Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxkittyxx

DIETA 500-600 KCAL ----- JADLOSPISY

Polecane posty

zauwazylam ze wiele osob na kafeterii stosuje diety 500 , 600 czy 700kcal. Jak wiemy to jest bardzo malo i czasami naprawde zastanawiamy sie co by tu zjesc. Ja napisze swoje propozycje na plan diety 600kcal. dzien 1 owsianka (150kcal) jogurt nat.(100) rybka duszona z warzywami (150) serek wiejski light+ kawalek banana (150) wszyslo ok 550kcal a naprawde jest to calkiem duzo jedzenia ! Trzeba tylko umiejetnie komponowac posilki i raczej nie jesc slodyczy bo one sa zdradliwe :P Moja propozycja na dzien 2 owsianka (150) jogurt nat (100) kurczak z surowka (180) salatka owocowa (120kcal) no i znow wyszlo ok 550kcal :) ja narazie jestem na diecie wysokobialkowej ale jak ja skoncze to na pewno przejde na 550-600 kcal ! piszcie swoje propozycje ! buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie dalsze menu
podaj menu na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamiast...
jogurtu naturalnego dałabym kefir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz tez
proporcje. bo ile np. tej owsianki /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga to jest tylko przykladowy jadlospis - ty mozesz spokojnie pic kefir zamiast jogurtu , ja jednak wole jogurt :) A co do owsianki to mozna ja robic wedle upodobac tylko na wodzie z odrobina mleka a nie odrwotnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1sniadanie: jogurt 0,1% 2obiad: kapuśniak dietetyczny (3 holewki) 3kolacja: jabłko 1 jablko 2kapusniak 3jogurt 0,1% + suchar 1marchewka 2kapuśniak 3kisiel 1 jogurt + 2 łyżki otrębów 2kapusniak 3 grejfrut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
jogurt i otręby pierś z buraczkami chuda zupa jarzynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan i mandarynka -150 serekwiejski light - 120 bulka ciemna 65 gram i do tego plaster sera liht hohland i plasterek pomidorka i ogorka -200 sok pomidorowy 330 ml -45 3 mleczne landrynki alpenlebe bez cukru 22 ponad 500 ale mniej niz 600 kcal:) moze byc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz mi tyle wystarcza;) ułożony jest pode mnie;) więc ja nie widze problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawioonaa
a ile sie niby chudnie na takiej diecie powiedzmy tygodniowo? aha i chcialam pwiedziec tylko ze to nieprawda ze po takiej diecie bedzie jojo po rownie dobrze i po 1000kcal moze byc jak sie potem czlowiek rzuca na jedzenie. jesli sie zacznie stopniowo zwiekszac ilosc kcal to nie ma szans zey prytyc. pytanie tlko czy da sie to wytrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfect- jesli nie jestes glodna i nie myslisz ciagle o jedzeniu na takiej diecie to spoko mozesz byc :P ale nie namawiam do diety 300kcal bo z reguly jest tak ze sie gloduje i potem jest jojo. Bezpieczniejsza jest o wiele dieta 600kcal i nie spowalnia tak metabolizmu. Wiadomo dla kazdego cos innego :) najlepiej ukladac jadlospisy pod siebie i tak je modyfikowac zeby nam smakowaly i zebysmy nie byly zbyt glodne. Amen. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blond Bond
Od jutra startuję z dietką 500 kcal więc na pewno będę tu zaglądać, żeby podpatrywać Wasze jadłospisy i dzielić się z Wami swoimi :) Gdyby ktoś miał ochotę poodchudzać się ze mną zapraszam w swoje skromne progi... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3619986 ;) Razem będzie nam łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja propozycja :) Śniadanie: średnie jabłko (70 kcal) Obiad: serek wiejski light i 2 pomidory (150 kcal) Kolacja: gotowana pierś z kurczaka (150g) i surówka (pomidor, papryka, brokuły, 1-2 łyżki kukurydzy z puszki) (250 kcal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna propozcyja :) Ś: jajko na miekko z wasa i pomidorkiem(120) II Ś: banan + mandarynka (120) O: flaczki (100) K: jogurt nat. ze slodzikiem i wiorkami kokosowymi (150) ok 500kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na 500kcal oto co dzis zjem :p Ś : pol kubka owsianki na wodzie z odrobina mleka Przekaska : marchewka Lunhch : jogurt nat.+1/2 banana+ 1 lyzka zarodkow pszennych Obiado-kolacja: udko z kurczaka bez skory+ surowki Potem jak jeszcze zglodnieje : marchewka = ok 550kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodyczomaniaczka
Ś: jajko na miekko +1 wasa (100) II Ś : jablko (60) O: 1 nalesnik (180) K: jogurt naturalny (100) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnę
sniadanie: dwa wafle ryżowe z pomidorem, sałatą, papryką, ogórkiem (100 kcal) 2 sniadanie: zwykły jogurt owocowy (150 kcal) obiad :fasolka szparagowa 300g (80 kcal) podwieczorek: owoc (50 kcal) kolacja: wafel ryżowy i sałatka z pomidorów, ogórków sałaty rzodkiewki, papryki- dowolnie (100kcal) Całość 480 kcal można dodać jedna kostke mlecznej czekolady ma 22 kcal Jedzenia jest tyle, że naprawdę nei chodzi się głodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alo Allo Megi
Witam! Zapraszam wszystkich odchudzających się do korzystania z tabeli kalorii: www.kompanfit.pl Dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile się chudnie na tej diecie w tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem na tej diecie jest jescze jeden topik zachęcam do poczytania http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3964254&start=15120 tez dotyczy diety 500kcal. mó jadłospis; śniadanie-jedna skibka chlebka rozaowego z pomidorem lub szynka czym kolwiek ok 120kcal. objad;zalezy co maja domownicy ale mała porcja zeby zmiescić się w 200kcal kolacja;jabłko jest jescze miejsce na przekąszenie marchewki lub jakiegos drugiego owocu:) schudłam juz na tej dicie 10kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jesli dołozysz cwiczenia to ok 2.5kg na pewno bynajmiej ja tak chudnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 śniadanie 2 kromki wąsa z serkiem light i szczypiorkiem ok 120 kcal 2 śniadanie jogurt light ok 100 kcal Obiadokolacja curry warzywne ok 200 kcal Czasami mandarynka jak złapie mnie głód całość ok 500 kcal Schudłam juz 6 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha PERFECT *3 holewki* zupy sa najlepsze :-) wiem ze stary temat ale nie moglam sie powstrzymac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam oj tam, holewki chochelki- co za róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też na diecie 500kcl . Jem śniadanie kawa , obiad dwa chlebki pszenne z twarogiem i dżemem , kolacja budyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez od dzis 500 kalorii ,zjadlam dzisiaj 100 kiszonej kapusty I wypilam bulion z kostki rosolowej kalorie licze przez apke fitatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zamiar zrobic sobie galaretke cytrynowa (slodzik+kwasek+cytryna +zelatyna) slodka przekasa prawie zero kalori tyle co w zelatynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelkova
o ja... ale Fitatu nigdy by nei wyliczyło nikomu takiej małej kaloryczności. Ty do połowy tych pasków w ogóle dochodzisz? Dramat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by nie wyliczylo przeciez wpisujesz wage produktu I podaje kalorie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×