Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

pliszka tez takmialam wogle nieznane nam osoby wchodzily na nasze profile a na mojego meza najczesciej jakies panie pod 40tke haha dlatego zebysienie draznic wylaczylam ta opcje i nie widze kto mnie ogladal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka- ja mam pelno takich odwiedzin! I sie zastaawiam kto to jest i czego szuka. Jak nie jakis Maly Ksaze to Kubus Puch i inne gowniane pseudinonimy. Teraz tylko wiadac 3 ostatnie osoby wchodzace to nie jestem na biezaco a placic im nie bede. W sumie moj profil odwiedzily wszystkie ex dziewczyny meza hehe Zawsze sie pytalam - Kochanie kto to jest Ania K ... ? I sie spowiadal :D Porabany portal, nie wiem po co tam jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana to zapraszam :) ja też cały weekend siedzę sama. O przepraszam idę na chwilę do Karusi. A co z tym facetem, bo ja oglądałam część. Julka, wystosuj pismo do dziewczęcia, normalnie co za babsztyl. Julka, ja nie mam takich odwiedzin. A co do męża mam to samo. Wraca z pracy, wykąpie Mikołaja i pracuje przy kompie do 1-2 w nocy :(. Także tak jakby go nie było. A co do tych nastolatek, to trochę czytałam blogów, topików na kafe i trochę mnie to przeraża. Ale z drugiej storny kogoś może przerażać mój wiek. Nie wiem dziewczyny te co nie karmią już piersią. Wczoraj tak koszmarnie bolała mnie pierś i ścisnęłam brodawkę i wycisnęłam z niej hmmm, taką wydzielinę, jakby budyń. Sorry za opis. Czy któraś w was to ma? Potem przeszło. Ehhhh Chyba muszę zadzwonić do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula--- no widzisz? Twój maż ma klasę a głupi pindą się nie przejmuj. Powiem Ci szczerze, że mnie by to nie ruszyło. to przecież ona a nie Twój mąż wrzucil te fotkę. Twój facet wybrał Ciebie a ona może tylko powspominac i zgnuśnieć. Więcej Ci powiem. Bądź dumna, ze Twój mąż jest tak wspominany przez inną kobietę ale to Ty zawładnełaś jego secem. Ciesz się i nie rób sobie problemu;-) Pliszka--- od dziś przestaję się golić;-), zakładam tylko bokserki pod gaciory ;-) oko---ja niestety tez nie mam tvn ale może znajde stronkę tego prpgramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojebani, albo pojebane, do głowy by mi nie przyszła taka inwigilacja. ludziskom to sie poważnie nudzi , dobrze, że nie mam zdjęć , jakoś nei lubie się pokazywać publicznie w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko ---- mnie piersi nie bolą ale taka właśnie wydzielinę mam cały czas. No może nie tak gęstą jak budyń - raczej wodnistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba moj maz powiedzial dokladnie to samo co Ty hehe :D okoko no moj to zalezy, jak ma projekt to siedzi przy tym kompie dniami i nocami. A jak nie to jest caly moj :) Roznie bywa... Malego tez kapie. Ja moje dziecko kapalam 3 razy sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mówiłam, że mam facetowską psychikę a mój facet twierdzi, że jestem najleprzym kumplem na rajd po knajpach...... ach gdzie te czasy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie karmie juz dlugo i czasami tez mialam jakas wodnista wydzieline jak pisala brombabomba, ale to tylko jak ncisnelam. Teraz nie ma nici nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam profil chyba tylko potozebybyc na biezaco- ktosie pobral i komu sie dziecko urodzilo :-) a zdjecia wklejam tylko poto abyci znajomi ktorych ne ma z nami na codzien mogli widziec jak wygladamy i jak rosnie nasza cora.. niepowiem bo dzieki nk odnowilam wiele kontaktow ale wydaje mi sie ze niektorym osobom ten profilpomylil sie z sympatia,fotka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie pochwale ze ja dalej na laktatorze i wydajam 500ml mleka dziennie, sama nie wiem jak ja to robie, a i zbieram na silikony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba tak wlasnie zawsze tlumaczylmi moj maz ale od jakiegos czasu olalam wszystkie te panny imysle tez tak... aco do meskiego charakteru to tez cale zycie wolalam meskie przyjaznie i tezwiele razy to slyszlam... tylko ze z moim K wlasnie jakos nie zawsze moge sie dogadac... ech... pliszka jz juz tez poinformowalam mezaze ma zbierac na silikony... na rozmiar nie narzekam ale nie mam pojecia co zostaniez moich piersi po karmieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka--- to jak ty sobie sztczności chcesz zafundowac to ja z Toba na kawę nie idę i cholera brode chyba tez przestane zapuszczać hihihihihihihihihihihi Jula - no co Ty kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, Pliszka to nieźle. No ja też mam tą taką wydzielinę wodnistą, już prawie nie, ale wczoraj raz jeden miałam taką. Ehhh nie wiem. Zadzwonię do gina. Julka mój mąż też, ale najczęściej jednak ma mnóstwo roboty. JA też bym sobie piersi zrobiła, zawsze o tym marzyłam. A wiecie ile to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Jula super :)))) ja nie wiem jak bedzie finansowo i nie wiem jak finalnie beda wyglądać bo na razie jak u murzynki z afryki , pewnie beda musieli mi poobcinac sroche skóry hahahahahah ale co tam all about confidence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-> zdesperowana musi byc ta dziewczyna. Przeciez tyle czasu mienalo od kiedy sie spotykala z Twoim mezem. Ja bym chyba nic nie zrobila. Jesli maz poprosil ja o usuniecie zdjecia, to sprawa zalatwiona. Co do zajecia dla Ciebie, to doskonale rozumiem, ze chcesz cos robic. ja bylabym chyba troche rozdarta, bo mam podobny charakter: profesjonalistka i kujonka. Niestety sytuacje mam odmienna, tzn. musze w styczniu wracac do pracy, bo pensja meza nam nie starcza i zarabiam znacznie wiecej niz on. Tak wiec wracam w styczniu i zjednej strony sie ciesze, a z drugiej juz cierpie, ze bede musiala zostawic synka. Zdecydowalismy sie na zlobek. babcie nie wchodza u nas w gre, bo pracuja, o niani nie chcemy slyszec, bo tutaj to same kobiety a Ameryki Pld. i jakos nie budza zaufania. tak wiec zostal zlobek. Zasiegnelismy jezyka i zdecydowalismy sie na zlobek prywatny. Wszyscy go chwala, ale niezaleznie od tego jaki by on nie byl, dzieci wszedzie choruja tak samo. Zobaczymy. Ja tez szczepie malego. Cierpie, ale szczepie. Kurcze, biedak bedzie mial szczepienia co miesiac az skonczy 7 m-cy. Paznokcie u nog obcinam jak maz go karmi, a u rak jak sobie go sadzam na kolana po jedzeniu i mu spiewam. Po jedzeniu jest spokojniejszy. Aha, i wlaczam mu telewizje:) Pliszka-> skonczylam juz definitywnie karmic. Kurcze dziewczyny, strasznie wypadaja mi wlosy. Garscaimi po prostu. Matrwi mnie to, bo caly dom w moich wlosach i maly ma czesto w rece moj wlos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ??? a moje cycki wygladają jkby za przeproszeniem ktoś dwa razy dobrze na deche plunął ale na silikony chyba bym się nie zdecydowała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitapmi tez wlosy lecagarsciami i tez caly dom w moich wlosachaz sama zaczynam sie brzydzic fu dlatego ciagle latam na odkurzaczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cyckow to ja juz od 2 lat mysle o tym. Jakos cycki to moj kompleks, uwazam ze powinny byc rozmar wieksze. Jestem wysoka i jakos sa za male, widac to :o Kase juz dawno sobie sama ubieralam jak pracowalam- UWAGA- nie wydalam :D hehe W przyszlym tyg ide na konsultacje do lekarza. Moj maz nie widzi problemu, bo mowi ze jesli bede szczesliwsza to on razem ze mna :) Ide spac bo jestem juz zmeczona, jego tez zawolam do lozka niech mnie poprzytula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba nie masz brata???? starszy bogaty i impotent? to taki mój ideał :) Ewita---a może jakieś witaminki by pomogły albo żelatyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie do klubu zwiotczalych cyckow;) Ale robic nie bede. Moj maz to albo klamie albo jest dziwny, bo utrzymuje, ze sa autentyczniejsze i ze podobaja mu sie bardziej niz przed porodem, bo tamte byly zbyt idealne. .. Eh, zrozum tu faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja cycki też mam małe, w ciąży nie urosły. A zawsze chciałam rozmiar większe. Też nie wiem czy się zdecyduje. Na razie marzę. Ewitap, niekoniecznie będzie chorował, może akurat nie. Anabanana u mnie to samo. Wszędzie moje włosy. Umyję włosy nad wanna, a ta pełna kłaków. Mały wyciaga mi je garściami. Chociaż jest trochę lepiej. Używam maski na włosy z apteki, i do tego Bellisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka -- mam starszego brata - super bogaty to on nie jest ale jak patrzę na jego żone to przypuszczam, że problemy z potencją moga u niego wystąpić lub juz wystepują.... ale sorry stara, nie polecam, ja jestem lepsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka, anabanana, Julka-> wlasnie zaczelam brac jakis komleks witaminowy, ale to chyba spowodowane jest hormonami, wiec biore witaminki na uspokojenie sumienia, a tak naprawde to przeczekac trzeba. Do tego jest jeszcze jesien... okoko-> ja tez mam od czasu do czasu taka wodnista ciecz z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuuudaczek :P dobra spadam do poduszkowaca pomarzyć o przystojnym brombiebombie ;P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×