Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

anabanana to tak mniej wiecej ile miesiecy KALENDARZOWYCH trwa Twoja ciąza . Załóżmy ze do zaplodnienie doszło w grudniu a teraz mamy luty to wychodzi niecale trzy miesiace - dobrze licze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko...-> super brzuszek :-) A tak poza tym to mnie jakieś straszliwe stresy naszły o dziecko. Strasznie się boję, że coś jest nie tak, nie wiem cholera dlaczego. Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mojego kalendarza 27 tyfdzień to jest ostatni tydzień 6 miesiąca :D. W 28 zaczyna się 7 miesiąc, w32 to miesiąc 8, a 36 tydzień rozpoczyna miesiąc 9. Wszystko się zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia @ mialam 24.10 a zaszlam mysle na pocztaku listopada to by sie zgadzalo zmoimi i nie tylko moimi wyliczeniami jak sadzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir, ponoć to normalne, ja raczej staram sie nie dopuszczać myśli, ze coś jest nie tak :). Wierzę że wszystko będzie dobrze, ja mam raczej obawy co potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Foxy to nasza ulubienica no i o nia baaardzo dbamy w kazdy calu nawet o boyfrienda hahahaah oczko to wg moich wyliczen jezeli jutro zaczynam 16tydz1dzien tzn 17tydz tak? o to jest poczatek 5 miesiaca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanaba to w zasadzie proste jesli załozymy ze USG sie nie myli i termin 01,08 jest jak najbardziej wiarygodny to od tego musisz odjac 38 tyg i wychodzi na to ze do zaplodnienia doszło 09 listopada .. Oczko dzieki tzn ze juz niedlugo 7 miesiac zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabo dbacie skoro pozwalacie tylko na wypchane watą sztuczne siusiaki :D sama się z takim miękkim wackiem pobaw :D a Foxy ma seks w oczach :D ps. ja z chęcią już bym wózek kupiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wózek już upatrzyłam, wyoglądałam i tylko czekam :D Ten kalendarz to jest "W oczekiwaniu na dziecko. Dziennik" Do tej książki "W oczekiwaniu na dziecko". Od początku się stosuje, na początku trochę był przeskok, ale potem dzidziuś się wyrównał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kreseczka ja tez sie usmialam, ja tez upatrzylam juz wozek (juz od kilku lat mi sie podoba) i nawet bylam w sklepie popatrzec za nimi ale nie bylo i dostalam tylko ulotke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana, nie chcę wprowadzać zamętu. Ale na moje jeśli masz tydzień po mnie termin a ja wczoraj zaczęłam 17 tydzień :D WG mojego kanedarza hahahaha. To ty zaczynasz w przysżłym tygodniu. Ja nie wiem jak to jest :D Mój kalendarz jest mądrzejszy ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wózki wyoglądałam na wszystkie storny, wydzwigałam :D I zdecydowałam :D Wyszukałam też łóżeczko turystyczne, łóżeczko zwykłe i mase innych fajnych rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się staram, ale zawsze parę dni przed wizytą zaczynam się fiksować, szczególnie martwi mnie to, że wiek ciąży na USG się waha i raczej się opóźnia,a do 11 tygodnia było równiusieńko. Lekarz mówi że to niby normalne bo im późniejsz ciąża tym ją trudniej dopasować do norm. Wg pierwszego i Usg do 11 tygodnia w niedzielę kończy się 17 tydzień, wg przed ostatniego 16, a wg ostatniego USG 15,5 czyli ta nierówność narasta. Nie potrzebnie o tym myślę, ale to silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale moj lekarz tez tak mowil no nic dziewczyny zostawmy ten temat bo jeszcze znowu rospeta sie tutaj jakas wojna na slowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie wózki ?? są na allegro? jeśli tak to podzielcie się linkami , z chęcią pooglądam bo ja jeszcze do końca nie jestem zdecydowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko a jaki wozek wypatrzylas???? ja praktycznie tez wszystkie rzeczy dlamalucha mam upatrzone:-) a ubranka to juz mam bo od jakis 2 lat zaczelam tak stopniowokupywac jak mi sie cos bardzo spodobalo :-) moja mama teraz juz tez zaczyna szalec i tez kupowac sprzety jak przewijaki, maty, poduszki do karmienia itd ja nie przejmuje sie tymi zabobonami ze niby nie woelno przed narodzieniem dzieciaczka niczego kupywac, ja wierze ze co ma byc to bedzie no i wierze w osobe ktora jest tam na gorze i mam na nas oko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ci mówił? Co do różnicy to normalne :) Nic sie nie martw. zawsz będzie jakas różnica. Poza tym pomyśl sobie, że tak jedni mają dłuższe nogi inni krótsze, inni mają wiekszy brzuszek inni mniejszy, i to wszystko na usg wychodzi. jeśli lekarz mówi, ze jest ok, to myślę że tak jest. NIgdy nie wpasujesz się w ideał a najgrzej jest jak zaczniesz się zastanawiać i porównywać :). Uszy do góry, maleństowo jest całe i zdrowe :). Jeszcze chwilę będziesz czuła jak cie kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir być może się mylę, ale wydaje mi sie że nie wiele się różni od kolekcji 2007 ? :) albo Tylko ja różnicy nie widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir to moge ci odradzic kuzynka miala ten wozek bo jako jedyny jej sie podobal, zaplacila 2tys i okazuje sie ze wozkiem nie mozna ani troszzke potrzasnac czy bujnac bo caly trzyma sie na nitach, ze jej maz od strony technicznej narzekal to jedno ale ona tez do konca nie byla zadowolona musisz isc poprostu do sklepu popatzrec popytac i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item310617211__nowosc_coneco_toledo_gratis_konkrety_.html Tyle, że kupowany w sklepie i nie będzie miał tych napisów pierre cardin. Jest fajny lekki. Ciuszki też mam, każdy mi podrzuca, sama też kupuję z mamą od momentu kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciązy. Także nie wierze w te wszystkie rzeczy i też wolę powoli kupować, przynajmniej portfel tak tego nie odczuje. A moja mama to jest teraz obcykana bardziej ode mnie. Szaleję. Sama mówi, że to przez to, ze jak my mieliśmy przyjśc na świat to nic nie było. I na wnukach sobie odbije, a ten to wogóle pierwszy w rodzinie także już wogóle. Chicco mi sie podobał enjoy, ale ma maleńkie kółeczka, wogóle chicco mają fajne wózki ale te kółka mnie odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze marzylam o inglesinie clasic ale teraz stwierdzilam ze wydac 2,5tys na sam wozek gleboki to poprostu troszke bezsensowny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobały, quinny. Ogólnie nie planowałam zakupu, bo od razu powiedziałam, ze chcę wydać około 1000-1200 już z fotelikiem do auta. Ale już wogóle przestały mi się podobać jak chciałąm go podnieść w sklepie. Ciężko było, mimo że niby mamy zachwalają. Poza tym ta maleńka gondolka, nasze maluchy pewnie przez całą zimę w gondolce przesiedzą, muszą się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×