Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

MAMUSIE 2 W 1 Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika.. .26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___ 12.08.2008___BOY anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Katee........20........Radom............9.11.......15 .08.08dziewczynka mama_dzidka...30....Gorlice .........10.11.....17.08.08....dziewczynka izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....22.08.2 008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka Pliszka.....25....Kraków/Belfast/Bratyslava...15.11.... 22.08.08 córa briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka brombabomba...32...Zielona Góra........16.11.......23.08.08chłopiec dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 Aloesik........24.........Tarnów...........17.11.......2 4.08.08...synek esab..........26.......Września...........17.11......... . 24.08.08 synek ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 podłoga.......25........krk................22.11........ 28.08.2008 córka ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 guślarka......27.........Warszawa.......23.11.......29.0 8.08 - dz. BETTY-83.....25....woj.łódzkie..............24.11....... 30 .08.08..-córka ROZPAKOWANE MAMUSIE : NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..........DP..........PDP.............WAGA.......DŁU GOŚĆ.......IMIĘ LIPIEC 2008 Marzka.....3.07.08....17.07.08........2840..........50cm ........Julka kotkaaaa...16.07.08...27.08.08......2300/1960....???...T omuś/Kubuś Viola27.....25.07.08....24.07.08......3100...........54 ......Vanessa Karusia1978...26.07.08....24.07.08.....4020.....57 cm.....Michalinka naturalna blondynka...22.07.08....23.08.08.....2300....48 cm.... anabanana1983...29.07.08.....01.08.08......3530....57.l. ...Martynka malolepsza .......20.07.08.......26.08.08.......2480........Marcelink a Ola8509..........29.07.08.....6.08.08 ......4000 ......58cm ..synuś ....cc Julka...........30.07.08....... .15 .08.08 .......3550.....?????....??????? backspace82......30.07.08.....23.08.08........2500.....4 7cm...Mia SIERPIEN 2008 okokokokokokoko...01.08.2008..25.07.2008..3,9kg...57cm. ..Mikołaj BUDGIE......5.08.08......7.08.08....3450g......55cm nowa08......6.08.08......3.08.08....3780g......55cm..... Zuzanna Kurde no.......8.08.08....2.08.08....3700.........???..... Martynka mmała...,,...9.07.08......16.07.08...2800........56..... .. .Zosia Moniś-27....12.08.08......1.08.08.....3570.......??..........Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak fałszywy alarm... połozyłam sie spac.. zasnełam i bol krzyza przeszedł ale jakies skurcze tam sa tylko ze nie regularne.. powiem wam ze cieszyłam sie ze to moze juz ale tez bałam jak cholerka.. chociaz kto wie moze jeszcze dzis sie rozkreci a tak poza tym mały jest bardzo spokojny.. a mowi sie ze dzieci robia sie takie jak sie zaczyna akcja porodowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu Julka ----> jak się czujesz po cc?? Ja się szykuje na piątek i powiem szczerze że troche zaczynam się bać :D Ten cewnik i rozpruty brzuch ... chcialabym mieć juz to za sobą. Wiem że gdy zobaczę mojego synka to widok ten wynagrodzi mi wszystko :) Poza tym jak Twoja kondycja \"po\" zabiegu? Faktycznie jest tak źle? :( Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i tych 2w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! wielkie gratulacje dla Monis! W koncu doczekala sie swojego Konrada! Julka, z tego co zdazylam sie zorientowac, LUPO nie prowadzi sprzedazy wysylkowej, weic nie podam Ci zadnego uzytecznego linku. Tutaj jest link na ich oficjalna strone: http://www.lupo.es/lupoeng.htm Co do tych 180-200 eur, to chyba ceny z wyprzedazy (znalazlam na www.ciao.es), bo na wszelkich kobiecych forach mowa jest o bardzo wysokich cenach tych torebek. Pojawiaja sie cytaty typu:\"szczesliwe, ktore moga sobie na nie pozwolic\". Tak wiec ta Twoja torebka za 400 eur ma chyba cene jak najbardziej realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokok🌼🌼 W Dniu Twojego Swieta Wiele gwiazdek jest nocą na niebie, Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie, Dużo zdrówka, szczęścia i radości, Niech Twój śliczny uśmiech na buzi zawsze gości, By było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości, Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokoko-----> Samych radosnych dni pełnuch uśmiechu i miłości. Niech spełnia sie wszystkie Twoje marzenia!!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> ja tez zycze Ci wszystkiego co najlepsze w Dniu Twoich Urodzin. Zycze Ci wiele szczescia, zdrowia i optymizmu, pociechy z Mikolaja i meza! Wszystkiego Naj, Naj, naj! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmnnn Ja dzis bez większych zmian,wczoraj mialam bardzo aktywny dzien,ale skonczyl sie tym,ze cholernie bolały pachwiny z przemęczenia i nie moglam spac przez to i tyle............... A bylam wczoraj na spacerze,chodzilam po schodach,jechalam samochodem,bylam w marecie,seksik,gorąca kąpiel,masażyk sutków podczas seksiku i co i jedna wielka dupa......... Mlodemu sie chyba wszystko podobało bo kręcił sie do pózna;) ehhhhhhhhhhh Całą noc mnozyłam i zaczynam sie nastawiać na wywoływanie i mam nadzieje chociaz na to,ze szybko będzie miejsce w szpitalu i nie bede mnie dlugo meczyc i jeszcze wyrobie sie w sierpniu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie, nie jestes sama. U mne tez zero postepu. nad ranem zaczal bolec mnie troche bruch, ale okazalo sie, ze do toalety musialam isc. Tak wiec dupa jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie_kreseczki ja tez sie balam, ale tak naprawde nie ma po co. Zakladanie cewnika do przyjemnych nie nalezy ale nie boli, musisz miec rozluznione miesnie a nie byc spieta to szybciej wejdzie- tak mi radzila babka i jakos poszlo :) znieczulenie w plecy- nawet nie poczulam, pytam sie kobiety kiedy zaczyna a ona ze juz skonczyla :D samo cc trwalo pol godziny z zegarkiem w reku. mialam wieczorem a nast dnia rano jak mi wyjeli cewnik o 12 to poszlam siku do lazienki. Pierwsze dwa dni rana bolala troche i ciezko bylo sie ruszac ale po tych 2 dniach bylo juz coraz lepiej... poza tym ja tydzien po cc juz nie pamietalam co to jest :) Mam blizne na 13 cm bardzo niziutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też d**a mimo naparu z liści malin, wczorajszego seksiku nic specjalnego.... parę skurczy ale bezbolesnych zwykle prasuje na siedząco ale teraz wlasnie będę się za to zabierać i bede stać choćby 3 godziny a potem spacerek potem malinki a potem może też seksik?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis to juz tylko lekko czerwona kreska ( 2 tyg po) a ma sie podobno zrobic biala . takze sie nie martw ja tez sie naczytalam na necie glupot o cc a nie bylo wcale zle. malego wyciagneli i dostal go maz, umyli go, zwazyli i przyszedl z synkiem maz juz do mnie jak mnie szyli. aha.szwy rozpuszczalne mialam. ewitap dzieki ale juz dzis kupilam torbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja nadal 2 w 1. Wypuscili mnie wczoraj! Ale mialam nerwa w tym szpitalu! Wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o nadal 2w1 :o nie mam sił ani 1 minuty dziś nie przespałam ...................................... męcze sie i to jak ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poniedzialku! No chyba ze cos sie ruszy predzej. A jak nie to w poniedzialek na oddzial i wtedy dopiero kroplowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nadal nie moge wstawac, tylek mnie boli po nacieciu az sie niepokoje.. porod mialam ciezki, zemdlalam na porodowce, zzo nic nie dalo, ech.jutro musze isc na kolejny zastrzyk i wizyte. oni w szpitalu maja to gdzies ze kobieta nie ma sily, daja dziecko na 24/24 i opoiekuj sie babo! laska byla po cesarce urodzila blizniaki, miala jakies jaja po znieczuleniu..nie zabrali jej dzieci na noc choc prosila..nie biora i juz.Ja nie spalam 3 doby w szpitalu, mimo ciezkiego porodu. Ja czuje sie nadal zle, mam lezec, jestem slaba jak mucha. mala spi w dzien a w nocy daje koncert. Jak poczuje sie lepiej to napoisze wiecej. wiem jedno - nigdy wiecej zadnych ciąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Kurde no - na pewno inaczej pomyslisz jak sytuacja sie poprawi. Trzymam kciuki zebys szybko do formy wrocila! Moze szpital nie najlepszy... Dziewczyny - wczoraj wieczorem bylam w szpitalu i polozna mnie badala. Powiedziala, ze szyjka drobna, zero rozwarcia, w ogole nie przygotowuje sie do porodu wiec niezle. Babeczka tak mi wymacala brzuchola, ze Zuzia sie tak wkurzyla i chyba ze 3 godziny non stop kopala, wyginala się, przeciągała aż po raz pierwszy w ciązy brzuch mi twardnial. Jedyne co to powiedziala, ze glowka Zuzi jest dosc nisko. W piatek mam lekarkę i zobaczymy co zdecyduje. Polozna powiedziala, ze jesli nic sie nie dzieje to czekaja 4 dni, a potem do szpitala, wrrrrr. Nie chcę tak! I, że maksymalnie do 10 dni czekaja po terminie, ale wtedy trzeba juz lezec w szpitalu. Pozostaje mi liczyc na cud, ze nagle w niedzielę mnie chwyci akcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach nadrabiam zaległości :-) Więc : Szylusia ❤️ Ja mam termin na 25 a Ty na 22 ( ja jade 19 sie \"przebadać\" )... :p Tzn te przebadanie polega na tym żeby moja gin przyspieszyła poród .... Nie wiem czy dobrze chce zrobić i 19 mój mąż ma zrobić TK głowy z kontrastem o godzinie 13.00 a od 7.30 moja gin jest w szpitalu - myśle sobie żeby tam sie kopnąć z ranka i przebadać i jak główka sie obnizy to poproszę żeby podepnęła mi kroplówke :-) :-) no i żeby już mieć to wszystko za sobą ! Nie wiem niech któraś z was poradzi czy dobrze wywyłać skurcze przez kroplówke czy czekać aż same przyjdą ? ewitap 🌼 nie zapomniałam o Tobie - zakładamy KLUB U KTÓRYCH NIC SIE NIE DZIEJE :P Hehe źle mnie zrozumiałaś -> ja sie ciesze że nie waży już 4 kg bo tak miało być ... :p Miał być wielorybek ale na całe szczęście ma dopiero 3400 kg . A ja od 3 tyg nic nie utyłam :D hehe więc mały cały czas rośnie i pobiera co potrzebuje z mojego organizmu :) Moniś-27 - serdeczne gratulacje :) ZAZDROSZCZE ;) i całuski przesyłam! OCZKO - ❤️ 🌼 zdrówka , szczęścia i słodyczy eudaiomonia i niechcący wychodzić Mikołaj życzy :p :-) No tak na poważnie zdrówka , 100 latek , pociechy z synka i samych słonecznych dni oraz jeszcze więcej tego co kochasz w dniu Twojego święta :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
czesc dziewczyny, podziwiam nas wszystkie,wlasnie ide na wizyte- ciekawe co mi powiedza...sama nie mam juz sily czekac na porod nawet chyba mi mi sie odechcialo- urodze kiedy indziej ha ha -okoko- wszystkiego najlepszego i duzo radosci z synusia. Dla wszystkich oczekujacych mamus proponuje na polepszenie humoru pyszny deser -swiezego ananasa- podobno dziala- wedlug mojej znajomej 2 razy po jedzeniu ktorego dostala skurczy- 'uwielbiam' te historie... teraz to mozna nas chyba przekonac do zjedzenia wszystkiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUŻ W NIC NIE WIERZE ! Maliny zaliczone Sex ... codziennie Pastowanie , mycie okien i sprzątanie - zaliczone Ananasy jem co 2 dzień bo uwielbiam Nawet słyszałam chodzenie po schodach - zaliczam codziennie parenaście w jedną i spowrotem ;) Nie no poważnie - nie mówie już nic - moja Gin powiedziała jasno : jedyna rzecz jaka przyspiesza akcje porodową to podanie kroplówki ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloo Ja własnie wróciłam od mojej lekarki rodzinnej.....no bo zwolnienie w ciązy gin może dać tylko do 38 tc.a żeby nie wywalili mnie już na macierzyński to gin kazała iśc do mojej lekarki,aby ona wystawiła zwolnienie na cos innego niz ciąża:P:P A śmiała sie,ze na bank bedzie chłopak(nie wiedziała co będzie)bo tylko faceci są tak leniwi,ze siedzą do końca albo i dłuzej;( No i mam chory kręgosłup i stawy i puchną mi stopy;);)hehe polewałam jak ona mi tam wypisywała wszystko heheheh,no ale ok,narazie zwolnienie mam do 22-ego,ja nie urodze do tego czasu wtedy da mi kolejne:D:D Jutro pojade do mojej pracy,w sensie do biura zawiezc zwolnionka i odwiedzic laski i szefa:Pbo do tej pory bylam tylko 2 razy,no bo sie ruszac nie moglam,a biuro w Sopocie Młody się kręci,kopie co jakiś czas i już szału dostaje,ze zamiast sie uspokoić i sie szykowac do porodu to on ma to w dupie😭😭 Zaraz go poszczuje męzem hehe a w zasadzie jego sprzętem;);),moze dzis uda mi sie zaznac w końcu szczyt rozkaszy po tak dlugim czasie:P ehhhhhhhhhhhh jak dzis bede sie tak meczyc w nocy to dostane kurwicy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudoimonia🌼 Ja ide do gin 20-ego i wtedy da mi skierowanie do szpitala,buuuu pogadam aby dala na jak najszybszy termin,w końcu ordynatorem jest jej kumpel,bo pewnie i tak sobie poleze kurwa mac(nawet nie chce o tym myslec),bo nie jest powiedziane,ze od razu masaz szyjki,czy kroplowka pomoga😭a cala ciaze udalo mi sie uniknac patologi,a teraz zapowiada sie,ze nie uciekne przed nia😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty szylusia jaka partologia - może akurat Cie weźmie w ten weekend czego Ci życze - nie jest powiedziane kiedy Cie weźmie ... może odejdą Ci wody albo przywalą jakieś skurcze co 3 minutki :p :p sama sobie też życze żeby coś sie w końcu ruszyło :) hehe durna jestem - sama sobie życze skurczów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hje zajrze do was na moment. widze ze rozpakowania trwaja, ja mialam termin na 08 sierpnia i nadal nic. na mnie nic nie dizala, po prostu dziecko nie chce wyjsc i tyle. juz nei wiem co jeszcze mozna wyprobowac. 19tego jakby co mam wywolanie a jutro ide do poloznej na masaz szyjki juz drugi raz, boli troche takie nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaa partologia - TYLKO JA MOGŁAM ZROBIĆ TAKI BYK :p literówki :p Patologia dla mnie to krwotoki w ciąży i poronienia a ty bredzisz o patoligii - termin masz na 22 i koniec kropka nie bredź o jakiejś patologii !!! bez obrażania sie :p :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×