Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.Wariat.

Słoneczko, ja nie potrafię bez Ciebie żyć...

Polecane posty

Gość nie to nie jest żenujące
No nie wytrzymam. Komiczne spadaj z ich topiku. Co Ciebie interesuje co oni robią? Zajmij się swoim życiem, jeżeli wogóle je masz. Taką radość sprawia Ci sprawianie cierpienia innym? Fajnie jest dobić leżącego, co? Idź się lecz!!! Mam nadzieję, że nigdy żadna kobieta nie zakocha się w Tobie, bo widać, że umiesz jedynie sprawiać ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie zakladam tematów o sobie.... skoro ktos na forum publicznym ckliwe frazy wypisuje i jakis cyfrowy romans uskutecznia, to musi sie liczyc z tym, ze opinie będą rozne... zero intymnosci - jesli ktos wyznaje taka zasade to ponosi konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba raczej niech oni popiszą sobie na maila - tak jak NORMALNI ludzie załatawiaja swoje sprawy sercowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To znaczy
Ale to jest FORUM UCZUCIOWE, komiczne masz problemy z rozumieniem czytanego tekstu? UCZUCIOWE. Chca pisac tu, to pisza. A tobie nic do tego. Forum dla Krytykantow, Frustratow i Komicznych jest gdzie indziej, na pewno nie tu. I z pewnoscia nie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wariata: CHŁOPIE, jeśli Ci na niej zależy, TO WALCZ O NIĄ! WALCZ, bo możesz przegapić szczęście! Pokaż, ze jesteś facetem, że kochasz, że dla niej jesteś w stanie zrobić wszystko! Jeśli jesteście sobie przeznaczeni, będziecie razem. Ale musisz o nią walczyć! Przecież widać jak na dłoni, że dziewczyna cierpi i że nie jesteś jej obojętny! Zrób coś, idź do niej, porozmawiajcie. Ale nie tu, bo komiczne Was zadziobie. Walcz o nią, takiej miłości nie możesz zmarnować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydaje. Chłopak powinien spotkać się z tą dziewczyną i porozmawiać. Chyba mają jakiś problem, może ona kogoś ma albo on kogoś ma. Ale myślę, że powinni spotkać się i porozmawiać o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albinoska ależ on walczy - teraz planuje: napisanie długiego wiersza i jeszcze kolejne 4 tematy :P:P:P ma też asa w rekawie - wyznanie na forum www.żal.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albinoska, masz racje. Zastanawiam sie, czy on walczy o nia czy \"spasowal\" i dal sobie spokoj. Gdyby kochal ja naprawde, doprowadzilby do konfrontacji i nie dalby jej odejsc. Nie wazne, czy mieliby kogos czy nie. A tak na mowieniu sie skonczylo. A moze dziewczyna czekala na to, by walczyl o jej uczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, spasuj. Spasuj, bo Twoje zarty nie sa ani zabawne ani na miejscu. Rozumiem, ze miales ciezkie zycie, ale nie musisz uprzykrzac innym swoja niezbyt pozadana obecnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym żalem i bólem u mężczyzn jest różnie ... kiedyś był pewien topik na forum erotycznym o dziwo pewien facet w sposób niezwykły, jak na to miejsce i na poziom większości wypowiedzi, zaczął pisać erotyczne, pełne niezwykłego żaru, seksu i namiętności teksty do kobiety (niekoniecznie swoje teksty:P ) pisał krótko w którymś momencie wszedł na forum, powiedział, że kończy pisanie, że miłość jego życia przeminęła, że jest wrakiem, chce umrzeć, że nie ma siły dalej żyć zabrzmiało to strasznie tym bardziej, że powiedział, iż został zraniony, jak nigdy, przez kobietę, z którą był 6 lat wystraszyłam się o niego w pierwszej chwili, przyznaję się bez bicia :P wykorzystałam to, że podał swój numer gg do innej forumowiczki i napisałam do niego i co się stało dalej? facet żyje, ma się dobrze, po tygodniu od \'załamania\', zaczął zauważać inne kobiety i ...doszedł do wniosku, że dobrze się stało, jak się stało ot i ..męska logika :D dlatego, kolejny raz muszę przyznać rację Komiczne ckliwość mężczyzn niekoniecznie oznacza to samo, co dla nas kobiet :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie moze tak byc. Tym bardziej, ze facet przestal sie odzywac. Mam jednak nadzieje, ze napisal do niej i ze sie spotkaja. Cholera, az zal takiego uczucia. Naprawde. A co do Komiczne, to krytykowano by go mniej, gdyby nie byl takim chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" A co do Komiczne, to krytykowano by go mniej, gdyby nie byl takim chamem.\" nie uzywaj słów, ktorych znaczenia nawet sie nie domyslasz.... chamastwo to prezentuje gros forumowiczów... ja nikogo nie wyzywam... ja tylko szydze ewentualnie... za to na moj temat pisze sie najgorsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaku, okaż się prawdziwym mężczyzną. Kochasz? Ona kocha? I co, chcesz to tak zostawić? Bo co? Bo tak Ci tu napisała? Obudź się! Chyba, że Twoja miłość jest taka, jak mówi Komiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno mi dzis
Komiczne, jestes chamem, masz chamskie odzywki a Twoje szyderstwa sa na poziomie kaluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Chłopaku, okaż się prawdziwym mężczyzną. Kochasz? Ona kocha? I co, chcesz to tak zostawić? Bo co? Bo tak Ci tu napisała? Obudź się! Chyba, że Twoja miłość jest taka, jak mówi Komiczne.\" dokładnie to mam na mysli... facet jedzie, działa, bierze życie w swoje ręce ... a nie jęczy i pisze jakies mętne frazy na forum netowym jesli facet kocha, to DZIAŁA... a nie egzaltuje sie pisaniem wierszy siedząc w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, Komiczne... Gdybym była facetem \"z jajami\" nie pozwoliłabym odejść kobiecie, którą kocham i gdybym wiedziała (jako facet), ze ona też mnie kocha. Bez względu na wszystko. Przeszkody? Trudności? Wszystko można pokonać. Tak myślę. Apel do Wariata: BĄDŹ FACETEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie doskonale bawie... i wcale nie pluje jadem, co widzi tutaj kilka promili myślących i pisujących na tym forum osób... ciekawi mnie tylko, czy akurat to forum ściąga tabuny hipokrytek, bo ja na takie w realu nie trafiam, czy też po prostu dobrze się kryjecie ze swoimi \"zasadami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w czym się przejawia owa hipokryzja? Tak się składa, ze znam to Słoneczko i wiem, co się z nią dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
komiczne MASZ SUPER podejscie i jesli w zyciu zachowujesz sie tak jak to napisales to jestes facetem z prawdziwego zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
bo chyba dobrze zrozumialam? komiczne uwaza ze facet powinien dzialac a nie plakac i uzalac sie nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne nie ma życia po za
Kafe. Jest tu cały czas, nie ma czasu na życie w realu. A na Kafe można być kim się che, nawet takim Komiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albinoska - wreszcie jadna mądra uwaga.. facet z jajami nie jęczy na necie... bo to nie jest oznaka romantyzmu i miłosci... facet z jajami wsiada w pociąg, samochod, na rower czy wrotki :P i jedzie działac bo mu miłosc zycia ucieka... a tak jak autor zachowują sie właśnie Werterycy, ktorzy umarwiaja sie dla samego umartwiania... Ps mam nadzieje, że mnie moja była nie czyta - zapieprzałem do Poznania w noc przedsylwestrową - śniezyca jak diabli, bo z powodu fatalnego nieporozumienia kobieta strasznie sie obraziła (z mojej winy było nieporozumienie)... I mogło byc naprawde źle... 10 razy bym samochod po drodze skasował, pomimo napędu na 4 koła 2 razy musiałem sie wykopywać z zasp... wiec nich mi niktn ie truje ze kocha ten kto jęczy na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria - dobrze zrozumiałas.. a co do hipokryzji - wszystkie pochwalacie tę mameje która płacze i pisze ckliwe teksty, zamiast działać i walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest żenujące
Komiczne przypomnę Ci tylko dwie Twoje wypowiedzi: "ten facet nie ma jajec a nie jest romantyczny" "Wy znacie tylko twardzieli macho i takie mameje jak autor???" A teraz sprawdź w słowniku znaczenie słów chamstwo i sarkazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobzie... to będę pisuńkał, że ten chłopczyk słodki piszącuńki te słóweczka nie ma jajeczek i że musiuńka wziąć się za siebiuńka, bo mu jego kobietka straszniuńko się oddaluńka... nie myl chamstwa z nazywaniem rzeczy po imieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne to kombinacja
chamstwa i sarkazmu, synonim można powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest żenujące
I jeszcze skąd wiesz, że nie działa w inny sposób? Skąd wiesz, że nie walczył a teraz np spasował? Skąd wiesz co między nimi jest? Skąd wiesz czy taka walka nie jest najbardziej skuteczna akurat w tej sytuacji? Skąd wiesz czy nie jedzie do niej teraz? Skąd wiesz, że jak nie pojedzie to może po prostu nie może (są sytuacje w życiu o których nawet Ci się nie śniło). Nie nawidzę generalizowania, patrzenia szblonowo na każdą sytuację. Każda sytuacja w życiu jest inna i znają ją tylko oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, mi ich żal. Naprawdę. Bo mogli walczyć o swoje uczucie, tej dziewczynie było i jest ono potrzebne. Ale najwyraźniej chłopak dał sobie spokój, bo przestał sie do niej odzywać :( A ona chora, leży w łóżku i cierpi. Dzwoniła do niego, ale on nie odbierał. I co, ma walczyć dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×