...jedne dają się złapać na słodkie gadki chłopaków w liceum i tracą dziewictwo z jakimś w sumie chwilowym związku a inne są ostrożniejsze więc trudno tu mieć do kogoś pretensje czy brak szacunku.

Inna sprawa jak co weekend tracisz głowę z innym gościem i polowa miasta miała z Tobą do czynienia - wtedy to Ty nie powinnaś oczekiwać szacunku tylko raczej cicho siedzieć i się trochę ustabilizować...najlepiej gdzieś w innym mieście.

Faceci generalnie nie lubią słuchać jak to jakiś inny gość zabawiał się z jego obecną partnerką...jeszcze jak ona mu powie to jakos zniesie i potraktuje jako szczerą rozmowe...ale jak sie dowie od innego goscia w knajpie, ze ta Twoja to super laska, kiedyś się z nią troche spotykałem - to zostawi mu ślad w głowie...na długo. Szczęśliwy nie będzie - chyba, ze ma taki fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dima

Dziewictwo o niczym nie świadczy. Niektóre dziewczyny są dziewicami do ślubu, ale przebiegi analne mają takie, że szkoda gadać.  Jak czuć, że faktycznie kocha, to jest ok i nie ma co patrzeć jakieś błonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość dima napisał:

Niektóre dziewczyny są dziewicami do ślubu, ale przebiegi analne mają takie, że szkoda gadać.  

A jednorożce też były w tej bajeczce? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPP

Dziewictwo to dla niektórych facetów taki sam fetysz jak np. rajstopy z dziurami. Bywa. Nie osądzałbym ich z tego powodu od czci i wiary, ani nie nazywał Arabami czy dzikusami.

PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby była dziewicą ale nie zostawiłbym fajnej mądrej dziewczyny z którą się dobrze rozumiemy tylko dlatego że straciła dziewictwo z innym, bo ja sam prawiczkiem nie jestem. Nie chciałbym tylko zeby wcześniej była zbyt rozwiazla bo dziwnie bym się pewnie czuł z nią w łóżku że moją dziewczyne mógł mieć każdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×