Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

mnie się podoba.Ja myślałam że to volant bo taki podobny.I te kolorki są faktycznie super.Nie czekaj już tylko wybieraj kolorek i zamawiaj.Jak dla mnie napraedę fajny ,ani nie za kosmiczny ani nie za klasyczny.Waga ok,koła też,spacerowka rozkładana a nie kubełkowa.Myslę ,że warto.Jak bym nie miala wozka to po zobaczeniu tego podkradłabym ci pomysłl,bo jak dla mnie ma wszystko ,co z mojego punktu widzenia wózek powinien mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, mi się tez podobały Volanty, ale cena z fotelikiem trochę wysoka jak dla mnie. A tutaj za tą cenę, spoko i mam tez fotelik. Czekam własnie na męża i wybieram. Nawet nie wiedziałam wózki Bartatina znałam, a ten jest nowy i ma fajniejszy wygląd :D. I nie mam zielonego pojęcia jak mu pompować te koła :D. Hehehe. A kolor pewnie będzie czarno, szaro czerwony :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj mailem o pompkę albo jakie są wentylki przy kołach.Jak samochodowe to problem masz z głowy bo na każdej stacji napompujesz a może mąż ma pompkę samochodową.Nie trzeba pompować zbyt mocno,bo dziecko ma wtedy twardo.I wbrew pozorom nie robi sie tego często.W kerfurze widziałam pompki za 29 zł z 6 różnymi końcowkami.Jeżeli nie są to samochodowe wentyle to taka pewnie będzie pasować.Kolorek-super.Będziesz zadowolona,bo prezentuje się swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam, chociaż dzisiaj katowałam tego sprzedawcę pytaniami :D. Mam nadzieję, że będe zadowolna, zobaczymy jeszcze jaki kolor mąż będzie chciał :D. Dzięki za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ladne te Wasze wozeczki :) myslalam, ze wczesniej dzis do Was dolacze, ale poprawialam prace magisterska, jak sie moj pan doktor pospieszy to moze nawet przed porodem uda mi sie obronic, na co licze, bo mialabym to juz z glowy :) zrobilam wczoraj zakupy do mojej torby do szpitala. jestem w szoku, ze te podklady poporodowe z belli sa takie wielkie :O chyba wyleca mi z tych majteczek siatkowych, ktore z reszta i tak kupilam za male, bo niedokladnie opisali rozmiar na opakowaniu 😡 jakiej firmy kupujecie pieluszki? bo ja mam taki plan, ze na poczatek kupie malej kilka pieluch na sztuki w aptece a potem jesli jej nie uczula kupie w wiekszym opakowaniu. bo jesli kupie wielka pake i bedzie uczulenie to co z tym zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flamasterka ja wlasnie tak kupilam pieluchy. pampers new baby 2-5kg i najmniejsze opakowanie czyli 27 szt chyba. jak sie nie przyjma to nie bedzie mi szkoda wyrzucic bo paczka mala, kupie tez innej firmy i zobacze jakie mi podpasuja bardziej :) dopiero potem kupie ten jumbo pack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko, mnie sie wozek podoba, od razu bym zamowila. Jestem w szoku ile maja do wyboru kolorow! Ja na swoj wciaz czekam, bo to juz dwa miesiace od zamowienia! Chyba jutro zadzwonie zaptyac sie jak tam realizacja zamowienia. Co do pieluch, to mam zamiar kupic najmniejszy rozmiar Dodota - paczke 30 szt. Jak sie sprawdzi, to dokupie. Wiecie co - dostalam w poniedzialek liste rzeczy dla malucha do szpitala. Szok! Oni chca wszystkiego po 4 (reczniki) lub po 8 (kaftaniki). Obowiazkowa jest (UWAGA!) woda toaletowa dla niemowlat:D Smieszni sa ci Hiszpanie:) W weekend lece na zakupy, bo troche sie zestresowalam, ze tak malo mam rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pieluchami zrobie tak jak Wy, jutro kupie mala paczke a potem sie zobaczy. ja tez wybieram sie do szpitala w przyszlym tygodniu, z tego co wiem ubranek nie trzeba ale wole sama sie dopytac co i jak. nie wiedzialam, ze jest cos takiego jak woda toaletowa dla noworodka :O czego to ludzie nie wymysla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieluchy muszę kupić.Przy córce używałam takich zwyczajnych z m1 i było ok.Pieluchy rzadko uczulają -gorzej z kremami i oliwkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia teraz niestety zdarza się że Pampersy uczulają, bo mają taki dziwny wkład, na które niektóre maluchy są uczulone i mają czerwoną pupcię. Teraz akurat kupiłam Pampersy, ale przy Maxiu to miałam Bella Happy z tym wycięciem na pępuszek, ale i tak musiałam mu wywijać bo był za mały, a pieluchy ciut za duże ;) Jak na razie jeszcze się trzymam, ale powoli chyba coś się zaczyna ruszać. Skurcze jeszcze nie są regularne, ale się pojawiają i to takie dłuższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko ,moniś-27 i malir dzięki że jesteście ze mną :-) ja tak sobie myśle że to może ciąża - w mojej rodzinie nie ma chorób nowotworowych ani innych . A to akurat sie zdarzyło w ciąży :p Pozdrawiam i miałam dziś urwanie głowy prałam ubranka i prasowałam :p ale dużo tego już mam :p mój mąż twierdzi że 3 maluszkom by starczyło :p :p :p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no że trzymacie za mnie kciuki i w ogóle :-) miło że są na kafe mi bardziej bliskie osoby :-) Pozdrawiam kochaniutkie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia----.ja też 3mam kciuki.To stresujące,tym bardziej właśnie ,że dopadło cię to w ciąży ale trzeba myśleć,że z dużej chmury spadnie mały deszcz!Pozdrawiam.I nie zamartwiaj sie tylko słuchaj zaleceń lekarzy-oni wiedzą co robią. Lecę na zakończenie roku szkolnego z synem,bo to koniec 3 klasy i wypada pożegnać panią.Potem mam hematologa,potem alergologa z synem,a o 16.40 usg.Wieczorem padnę jak śliwka w kompot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) popijajac kawke staralam sie nadrobic zaległosci. jezeli chodzi o pampersy/w ogole tego typu pieluchy/to ja tez mam zamiar stosowac je od samego poczatku.a zeby je troche zaoszczedzic bede robiła tak jak moja siostra.ona na samym poczatku wkładała w pampersa kawałek ligniny i czasem wystarczyło zmienic tylko lignine,a nie cała pieluche.ja zamiast ligniny zamówie tzw\"super wkładki do pieluszek\"/100 szt w jednym opakowaniu/.mysle,ze to bedzie działalo na tej samej zasadzie. karusia,u mnie tez dzis wydawanie swiadectw,tyle,ze ja juz z moimi nie musze jechac.no ,ale za pare latek zaczie sie na nowo,z zosia:) okko,bardzo mi sie podoba ten wózek,o którym teraz myslisz. gimelka,na ten który ty kupiłas kiedys tez miałam chrapke,dokładnie na ten sam,ale z czasem zmienil mi sie gust. po prostu julka,dzieki twojej wypowiedzi juz bez obaw zamówie produkty własnie firmy tommy tippe.bo slysze ze duzo rodziców kupuje avensis/czy jakos tak/,a ten allegrowicz u którego mam zamiar zamówic cała reszte potrzebnych rzeczy,wlasnie w swojej ofercie ma butelki,smoczki,nozyczki itp przybory własnie tomme tippe. eudaimonia,ja tez trzymam kciuki. no nic ,kawa wypita,miłego dnia zycze wszytskim,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudoimonia i ja trzymam kciuki :) mmała3 co do produktow tommy tippe to rozmawialam z polozna i innymi mamami i sa naprawde godne polecenia, zwlaszcza butelki ktorymi mozesz karmic na przemian z piersia, bo maja jakies tam specjalne smoczki ze dziecko musi ciagnac jak piers, nie leci samo. te smoczki zero, bo potem mozna zmieniac. zreszta ja wszystko kupilam tej firmy. butelki tez trzeba dziecku co kilka miesiecy zmieniac? maja jakis termin waznosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZESC DZIEWCZYNY, fajnie, ze sie zameldowalas eudaiomonia. Bedzie dobrze, zobaczysz! A co z Szyluisa? Marzka-> informuj, jak sie cos bedzie dzialo. Trzymam kciuki! Ja tez zamierzam kupic butelki i smoczki Tommee Tippee. A Victor kopie i kopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuśki ;) melduje się posłusznie w dwupaku ;) Jak na razie wszystko stoi w miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka to dobrze :D Hehehe Ja coś dzisiaj umieram, chyba. 2 egzaminy, muszę posprzątać mieszkanie, zrobić obiad i mam nadzieję, że nie urodze jutro. Nic mi się nie chce. Zaraz powinnam się myć i wychodzić a ja nadal w proszku. Chodzą mi nawet myśli po głowie, żeby nie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko ja w zeszłym roku to z młodym na egzaminy jeździłam. W tym semestrze przełożyłam sobie wszystkie na wrzesień, mam nadzieję że dam sobie radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia1978 , po prostu Julka i ewitap naprawde dziękuje :-) to takie fajne uczucie że jest tam ktoś po innej stronie kafeterii i że jesteście ze mną :-) dziękuje 🌻 A ja wstałam teraz :p szukam koszuli dla karmiących i smoczków - jakie polecacie dla maleństw od 0 - 3 miesięcy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o smoczkach słyszałam, że dobre są Avent i takie kupiłam Mikołajowi w tym jedne świecące w ciemnościach :) Marzka a co studiujesz? Kurcze, ja chciałam mieć jak najmniej na wrzesień i jak narzie jest jeden. Bo właśnie się dowiedziałam, że kolejny zdałam. Narazie więc zostało nieszczęsne prawo :). Nic nowego, bo prawo oblewam za każdym razem :D. Wklejam tabelkę, żeby nie trzeba było szukać. Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka Marzka.....24.....Warszawa......11.10........17.07.08 ..Dziewczynka Karusia1978...29...Kraków....24.10.08.....24.07.2008...D ziewczynka Viola27.......27.......Żory...........18.10......24. 07.08r dziewczynka okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10....25.07.2008...Chłopiec cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli 24.10 ....01.08.08..Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... .15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia eudaiomonia__22__katowice__18.11.07___19.08___GIRL Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....2 2.08.2008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka naturalna blondynka...31.....Łódź.....17.11.......23.08.2008...córka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk Aniunia00.....24.......Tarnów............17.11........ 24.08.08 chłopiec ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33......kuj-pom.........20.11.......26.08.0 8 dziewczynka ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okoko ten wózek ktory upatrzyłaś jest rewelacyjny, właśnie pomogłaś mi podjąć decyzje, już męża namówiłam na ten wózek, byliśmy zdecydowani na 3 teca, ale ten jest lepszy i z fotelikiem a przy tym tańszy. Pisałaś do gościa masz więcej informacji na temat tego wózka, jak wygląda fotelik, będę wdzięczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🖐️ Widzę że macie już spore pojęcie o wózkach dla dziecka :-) Ja niestety jeszcze się nie orientowałam a od tego co widzę w internecie to już dostaje oczopląsu i mam dość.... Mogłybyście mi napisać jakie firmy polecacie??? Chciałabym dobry wózek najlepiej 3 funkcyjny w cenie do 1700 zł.Słyszałam, że bardzo dobre są wózki quinny i mutsy tylko ich cena mnie przeraża... zastanawiam się czy ewentualnie nie szukać ich w komisie. Już sama nie wiem co robić. Dzisiaj idę na usg i już nie mogę się doczekać. Może uda się zobaczyć małą w 3d czy 4d. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanko: czy wam też puchną ręce i stopy i drętwieją palce? Ja mam tak cały czas, najgorzej jest w nocy - drętwieje mi lewa leka i dłonie a opuchliznę mam stale. Biorę 3 razy dziennie magne b6 i staram się trzymać nogi wyżej ale to i tak nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna blondynka na tym etapie ciąży to jest normalne, że mogą zacząć Ci ręce i nogi puchnąć, ale też nie mogą za bardzo, bo to może oznaczać zatrucie ciążowe. Staraj się jak najwięcej odpoczywać. A co do drętwiejącej ręki to może być że malutka/ki uciska Ci jakiś nerw i dlatego tak jest. Byłam poskładać wózek dla Julci, niech już będzie skompletowany i gotowy do użycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z koleżanką, która rodziła niedawno w Szwecji i okazuje się, że tak stawiają na poród naturalny, bez NACINANIA, które jest zabronione!!! Nie robili jej też masażu szyjki macicy i urodziła bez żadnych pęknięć. Poród trwał 12 godzin, miała znieczulenie bo źle znosi ból. Pozycja była na leżąco ale łóżko pochylone na dół z przodu tak, że pomogły jej siły grawitacji. A u nas... jakoś nie potrafią w większości przypadków przeprowadzić porodu bez nacinania krocza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×