Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

wow Marzka gratuluje biletow :-) dzieki kochanaz a rady moze tez sprobuje tego usypiania ale takjakpiszesz najwazniejsze zeby byc konsekwentnym! ale chcesz uczyc jesc bo chcesz konczyc karmic piersia czy zeby Jula jadla wiecej\"innych\" rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
witam was sierpnioweczkii ja mam synka z lutego 2008, niedawno skonczyl juz roczek, jak ten czas leci. Wpadłam do was z malutka prośbą, chodzi o oddanie głosu w konkursie na mojego Cyprianka, mozna dac tylko jeden glos dziennie. http://www.rosniemyrazem.pl/competition_deta ils.php?id=656&cat=ap z gory serdecznie dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana chodzi mi o to aby Julka więcej jadła rzeczy, bo przecież ciągle na cycu nie będzie wisiała. A jak na razie kaszka be, zupka od wielkiego dzwona, owocki be. Chociaż ostatnio jak dostała kawałek banana do łapki to cosik tam pogryzła. I chyba zaczynają być widoczne efekty odkładania jej. Teraz usnęła może w przeciągu 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka gratulacje, ja w zyciu nic nie wygralam :) A jaki to koncert? Moj jak marudzil na jedzenie to nie dalam mu nic :D Pozniej byl taki glodny, ze zupke zjadl. Moze stanowczo odmow cyca? On jak skonczyl 5 miesiecy to zaczal naprawde ladnie jesc i wszystko je co mu dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka koncert AC/DC może to nie do końca moje klimaty, ale mój M jest zachwycony. Jako pierwszy dotarł sms z mojego telefonu ;) Julka był moment że bardzo ładnie jadła zupkę, ale za kaszką nie przepadała to jej nie wciskałam. Tylko jest taki problem, że nie mam tylko jej. Jak ona by wyła bo jest głodna i chce cyca, to jeszcze Max by się do niej dołączał i szału bym dostała. Tyle że teraz to już trzeba się za nią wziąć bo przecież panna 8,5 miesiąca i dzióbie tylko cyca, to lekka przesada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale hotel tez sponsoruja? Nigdy nie wierzylam w tego typu konkursy, ale widze, ze jedak mozna wygrac :) Praga jest cudownym klimatycznym miastem, bylam 2 lata temu na weekend tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka gratulacje, sama bym poszła na koncert AC/DC:D Kurcze dziewczyny gdybym wiedziała że dzieci lubią się bawić metkami od zabawek to bym...nie poobcinała wszystkich, zawsze mnie wkurzają i obcinam metki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co czasami mi tego brakuje jak bylismy sami to jezdzilismy duzo z mezem, w piatek wieczorem wyjazd i powrot niedziela wieczor zwiedzilismy sporo, ja uwielbiam podrozowac i zwiedzac a teraz... ehhh ciezko jest brakuje mi takiej swobody - wystroic sie i isc na wino z kolezankami, wypasc sobie sama do kina, kupic skinny jeansy i nie martwic sie o brzuch tylko wskoczyc w szpilki i tanczyc do rana w klubie :) ehhhhhh czekam z utesknieniem ma wrzesnien :D:D:D nie zabijcie mnie za to, ale czasami czuje, ze macierzynstwo zaskoczylo mnie nie w pore. Jestem stanowczo za mloda na to. Kocham synka i to nie jego wina, ale... no jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka chyba nie będzie noclegu, ale przejazd w tą i z powrotem jest. Będą jeszcze do mnie dzwonić aby powiadomić jak dostać się do autokaru, a ja jeszcze będę musiała podrzucić komuś dzieciaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie przejmuj się, każda z nas czasami ma tak, że czegoś jej brakuje, a najbardziej tej swobody co kiedyś była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka wiem, dlatego czekam na wrzesnien bo wychodze z domu do ludzi :D Maly idzie do zlobka, bedzie mial juz roczek wiec da rade :) A co miesiac na okres czekam jak na zbawienie, boje sie jak cholera mimo, ze tabletki biore regularnie co do minuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula--->ja tak miałam złamane śródstopie,bo mam pawlacze w mieszkaniu i jak cos tam grzebałam to przypełznął mój syn i stał tak i się patrzył ,ja tam grzebałam,nagle kątem oka-patrzę coś leci,a to takie chyba 5 kilowe żelazko na duszę takie przedpotopowe,prosto na jego głowę,to położyłam mu stopę na głowę i nie muszę wam mówić co było potem...gips 6 tygodni,no ale dziecku nic się nie stało,bo jakby mu to na czachę spadło to by było po nim.ale byłam wtedy młoda i głupia:-) marzka--->gratulację kochana.suuuuuper ja mam w poniedziałek 7 urodziny emilii muszę torta sklecić,bo goście do niej przyjdą w niedzielę,przynajmniej mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moją też daję na nocnik i wam też radzę,bo jak dziecko samo siedzi a nie jest wysadzane to potem boi sie nocnika i do 3 lat leje w pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tylko jak to zrobić, bo mojej to dupcia wpada do nocnika, taki suchotnik z niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyczę ci trochę celulitisu od mojej:-) dziewczyny wszystkie spodnie na mnie wiszą muszę sobie nowe kupić ważę 54kg.nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wzięłam przykład z Ciebie Anabanana wysadziłam Bartka i zrobił kupę i siusiu na nocnik :) Podczas posiedzenia oglądał bajkę i sie cieszył :) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreseczkli suuuuper! karusia a badania robilas? hmm ale w sumie przy 3dzieci jestes w biegu a najmlodsza smoczyca wszystko sciaga z ciebie :-) tylko czemu w moim przypadku tak nie jest????!!!!!!! moja gwiazda po kapieli nie usnela, bawi sie i czka no noic przetrzymam ja jeszcze to potem powinna pasc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciążą jakieś 56kg,ważyłam badania robiłam bo jak szłam do pracy to musiałam podbić zdolność i morfologię mam jak koń tak szczerze to nie byłam nigdy fanką jedzenia ale bardzo lubiłam słodkie teraz może leżeć i nawet kijem nie szturchnę.jem mało,przyznam się kanapkę w pracy,to przez to wiem o tym,jeszcze cyckiem karmie wiecie co ja mam taki organizm ,ze muszę sobie przypomnieć ,że mam coś zjeść bo nie czuję głodu.Moja lekarka się śmieje,że jak zacznę mieć luki w pamięci to się zagłodzę.Serio ja o 1 kanapce nieraz cały dzień,zup nie lubię to nie jem,drugie danie też rzadko wyślę wam jutro zdjęcia na pocztę mój Michał się śmieje ,że lepsi z oświęcimia wychodzili...no ale cóż,przyganiał kocioł garnkowi...jak sam waży 60kg. moja matka po 4 dzieci waży 60kg,ale to baba już 50 letnia,natomiast siostra jest może nie przy kości ale waży z 65kg ale jest wyższa ode mnie bo ja to mała jestem(164cm mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez malo jem, tylko po mnie jakos nie widac tego :o anabanana a Ty kiedys takie fotki wyslalas i pamietam, ze bardzo ladnie wygladalas. Wiec nie narzekaj :P Mi sie podobaja dziewczyny ktore maja i cyca i tylek :D Karusia a wiesz ja jak karmilam piersia to przez kilka dni baaardzo malo jadlam bo bylam zajeta i goscie itp i mialam mniej pokarmu. Masz jakies super cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Hej kochane . ja tak tylko na moment bo padam na pysk. Walcze z dolinami. i hujowo mi idzie. w sumiem miałam zamiar z siebie troche powypluwac ale jakoś ochota mi odeszła. może jeszcze nie czas. nawet nei wiem co mam napisać . buzial;e babeczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka to powypluwaj-będzie Ci lżej własnie miałam o Ciebie pytać wysłałam na pocztę zdjęcia miśki i jedno moje na szybko robione w lustrze bo towarzycho śpi więc jest słabej jakości bo było ciemno ale coś tam widać ps:to co jest nad brzuchem to żebra nie cycki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
właśni enei wiem , jakoś sie przytkałam. normlanie zawsze strzelam z bata a teraz mnie trzyma i trzyma az mi się kurwa z łóżka rano wstawac nie chce, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miska wygląda jak ludzik z opon michelin:-)nawet imię ma adekwatne:-) ma 2 kg podgardla .hehehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska wymiata :D Ale moj maly tez wazy 10kg i po nim nie widac bo po Misi lekko wiadac te kologramy :) a na Twoim miejscu karusia wage bym olala bo masz super figure :) pliszka co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×