Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ja tez w to wierze ale najgorsze jest to czekanie:( chcialabym juz wiedziec na 100% wszystko, a jak sie okaze ze to jednak nie ciaza? lekarz powiedzial ze jak beta wyjdzie mi na ciąze to jak bedzie niska to damy jeszcze silniejsze dopalacze a jak bedzie wysoka tzn ze orgaznim jest w stanie sam ją utzrymac, Ty tez wybierz sie jak najszybciej do gina , na bank da Ci badanie na bhcg, no chyba ze juz bedzie mozna zobaczyc plód na usg, u mnie stwierdzil ze jeszcze za wczesnie ale zza tydzien juz moze byc widac, a tak ogolnie to nie wiem dlaczego termin wychodzi Ci na sierpien, mi wychodzi 26 lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek, lekarz powiedzial ze wtedy moze juz cos zobaczymy, narazie czekam na te cholerne wyniki bhcg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Bo skoro jesteś w ciązy, to nie powinnaś się denerwować :) A ja myślę, że wszystko się wyjaśni, na lepsze. Dla pocieszenia siostra mojego męża do 3 miesiąca miała podejrzenie, że ciąży nie ma, potem że zagrożona a jej skarb ma już prawie dwa latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a, ale ja juz jestem taka panikara:) i nie lubie strasznie czekać, juz mysallam ze dzis chociaz o tą bete sie dowiema tu lipa:( no cóz, nastepne 2 dni czekania, ale wierze ze bedzie dobrze, musi być , a powiedz kochana jak tam po ślubie, jak małżonek? gdzie mieszkacie/ sami czy z rodzicami? bo my niestety z rodzicami:( chociaz teraz to duzy plus bo nam duzo pomogą przy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foonia
Witam! Na razie jeszcze maltretuję babeczki na forum wczesne objawy ciąży, ale... tak mnie pocieszają i podtrzymują na duchu, że to może być już, że... zaczynam w to wierzyć:) Ostatnią @ miałam 27 października. Cykle 27-29 dniowe. Wg moich obliczeń dzidziuś mógł do nas przyjść 10 lub 11 listopada. Kalkulatory podają poród ok. 2-4 sierpnia 2008. Niestety... Na razie nie testowałam jeszcze - boję się rozczarowania. Mam bóle miesiączkowe, tylko...@ nie mam:) Jestem zmęczona, senna, wredna, z obolałymi, swędzącymi piersiami. Mam ślinotok i... co chwilka biegam siusiu. Test planuję zrobić w przyszłym tygodniu - raczej we wtorek. Mam nadzieję, że MŻ dostanie ładny prezent na urodzinki (w nast. niedzielę:)) . Jak już test pokaże II - do gina. a później... zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foonia to trzymam kciuki i czekam tutaj na ciebie :P No ja biegam siusiu jak głupia, śmieję się do męża żeby mi kupił nocnik a na wyjścia pampersy, bolą mnie nawet nie piersi a same sutki mam strasznie wrażliwe no i to chyba tyle, no i brzuch pobolewa i jak na mnie wypijam ogromne ilości płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foonia
:) Laseczki pracują nad sierpniem 2008:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amonka
Witaj. Ja juz robilam test na poczatku tyg, wyszly 2 kreski. Spodziewany termin na 27 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Niesmiało sie dopisuje, bo kreski na teście póki co bardzo blade (ale są :-))...a ja mam bóle jak na @. To jest dopiero mój 27 dc, a cykle mam 28 - 31 dniowe. Starałam się 9 i 10 listopada, a owu była najprawdopodobniej wieczorem 13 lub już 14 listopada. Celowałam w dziewczynkę ale wezmę co dadzą :-) Jak cos to termin pewnie na 5, 6 sierpnia, akurat na nasza rocznice slubu :-)... ostatnia @ była 30. pazdziernika Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh Ronija bardzo bardzo się cieszę, u mnie peirwszy test był taki, ze zastanawiałam się czy mi się nie przewidziała ta kreska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :-) Zaczynamy juz pomału mówic znajomym, hehe niektórzy to sie dziwią, ze nam sie jeszcze chciało, ale większość reaguje sympatycznie i nawet oferuje nam juz całe wory ubranek po swoich brzdacach...:-) Prawdę mówiąc to ja po chłopcach nie mam nic, tez rozdałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, wiem jak to jest, bo szwagierka ma 3 chłopaków i tez rozdała wszystko. Jejku nie stresujesz się, pewnie nie bo to nie pierwsza ciąża już wiesz co i jak. A ja jak ta glupia d... Moja mama mówi, żebym nic nie czytała i nie słuchała bo mam się nie denerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze siedze cicho powiedzieliśmy mojej mamie i siostrom mojego męża i tyle. Boję się, że wcale nie jestem w ciąży :) Panikara ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się stresuje, ale staram się nad tym panowac :-) Zazdroszczę CI ze przezywasz to po raz pierwszy, bo pierwszy raz jest zawsze wyjatkowy:-) TWój stres tez minie, niedługo oswoisz się z sytuacja. I faktycznie za duzo nie czytaj, bo jak czytasz to wszystko przekładasz na siebie i wtedy sa jeszcze gorsze nerwy. Ciąża to stan fizjologiczny u kobiety, jestes młoda i na pewno wszystko będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciii wiem że jestem młoda :D heheheh. Ja się tylko martwię że to nieprawda. Jedyne co się zapytam ciebie czego narazie nie wiem. To jak jest z kąpielami. Uwielbiam leżeć w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam ze kąpiele nie zaszkodzą, pod warunkeim ze woda nie będzie zbyt goraca. Ja tam uwielbiałam polezać w wannie bo to bardzo relaksuje. Teraz niestety mam tylko prysznic i brodzik, i w sumie załuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!! 🌼 🌼 ja ostatnią @ miałam 26.10. cykle 30dniowe dzisiaj zrobiłam test 2kreski!!!! trochę sie jeszcze obawiam ale.... jak wszystko ędzie ok to też będe sierpniówką!!!!! może ktoś jest z poznania? pozdrawiam was serdecznie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaienka2603
Bardzo gratuluje fasolek:-) Bardzo chciala bym dolaczyc do Waszego grona ale testowac bede dopiero 5.12 jesli sie uda to bedzie to moja 2 dzidzia.Pierszy jest synek w styczniu skonczy 2 latka.Synka udalo ie za pierwszym razem zmajstrowac:)zobaczymy czy tym razen sie uda. Dziewczyny mialyscie jakies objawy ciazowe? Goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×