Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

golarka do ubrań???

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja widziałam golarkę do ubrań w sklepie \"wszystko po 2,50\", podobno jest dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ellinka:) dokładnie nie mam zamiaru wydawać 60 zł bo za ten z croppa nie dużo więcej dałam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nibys :) ja mam taka golarke- tanioche chyba za 15 zloty ..i jak na razie swietnie sie sprawdza (podobna do tej z drugiego linku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to dobre są golarki marki SOLAC. Raczej nie są drogie, a jakościowo naprawdę dobre. W porównaniu z tymi golarkami najtańszymi, są na pewno o niebo lepsze. Widziałam coś takiego w dobrej cenie na magicznej planecie, wiec jakby ktoś szukał, to może sobie tam zerknąć. Na pewno takie urządzenie długo posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zwykła niemarkową
z targu i sprawuje się super!żadnych jednorazowych maszynek!!!potrafią przeciąć materiał lub dzianinę w chwili nieuwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka golarka czasem może się przydać. Ja nie wiem, czy trzeba kupować jakąś drogą. Ważne żeby działała :-) Widziałam na electro.pl taką golarkę za 20 złotych i chyba taka w zupełności wystarczy. sama mam kilka sweterków, które mi się mechacą więc w sumie może się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borrdo
A ja nosiłam się z zakupem golarki dość długo... Miałam niemiłe doświadczenie, bo dość dawno temu kupiłam golarkę (wtedy była to nowość, więc zapłaciłam za nią dość dużo), która w ogóle nie dawała efektu :( Ostatnio poczytałam trochę na forum i kupiłam sieciową golarkę MPM MMU-01, o taką: http://www.nokaut.pl/golarki-elektryczne/golarka-mpm-product-mmu-01.html Polecam, jest naprawdę super - bardzo wydajna, działa świetnie, a przy okazji golenie swetrów to super zabawa dla mojego dziecka :) A i ja świetnie się bawię :D A kupiłam ją w RTV EURO AGD za 39 zł. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flerka
Kupilam w Biedronce golarke Clarus i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibysiu, ja posiadam golarkę firmy clatronic(za ok. 14 zł), zakupioną w realu i nie zniszczyła mi jeszcze żadnej rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę sie z tym zgodzić
ja mam clatronic z tesco za 9,50zł a baterie można zastąpić akumulatorkami które mozna ładować wielokrotnie ;) takie r6 nadające się do wszystkiego jak szczoteczka elektryczna pilot do telewizora czy aparat cyfrowy ;) tu tylko potrzeba 2 ;) ładowarke już za 30zł sie kupi a akumulatorki za 3,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ko
Zgadzam się z użytkownikiem borrdo. Bardzo łatwo kupić urządzenie, które nie będzie prawidłowo działać. Ja używam zwykłej maszynki. Fakt można łatwo uszkodzić tkanine, ale boję się kolejnych pieniędzy wyrzuconych w błoto. Szkoda, że nie można wypróbować urządzenia w sklepie :) Pojadę do Euro i zobaczę tą golarkę MPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palkotka
Golarki do ubrań to według mnie świetne urządzenia, zwłaszcza, że są materiały które po praniu wyglądają dużo gorzej, albo po jakimś czasie używania strasznie się mechacą więc wtedy to idealne rozwiązanie. Tylko uwaga przy kupnie, żeby nie kupić jakiegoś bubla. Ta golarka wydaje się być dobra http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=183&prod=44344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanahana
nie ma sily, niestety ubrania sie mechaca...szczegolnie swetry :) golarka do ubran to super rozwiazanie :)do dywanow tez polecam:) ja sie czaje bo w Lidlu maja byc takie golarki po 12zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam golarkę do ubrań z biedronki za 12 zł. Jest rewelacyjna. wiadomo trzeba uważać bo w łatwy sposób można zrobić dziure. ale tak to taka maszynka to ekstra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
Mały update w tej sprawie. Kupiłam pierwszą golarkę na allegro nieznanej firmy niestety zepsuła się dość szybko. Kolejną zakupiłam z mpm niestety także nie wytrzymałą więcej niż rok, a nie byłą zbyt często używana. Pech;/ Teraz zakupie pewnie Solac. Używając 2 poprzednich nie zniszczyłam ani jednej rzeczy. Należy uważać jedynie na to aby nie przyłożyć zbyt dużej siły gdyż wtedy można zaciąć materiał. Niestety nawet wśród rzeczy droższych firm czasami trafia się mechacące materiały. Trafiłam top z simpla który się mechacił;/ A ja akurat dbam obsesyjnie o ubrania więc po prostu chybiony materiał. Co do Mango nie przejawiam do tej firmy tak dużego entuzjazmu. Ceny stanowczo dużo powyżej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam firmy ELDOM!!!!!! Wcale nie najtańsza, a zrobiła mi kilka dziur w ulubionych sweterkach!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj głupich porad i nie korzystaj z jednorazówek. Poniszczysz ubrania. Jak już "golić" swetry to najlepiej używać do tego golarek elektrycznych. Dają świetne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie użyłem golarki elektrycznej z biedronki i uszkodziłem sobie bluzkę... nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszakma
Bardzo fajny i do rzeczy wpis. Sama jak lubię jakiś ciuch to staram się go odnawiać na różne sposoby. Tylko warto pamiętać że lepsze maszynki są te ręczne lub większe elektryczne do odmechacania - raczej nie polecam takich małych po 5 zł. Na przestrogę aby ich nie wybierać bo słabo działają http://www.open-youweb.com/tanie-golarki-i-maszynki-do-zmechaconych-ubran-opinia/ można też zamiast elektrycznych używać maszynki tradycyjnej do golenia z żyletką, ale uwaga aby nie uszkodzić wtedy ubrania. A może ktoś ma jeszcze inne na to sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te golarki trzeba również czyścić. Czasami kilka razy w trakcie jednego "golenia", szczególnie dużej sztuki ubrania, czy koca. Trzeba otworzyć, "przedmuchać" z pyłków i ostrza i wnętrze, opróżnić pojemnik.Do wnętrza można użyć jakiegoś pędzelka.Wtedy będą służyły prawidłowo i dłużej. Co do staników i innych delikatnych tkanin to niektórzy producenci dołączają specjalną nasadkę przeznaczoną do takich celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×