Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziabong

Przystrojenie choinki

Polecane posty

Witajcie, w tym roku kupuję \"swoją pierwszą choinkę\" jeżeli o choinkę jestem spokojna - to nie wiem w jakich kolorach ją ubrać, czerwono-złoto ładnie ale oklepane, granatowo-srebrno to takie \"zimne\" może macie jakieś pomysły... bo ja jakoś tego nie widzę- brak wyobraźni do takich rzeczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coinkowa kolorowa
a mnie sie podoba kolorowa choinka,takie 2 kolorowe kojarza mi sie z wystawami sklepów,owszem wyglada to ładnie ale dla mnie taka domowa musi byc bardzo kolorow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle chciałam choinkę światłowodową więc ozdoby musiałaby byc kolorowa by pasowało - ale nie wiem jak wyjdzie takie pstrokate :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to najbardziej podobają mi isę choinki kolorowe.2 kolorowe owszem ładne ale nie u mnie w domu :D W tym roku choruje na choinke taką domowej roboty czyli oprzechy,pierniki,suszone owoce,szyszki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i macie tam wszystkie kolory? i nie gryzie się to? nie wygląda hawajsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coinkowa kolorowa
a wiec ja najpierw kupiłam ozdoby w kolorze czerwieni,złoteko i niebieskiego ale przez 3 lata jak jestesmy juz na swoim podokupywałam troche pierdół ze słomy,aniołki kremowe,wieszam tez orzeczy pomalowane sprayem na złoto,wyschniete plastry cytryn i cukierki i według mnie jest super.Siostra ma ozdoby tylko niebiesko srebne i bez tego "ciepła"jest ta choinka dla mnie.Owszem jest taka "elegancka":Dale jak juz pisałam nie do mieszkania czuje sie jak w markecie przy niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne z tych trzech
a ja wogóle nie mam choinki...nie lubię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała dwukolorową - coś kremowego i złotego :-) to jedna opcja a druga coś ze srebrem - bo taka mroźna - ale do tego musiałoby być coś ciepłego - i tu kończy mi się pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja pomogę bo lubię
ta choinka z pierwszego linka to zupełnie taka jak u mnie w domu :) tylko że nie mam świecącej gwiazdki, tylko taką zwykłą srebrną :)))) no i.. u mnie też jest zawsze zawalona prezentami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentina
A ja najbardziej lubie choinki bialo srebrne bo wtedy kojarzy mi sie tak jakby byl na niej snieg. I kolorowe lampeczki. W tym roku tez bede miala swoja pierwsza choinke. Mala, taka do 1,5 metra ale prawdziwa i w doniczce. Pozniej przesadze ja na dzialke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1233
ja nie wiem jak można nie lubić choinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my czasami mamy pelno roznokolorowych ozdob a czasami mama \'\'ubiera\'\' tylko w kolor czerwony i niebieki:) i to wyglada baardzo ladnie i nawet cieplo:) obojetnie jaki kolor mamy ozdob to i tak zawsze kladziemy na to male kawaleczki zwyklej waty:) bo to wtedy wyglada jak snieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy raz taki sztuczny snieg w sprayu to kurde dajcie spokoj:o nie dosc ze smierdzial to jeszcze cala choinka byla przez to poklejona... na oknie mielismy jakies wzory z tego sniegu to pozniej tak trudno bylo to usunac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ma choine czerwono złota - wiem oklepana ale dla mnie taka typowo swiateczka i taka chce miec :) moze dółoże w ty roku troche takie kremowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjełczała małaRyśka
w nowej Claudii sa pokazane choinki, naprawde slicznie zrobione ale najbardziej jedna mi sie podoba, jest gesta i z bombek zrobiono taki gruby gesty sznur ktory szlaczkiem sie wije dookola niej. naprawde slicznie to wyglada i niespotykanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj ja też chyba jednak kremowo - złote... a co do claudii to kupię i poogladam :-) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie wygląda choinka przystrojona różami i bombkami, ja w zeszłym roku miałam tak udekorowaną , całość w tonacji herbacianej, była bardzo oryginalna i wszystkim sie podobała. Szkoda że nie mam zdjęcia ale poszukam coś podobnego w necie i wkleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie kolorowe, dzieci mamy wiec frajda niesamowita jak ja ubieraja dwukolorowe takie wystawowe sa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwukolor
a ja chce dwukolorową!!! złoto kremową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja będzie ekologiczna :D Lampki mam kupione takie małe okrągłe kuleczki, kolorowe, świecące jednostajnie. Do tego będą zawieszone suszone plastry pomarańczy, limonek i cytryn (choinka nie będzie duża, to może dużo tego nie zejdzie), szyszki i orzechy oraz może łańcuch z makaronu... O, i może pierniczki upiekę też ;) Przydała by się może jeszcze rafia, żeby kokardy z niej powiązac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa choinkowa
cebulka super pomysł proponuje jeszcze makaron"kokardki"spryskac sprayem rewelacyjnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam w domu choinki bo i tak na swieta bede u rodzicow wczoraj wlasnie zrobilam duzyyy stroik tzn wysoki jest w kolorach czerwony pomarancz i zloty.a dzias zabieram sie za robienie mniejszego na stol w kolorze czarno bialym :) to wyglada super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa choinka - dzięki za pomysł - w takim razie zamiast kokard z rafii będą kokardki makaronowe na drucikach. Nawet mam złoty spray ;) Chyba już powinnam ruszyc po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich makaronów... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×