Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość połowa z nas tak myśli

Drażni mnie, wkurza, ale zazdroszczę jej życia.

Polecane posty

Gość połowa z nas tak myśli

Nie odpowiada mi jej styl bycia, ale zazdroszczę jej życia jakie prowadzi. Luksusowe apartamenty w najdroższych hotelach, najnowsze samochody, piękny duży dom, wypady na zakupy do Londynu, podróże. Mianowicie mam na myśli Dodę. Też chciałabym bywać na eleganckich przyjęciach, jeść dania z całego świata, a po przyjęciu wracać do pięknego, dużego, oświetlonego domu z własnym kinem, basenem, sauną i siłownią. Chciałabym zasnąć w dużym łóżku pod czystą, codziennie zmienianą pościelą. Chciałabym, żeby ktoś dla mnie prał, gotował i sprzątał. Chciałabym siedzieć przed kompem albo w samolocie i nie myśleć o tym, że muszę ugotować obiad. Boże, jak ja jej zazdroszczę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tak........
Ale pamietaj ze ona pracuje na to od 15 roku zycia , i na poczatku jak twierszila nie bylo ja na nic stac, jej rodzicom tez ciezko bylo, za to ja podziwiam ze sama majac 20-pare lat tyle osiągnela i nie ciągnie od zadnych facetow!Pozatym Majdan do bogatych nigdy nie nalezal wiec nie slizgala sie na nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jedna tu z was chcialby
miec tyle pieniedzy co doda, jej rodzice nie byli Hiltonami a ona dorobila sie tylko dzieki sobie, zarabia min 4 miliony ponad 1 milon euro rocznie to malo? na 23-letnią dziewczyne? Glupia tez nie jest bo inwestuje w nieruchomosci nie dosc ze ma talent wokalny to jeszcze inwestyje w inny interes? Ktora dzisiaj w jej wieku osiągnela taki sukces? Zadna.. Wiekszosc probuje zlapac bogatego faceta a nie dojsc samemu do czegokolwiek Nie dziwie sie ze jej zazdroszcza bo jest naprwde czego, nie dosc ze ladna to bogata w dodatku ...mloda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas
jakos nie imponuje mi to ze doszla do kasy tym swoim wulgarnym prostactwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigułka dorosłości
A ja będę nauczycielką, mam faceta-poetę... musiałam przełknąć gorzką tabletkę dorosłości ;) ale wiecie co? nadal uważam,że pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Miałam kilka okazji żeby dużo zarobić,ale kieruję się w życiu zasadą,że można robić wszystko,ale w taki sposób,aby sobie móc spojrzeć w twarz. Na miejscu Dody bym nie mogła :P Mnie wystarcza piwko,dobry film,ukochana muza, koncert raz na miesiąc i narzeczony :) ciepłej kołdry już się dorobiliśmy :P Naprawdę macie takie dziecinno-księżniczkowe marzenia? Żal mi ludzi tak mocno zakorzenionych w materialnym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgodzę sie... pieniadze sa
w tym swiecie najwazniejsze! Tylko sa dla mądrych ludzi. Glupota ludzka powoduje ze ludzie z nadmiaru kasy cpaja , szaleja ... Niestety pieniadze sa potzebne nawet dla takiej glupoty jak ...zdrowie , bo jak nie masz pieniedzy to mozesz zdechnac... Pozatym ludzie osuwaja sie od biednych , malo przebojowych ludzi(zalosne ale prawdziwe) Kazdy wszystko robi zeby miec wiecej , z powodu braku pieniedzy rozpadl sie niejeden zwiazek ... Piniadz zadzi swiatem...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam bym chciala byc milione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie są.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trykimiki
a ja jej tam zazdroszcze tego,że wszystko ma gdzieś i dzięki temu złego do siebie nie przyciaga...taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tamari ...
Zaloze sie ze jestes bardziej pusta i mniej oczytana niz ja, a pieniadze sa najwazniejsze.Jestes wlasnie pusta jak jeszcze tego nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie miłe, że ktoś jeszcze cieszy się piwkiem, dobrą muzyczką i tuleniem do narzeczonego (he he)... Ciekawe co wam zostanie jak za 20 lat ukochany narzeczony pożegna was dla pierwszej lepszej blondynki :) Eh, młodość.. młodość.. Nawet na fryzjera dla poprawy nastroju po rozwodzie nie będzie was stać. Nie mówiąc o utrzymaniu dzieci i siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigułka dorosłości
ROSALINDA PACZEKO czemu mi złowróżysz? :P jeśli nie wygramy w totka, jeśli nie uda nam się otworzyć wspólnego, wymarzonego biznesu to nie będziemy mieć dzieci... przy naszym biednym trybie życia byłoby im chyba źle. Grunt to sobie uświadomić czego się chce od życia... Ja nie wyobrażam sobie zaciągnięcia kredytu do końca życia, urodzenia maleństw a później wypruwania sobie żył, aby spłacić, aby utrzymać... Wtedy na pewno małżeństwo łatwo może się rozsypać a i dla kobiety fryzura staje się mniej istotna ;) Unieszczęśliwilibyśmy siebie i maleństwa :( Ale nie trzeba tak żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanówcie się zanim coś napi
Pieniądze są niestety najważniejsze. Mam co jeść, mam na lekarstwa, mam na komputer i internet. Gdybym nie miała pieniędzy, to spałabym w kartonie na dworcu, tylko co to za życie? Jesteś bogaty- liczysz się, jesteś biedny- nic nie znaczysz. Gdyby nie pieniądze, to jadłabym suchą bułkę. Nie piszcie, że pieniądze nie są najważniejsze, bo ile jest par, które chcą mieć dzieci, a nie mogą ich mieć, bo nie stać ich na utrzymanie chociaż jednego maleństwa, a ile jest par, które tylko dzięki pieniądzom mają dzieci? Mam na myśli in vitro. Moja kuzynka za 2 zabiegi zapłaciła 30 tys. Gdyby nie miała tych pieniędzy, to do dzisiaj powtarza, że nie miałaby ukochanej córeczki. Różnica między nami polega na tym, że nie każdy oczekuje od życia milionów, ale każdy z nas potrzebuje pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadmuchany balon
ona wcale nie ma tyle kasy. pojechala raz do monachium na zakupy i koniec. dom co kupila wcale nie jest jakims palacem i na dodatek nie jest wykonczony, bo Doda nie ma na to... pieniedzy. wiec zanim cos napiszecie to sprawdzcie czy to wszystko prawda. Doda kupuje markowe ciuchy ale z najtanczych linii. to nie kosztuje bog wie ile. a czesto na zachodzie te linie sa tansze niz w Polsce... poczekajcie ze dwa lata to zobaczycie ile zostanie z tej fortuny Dody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa ty masz Śmieciu wiecej
za to, twoje 1000 zeta miesiecznie nie umywa sie do 4 milionow rocznie dody ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahhahahahhah.DEBILU !!!!!!!!!!!ty to mozesz tylko pic wode z nog DODY , to tego sie nadajesz brudasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa ty masz Śmieciu wiecej
za to, twoje 1000 zeta miesiecznie nie umywa sie do 4 milionow rocznie dody ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahhahahahhah.DEBILU !!!!!!!!!!!ty to mozesz tylko pic wode z nog DODY , to tego sie nadajesz brudasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARIS26
Pewnie ze DODA ma kase. Jest jedna z najlepiej zarabiajacych gwiazd. Nadmuchany balonie sam najpierw sprawdz a dopiero pozniej sie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jej nic a nic
nie zazdroszcze, jak i innym spiewajacym gwiazdom Strasznie nerwowe zycie, napiecie, wciaz trzeba jakos wygladac,nie mozna sie wylaczyc na miesiac na przyklad i robic co sie chce, poza tym dziennikarze idioci sledza kazdy krok. Owszem, miec kase fajnie, nawet byc w jakis sposob znanym a na pewno szanowanym i lubianym, ale nie kims w stylu Dody,razcej kameralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie miala
biednych rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ty wiesz....
jakby miala bogatych to nie splacala by im kredytu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_bella
ja jej nie zazdroszcze niczego. fakt ze się wylansowala jako piosenkarka. ale dla mnie jest tak prosta jak konstrukcja cepa i nie widze powodu zeby jej zazdroscic tego ze sie nie umie ubrac ani wyslowić. skoro dysponuje tak dużą kasa jak piszecie, to znaczy ze nawet nie umie fajnie wydawac zarobionych pieniedzy. bo sadzac po wygladzie to wyglada jakby sie ubrala na jakims bazarze wiejskim, a nie w butikach za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_bella
skoro ona tak musi to jej wspólczuje, a nie zazdroszcze. i ciesze sie że ja tak nie musze sie ubierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża12345
A ja rozumiem frustrację ludzi. Podkreślam, że nie zazdroszczę Dodzie ani nikomu, ale chciałabym zarabiać na GODNE życie, aby wyjście do stomatologa nie było finansową katastrofą. Mój znajomy pracuje w Niemczech w bardzo znanej firmie spożywczej. Jej właściciel zarabia miliardy euro i to jest o.k., mój znajomy zarabia na tyle, że śpi spokojnie. U nas są STRASZNE kontrasty i to one rodzą frustracje i zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda piękna i bogata
i...mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×