Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hej babetki, Avi wymiataj na egzaminie!!!!!!!!!!!! Bromba ptrzesle ci haslopoznej bo jak narazie poczta tlenu fixuje.. acha pije kawke z mala a maz odkurza,,, zyc nie umierac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny idę jutro do pracy---to tak cobym się nie rozmyśliła:-)muszę jeszcze zrobić badania bo mi dali skierowanie i rozwiązać umowę z moim obecnym pracodawcą za porozumieniem...hmmm...fajniusio...lecę im rzucić wypowiedzenie na pysk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion i jak poszlo? Karusia jeszcze raz gratulacje :) Super, ze sie udalo. Byly pracodawaca sie pewnie zdziwi :D a ja kawe robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia -- pupcja jak orzeszek w najmniejszym orzeszka znaczeniu :) :) Powodzonka w pracy! Ja też z chęcią popracowałabym sobie, ale nie mogę znaleźć nic na poł etatu a caly etat nie wchodzi w grę. Bromba - wyslalam Ci nowe haslo, cobyś na bierząco byla :) Julka -- dzień dobry .. ja też popijam kawusię :) Nie mam nowych zdjęć małego na kompie, więc dodam na poczcie link do mojego konta na NK , wiec mozecie sobie obejrzeć Bartoliniego. Kilka osob mam juz w znajomych .. oczko, Anabanane, Pliszkę ale reszty niestety nie kojarze kuchnia felek :) Jeszcze trooche i bede dzwonila do lekarza w sprawie wysypki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, niestety ;( trafilam na postrach osrodka, mloda kobiete ktora udupia wszystkich i udupila, kazala tylem mi parkowac.. a odjechalm cale miasto.. mam dosc, musze od nowa teoria zdawac. ide sobie poplakac. tyle kasy, nerwow, czasu, i trafic akurat na nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion --- bardzo mi przykro. Wiem że to marne pocieszenie, ale prawo jazdy to trudna sprawa i mało komu udaje się za pierwszym razem. Sama to przeżylam, wiec wiem co czujesz. Glowa do góry, nastepnym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreseczki- hej hej :D Ja dzis tez piore pluszaki tak raz na jakis czas piore. Sluchajcie laski ! Tak sie dzis zastanawiam kiedy moje dziecko dostanie zeby ??? Zagladam do dzioba a tam dolna jedynka wystaje !!! Ma kolo milimetra wiec dopiero rosnie :D Ale jazda, a Filipo nawet nie marudzil, nie stękal, zachowuje sie normalnie. Nie wiem....moze teraz sie zacznie marudzenie ? Mamy ząbkujacych jak to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aviion przykro mi :( Kurcze ja nie rozumiem po co tak udupiaja wszystkich. Ale glowa do gory, nie trac czasu na placz, nastepnym radem dasz rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia - u nas było ze 3 dni marudzenia. W sumie nie płakał, nie gorączkowal, tylko nic mu sie nie podobało, chciał ciagle na raczki i nie dojadał. Fakt że byliśmy trochę umordowani, ale gdy juz te piękne zębiska wyszły na świat ... :) :) śnieżnobiałe i falbankowate ..Najgorzej było gdy ząb był tuż tuż pod dziąsłem, jak juz się przebil to ulga :) Narazie mamy dwa dolne, ale widać juz górne jedynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka moj maly jeszcze nie ma zabkow, ale starszy przeszedl zupelnie bezbolesnie. Moze ma to jakies znaczenie ze pierwszy mu wyrosl w 13 miesiacu , ale wiem ze zalezy to od dziecka. Jedni cierpia, marudza a u innych przechodzi to niezauwazalnie czego Ci zycze. Ja u mojego tez wygladam, ale moze pojdzie sladami brata i tez dostanie po roczku, ale poki co wszystko z nimi jest na odwrot :-). Co do sylabizowania to tego nie robi, ale jedzie cala inna chinszczyzna hehe. Tak przy okazji zycze zdrowka chorym dzieciaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie zapomnialam Wam wczoraj napisac :) Odnośnie chińszczyzny .. jak bylismy na zakupach w tesco to mały tak piszczał w wózku ( tak ostatnio ma, gardlo sobie zdziera ale piszczy i wrzeszczy az uszy pękają) - nie jest to oczywiscie placz ani objaw nerwow .. tak mu sie po prostu spodobalo i cieszy sie przy tym. Ludzie się patrzyli, a mi sie śmiac z niego chcialo :) Nawet kasjerka zapytala mojego męża co się z dzieckiem dzieje, bo ten jego pisk taki przeraźliwy jest.. Jakby barana ze skóry obdzierali :) :) Siara jak nic :) Apropos spacerówki.. powoli zastanawiam sie nad kupnem i sama juz nie wiem .. nie moge sie na nic zdecydowac. Poczekam jeszcze troche i zobacze czy w koncu malemu sie odmieniu, bo nie widze sensu kupna nowego wozka jezeli nie bedzie chcial jezdzic. Narazie mam takie typy: Chicco for me, Maclaren techno XLR, quinny zapp (byl do czasu - ale ze wzgledu na brak regulacji oparcia odpada), Bebe confort Viva. Zdurniałam i nie wiem. Najgorsze że w naszym wspanialym miescie nie mozna obejrzec tych wózków w żadnym sklepie. Chyba będe musiala się przejechac do Szczecina żeby pomacac, obkukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszkaa
dzien dobry dizewczynki , ja juz jestem, słaniam sie na nogach po 19 h jazdy z przerwa na sikanie psiaka. jade zaraz na zajęcia i neimiałam czasu jeszcze przeczytac co u Was. odezwe się wieczorem jak nadrobie zaległości. buzialki kochane sorki za nicka ale jeszcze nei wyciągnęłam laptopa z torby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plisza witaj zow wsrod najlepszych babek na swiecie!!!!!!!! Avi wiem co przezywasz... dasz rade nastepnym razem! ja tez 2 razy trafilam na pistrach wordu ruda pania ele... naszczescie kjuz odeszla na emeryture...tylko sie nie poddawaj!!!! Ewitap niestety nie dostalam odpowiedzi, chyba mnie olali... Jula gratulacje zebolka u nas narazoie pustkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula--->u nas też 2 pierwsze bez niczego wyszły,przy 2 górnych jedynkach marudziła z 3 dni ale nie jakoś tragicznie,tylko taka drażliwa była avinion--->kurcze co nas nie zabije to nas wzmocni,nie daj się i próbuj dalej bo jak odpuścisz to potem będzie Ci się ciężko na nowo zebrać byłam w pracy od jutra już nie będę ich pracownikiem ale miałam spięcie z laską,która wcześniej była moim zastępcą a teraz urosły jej piórka bo jest kierowniczką.Jak ją poprosiłam,żeby mi podbiła leg.ubezpieczeniową to zaczęła robić problemy...to wzięłam sobie pieczątkę i sama sobie podbiłam:-)no i usłyszała ode mnie koronkę na swój temat to tak jebnęła drzwiami od biura,że szyba wyleciała.hehe niech teraz cipie wieje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski !!! Avi bardzo mi przykro :( Kurde mega pech, że trafiłaś na taką zołzę !!! Nie poddawaj się :D :) Karusia już pisałam Ci kiedyś, że chciałabym mieć choć cząstkę Twojego charakterku ?? Boże jak ja bym tak chciała nie raz powiedzieć coś komuś do słuchu... Zawsze mam opory i często jest tak że ktoś mi nawrzuca a ja stoję jak słup soli :( Nie jestem asertywna i nie potrafię walczyc o swoje :( Sikorka dużo zdrówka dla maleństwa Oczko życzę cierpliwości i bezproblemowej przeprowadzki.. Julcia gratuluję zębolka :) Naprawdę masz się z czego cieszyc, że ominęły Was nieprzespane noce, marudzenia, płacz itd :) U Majki nadal dwa dolne i ni widu, ni słychu by górne szły ;) Pamiętam, ze mój Czarek też urządzał mi mega płacze na spacerach. Wszystko minęło jak ręką odjął gdy było na tyle ciepło, ze wystarczyła lekka kurteczka a nie śpiworki, kombinezoniki. Oj co ja tez wstydu się najadłam jak takie awantury urządzał... Zaraz mnie zaczepiały baby, że głodne dziecko, że ma mokro, że mu zimno... No i najważniejsze- robiłam rano teścik - NEGATYWY !!! Uffffff. To były moje najgorsze minuty od czasów liceum kiedy to też podejrzewałam ciąże. Nogi jak z waty.. A @ nadal brak ale już spokojniej czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka--->hehe:-)ja mam tej asertywności za dużo,teraz może się w pracy rozładuję bo ostatnio serio jak mnie ktoś wkurzy to chcę się bić.agresor jestem:-)ale laska przegięła bez przyczyny i wyszła na głupa-nie ma to jak inteligentna riposta,może załapała sens tego co mówiłam,ale pewno po 15 min:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi fajnie byłoby Cię mieć u swojego boku !! Czułabym się bezpieczniej niż z własnym Mężem ha ha ha :D :D A tak serio, no widzisz tak źle i tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou ;) meldujemy że mamy już 4 ZĄBKI !!!!!!!! :-) Skończone pół roczku kilka dni temu :-) Mam pytanko do mamuś - co oprócz mleka dajecie swoim dzieciaczkom dziennie ? Ile ml zupek i ile ml deserków i soczków ? Moja mama sie wpierdala w wychowywanie mojego dziecka i każe gotować mi skrzydełka i mięso z gołębi ją to powaliło - przecież te gotowe są przesiewane przez takie sito badań i w ogóle Unia jest to jest naprawde to wszystko dobrze sprawdzone i badane a ona mi mówi że mam sama mu gotwać i codziennie dawać mięso -> :O pomocy :* oko - całuski dla twojego Mikołajka - mój ma też czasem wysypki ale ogólnie znikają po 1 dniu ( ale prawda taka nie mam ani 1 kwiatka w moim domu , jedynie na klatce schodowej i przy wejściu ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i pytanie raczej z punktu ginekologicznego - czy noszenie małego klocka ( mowa o Mikołajku ważącym 10 kg ) często na rękach można sobie oberwać jakieś mieśnie maciczne lub pochwowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie_kreseczki a przypadkiem u Twojego maluszka to uczulenie to nie będzie przypadkiem atopowe zapalenie skóry? Objawia się właśnie ono takimi plackami czerwonymi i szorstkimi. Avi głowa do góry, następnym razem zdasz śpiewająco. sikorka zdrówka dla maluszka. Karusia gratuluję pracy i ciętego języka. Byłam z Julką u ortopedy, jakoś tak wyszło, że wizyta która miała być w listopadzie przeciągła mi się na dzisiaj, ale na całe szczęście wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka ja durnowata jestem bo sama nic juz nie wiem. Mi tez to wyglada na azs. Czerwone placki, szorstka skóra. Musze co chwile smarować bo jest tak sucha ze az pęka. Lekarz zapewnial mnie ze w przypadku gdy dostaje leki nie powinno się to powtórzyć a tu prosze. Tak sie zastanawiam co go jeszcze moze uczulac.. zaczelo sie od wczoraj, bylismy na imieninach. Ale nie dojdę, bo alergenem może być zarówno perfum, proszek, wełna, sierść i mnóstwo innych rzeczy.. a wiadomo że jak idziemy gdzies w gości to wszyscy chcą pobawić się z maluchem. Nie uniknę kontaktu z osobami z zewnątrz, ale z drugiej strony żal mi synka. Musi go to strasznie swędzieć bo rzuca się po nocach. Na dodatek mojej lekarki dzisiaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka dlatego ja tez żyję nadzieją że z początkiem wiosny histeria na spacerach się zakończy :) A jeśli nie ... zaknebluje usteczka, zakuje w dyby i heja :) :) Ogromniaste gratulacje z okazji negatywnego testa! oj oj z trójeczką to normalnie byłby szał ciał :) Chociaż Karusia nie narzeka :) okokoko - powodzenia w przeprowadzce! Wracaj szybciorem bo ostatnio jakos za często ja sama bywam (zdaniem bromby) na polu walki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreseczki wspolczuje tych alergii bo sie maly meczy. A nie robi sie takim maluchom testow? Pamietam, ze moj brat mial. Co do zabawek to juz ostatnio staram sie nie kupowac bo nie mam gdzie tego trzymac, chociaz w ciagu ostatnich kilku dni rządzi paczka i kilka tic tackow w srodku :D eudoimonia u nas jest tak: 7 rano 180 mleka 11 150ml kaszka gesta lyzka 14 150 mleka 16 200 ml zupka 19-20 180 ml mleka i do spania w miedzy czasie jakis owoc lub deserek czy tez jogurcik nestle, maly potrafi juz sam zjesc herbatnika, daje mu takie dla dzieci powyzej 6 miesiaca. Ubrudzi sie niemilosiernie, ale zje :D Ja co miesa w zupie to u nas jest cielecina, indyk na zmiane. Albo pol zoltka. Jakos kurczakow nie daje mu, jestem srednio na kurczaki nastawiona. Golebie? nigdy nie widzialam w zadnym sklepie. A jakbym widziala to bym na 100 % nie kupila :) Magdulka gratuluje minusowego testu :) Karusia jestes zajebista, uwielbiam czytac Twoje posty :D CO myslicie o tym, zeby te pol zoltka dawac w kaszce na drugie sniadanie? Mozna tak? I czy ta kaszke mozna dawac cala zbozowa? Niby ten gluten ma byc 2 gr na 100ml mleka ale mam taka kaszka zbozowa co maly az sie trzesie az ją je. Zaparac nie mial. Moze cala miche czy lepiej mu nie dawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł :D dwie kreseczki---- pisałaś, że rozważasz zakup różnych spacerówek. Pisałaś o quinny zapp. Ja akurat mam do sprzedania nowiutki quinny speedi sx twist - jakby cię interesowało. on ma regulację poziomu oparcia- taką prostą ale ma. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula--->ja bym dawała jak nic mu nie jest.Ale wiecie jak ja się \"trzymam\" schematów żywieniowych:-) dwie kreseczki--->jakbym miała trójcę rok po roku to już bym nie żyła:-)a tak to mam praktycznie tylko jedno i 2 niańki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale poplątałam - to znaczy miała to być wiadomośc do dwie kreseczki o tych uczuleniach soreczki po prostu julka dziękuje że ty chociaż jedna umiesz odpowiedzieć - widać jak bardzo toleruje sie na tym \"naszym\" topiku to że czasem wchodzą nieobecne sierpniówki !!! zauważyłam nie pierwszy raz - nie mówie tylko o mnie . Myśle raczej o jednej nieprzyjemnej sprawie - lubiana przeze mnie sierpniówka była jakiś czas nieobecna pozdrowiłam WAS wszystkie od niej i nawet odzewu nie było - niemiłe okropnie . No ale widać komu na kim zalezy i na jakich kontaktach z kimi ............. pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia----- oj kochanieńka nie mogę się z tobą zgodzić, nie mogę........ sama zagladasz tu nieczesto (mam na mysli pisanie) - i czy przypadkiem to nie przez brak czasu?????? nie ma się co dąsać i obrażać i wytykać brak uwagi czy odpowiedzi. Nie łatwo jest odpowiedzieć wszystkim na posty - dla mnie to niewykonalne a czsasami nadrabiajśc kilka stron wielu wątków nie pamiętam albo nie pamiętam, która dziewczyna co napisała........ Piszesz w zgorzkniałym zabarwieniu "nasz topik" - ja czuję się tu u siebie choć wiele razy moje posty przepadły w czeluści i co????? i nic!!!! Wszystkie jesteśmy zalatane a tu mamy się odprężyć a nie stresować, czy oby wszystkim odpisałam i czy wszystkich wymieniłam...... A jeśli piszesz o pozdrowieniach od Szylusi - trudno. Ja żałuję, że jej tu nie ma bo w ciąży ją baaardzoooo polubiłam ale nie można na forum nikogo na siłę zatrzymać. Ja też pozdrawiałam dziewczyny od Szylusi i od Flamasterki ale to nie znaczy, ze mają się zaraz posypać posty "ojejku a co ta u niej????? dzięki, niech do nas zajży!!!!" i dlatego absolutnie sie z Toba nie zgadzam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×