Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on w kropce

jak doprowadzic kobiete do szybkiego orgazmu ??

Polecane posty

Gość on w kropce

hej mam problem nie mogę mojej partnerki doprowadzic do orgazmu.i jak można doprowadzic kobietę szybko do orgazmu ?? po prostu załamka zawsze kończę prędzej od niej pomocy : ((((( wskazówki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona sie jeszcze tego
nauczy, tez tak mielismy teraz zazwyczaj dochodze szybciej od mojego pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest zabawa na czas. Doprowadź ją do orgazmu łechtaczkowego (palce, język) i dopiero wtedy w nią wejdź. :) Inne przyjdzie samo z czasem. Cierpliwości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on w kropce
jesteśmy razem już 3 miesiace .ona jest tego zdania ze ja trudno doprowadzic do orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on w kropce
ona sie jeszcze tego. mówisz ze sie nauczy .moze jakies wskazówki dla niej hm i dla mnie ci w sprawie szybszego dojscia do orgazmu kbiety bo mi tak głupio ze ja kończę wczesniej :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kota bo nie zgolila
dluga gra wstepna, duzo lechtania po lechtaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyyyyyyyyyy
paluchy grzebuchy wersja extrim i po temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joalalalallala
na powazne ja wol eorgazm łechtaczkowy a o niego nie trudno sprawny paluszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss0019
panowie mam penisa 21cm i powiem wam ze jak moja kobieta na mnie wsiadzie to szybko dostaje orgazmu i to nie jednego nim ja dojde.Nawed kolezanki jej zazdroszcza i potajemnie chca mnie dosiasc,Zastanawiam sie co zrobic,Pomożecie?Bo sprzet mam i duzo potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem sie obudziles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz_pom_27
ja moge kobiete doprowadzić do orgazmu bez użycia penisa, więc twoja pewnie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścanka skakanka
ja jako kobieta, przed seksem baw się nią w sensie własnie zaczepiaj jej łechtaczke ale najważniejsze wkłądaj jej paluszka do środka pobaw się tam i pobudzisz wtedy ją od środka a potem jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz_pom_27
a tak w ogóle co ma długość do orgazmu ? chyba tylko sama myśl że jest duży i nic więcej ważna jest technika i grubość, oczywiście za mały też nie może być, ale nie oszukujmy się 14-15 cm w zupełności wystarczy większości kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm jak dobrze poszło do oni mają zapewne 2 dziec*****erwsze zapewne poszło do szkoły mając 6 lat a drugie o ile wywalczyli sobie miejsce w przedszkolu przebiera się z damskie lub męskie ciuszki :P Do tego on zastanawia się jak ją zachęcić do seksu a o orgazmach nawet nie marzy. Ja się człowiekowi po układało po tylu latach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartuss
Jak nie wiesz jak to zrobić to zapytaj się Mistrza Seksu http://mistrzseksu.pl/ . Albo sobie pobierz bezpłatny poradnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testo
ALe czemu szybkiego? Takiego chyba nie jest w stanie się osiągnąć. Lepiej być cierpliwym wtedy jest dużo lepszym efekt. Niektóre przygotowania trwają już jakiś czas np. warto dla lepszego efektu powiększyć sobie członek przez http://phallomax.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×