Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.Wariat.

Słoneczko, ja nie potrafię bez Ciebie żyć...

Polecane posty

Gość czarnozielonooka
jest tylko cienka linia miedzy byciem romantycznym a byciem zalosnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest żenujące
A może to ona podjęła taką decyzję? Może po raz którys powiedziała jeszcze nie? Za miesiąc, po świętach itp. Miał brnąć dalej czy odwrócić się? Kochankom na tym forum często zaleca się - rzuć go, ciągle tylko przekłada datę odejścia, nigdy nie odejdzie , a Ty nigdy nie wyleczysz się- może tak było? Ja nie wiem. ale scenariuszy jest wiele. Może masz rację, może ją rozkochał, nie wytrzymał ciśnienia, nie potrafił - no własnie ale czego? Miał na siłę zaciągnąć ją do samochodu i porwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnozielonooka
pewnie to ci ludzie, ktorzy kiedys poklocili sie tu na kafe tak, albinosko? co on jej kazal nosic biale spodnie i chodzic do solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanKA KUR
facet od Sloneczka to jakis mieczak ....... czemu nie zrobisz nic, zeby z nia byc tylko jeczysz?? mnie wkurzaja takie typy, z ktorych ust slowa plyna wartkim strumieniem ale czynow jakos brak :o :o pisz do niej, a nie na forum, bo bardziej od tego romantyczny nie jestes..... lepiej jej napisz na te komrke, co to ja trzyma pod poduszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolego rusz tyłek
Kochasz ją? Jeśli tak, to po cholerę tu gadasz zamiast jechać do niej?! Jedź i powiedz jej to patrząc w oczy. MAZGAJ z ciebie, kolego. Prawdziwy facet tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko czekające
przybywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemmmmm
"Bardzo lubię obserwować wschodzące słońce (...) Każdy człowiek, każde dziecko jest słońcem, które wschodzi." J.P.II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to dziwne z tym Ludwikiem
I kolesia wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesie sa tu niepotrzebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Standardowo sie skonczylo
Sloneczko napisalo, ze kolo ma zone w ciazy. I wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jak to się teraz ma do tego
I jak to się teraz ma do tego, co się stało? I gdzie to twoje płomienne uczucie? Komiczne miał rację, jesteś facet bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, gdzie te wszystkie kretynki, które na 6 stronach tego posta były gotowe własną piersią i do ostatniego tchu bronić cudownego, romantycznego Wariata, atakowanego przez personifikacje zła tego świata, czyli diabelskiego komiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmyly się wraz z obiektem swoich westchnien. Komiczne, moze i masz ciety ozor, ale wychodzi na to, ze masz tez jasny umysl. Przez dwa dni bylam w tym koszmarze, bylam przy niej i widzialam, co sie z nia dzieje. Potraktowal ja strasznie. Nie wybielam jej, bo glupio sie zachowala i nieodpowiedzialnie, ale koles mogl zachowac sie, jak mezczyzna chociaz na koncu i zadzwonic do niej. A on wyslal smsa. NO LUDZIE, NO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko moze jest i \"troche\" naiwna, bo chciać rzucac partnera dla goscia z netu to delikatnie mowiąc szalenstwo... ale to jej sprawa, nie była obiektywna, bo uczucie ją trafiło... Ale śmiać mi sie chce z tych własnie, ktore walczyły o tego goscia jak lwice, ze mnie robiąc okrutnika i bezdusznego.. zreszta niewazne... życie pokarze je za taką głupote i naiwnosc, bo życie nie wybacza takich cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze czegos jej brakowalo w tym zwiazku, moze to \"cos\" dal jej ten gawedziarz. Nie wiem, nie pytam. Jak bedzie chciala, sama mi opowie. Naiwna byla bardzo, uwierzyla we wszystkie slodkie slowka. Wiem, ze koles dzwonil do niej jeszcze w sobote i zapewnial o uczuciu, ze kocha, ze nie zostawi... Buahahaha, trzymajcie mnie :D A nastepnego dnia zaproponowal przyjazn. Komiczne, co Ty na to? Mezczyzna, prawda? Klasa i kultura osobista. jakby na mnie trafilo, dostalby patelnia na dowidzenia i jeszcze walkiem do poprawki. A jak teraz patrze na Nia, to serce mi sie kraje. Mam ochote zadzwonic i mu nawrzucac. Tylko co to da? Kolo mnie wysmieje. Pewnie juz sie rozglada za kolejna naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły kretyn a na do dodatek tchórz śmierdzący.. kiedy należało podjąc działanie on uciekł i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjal decyzje, ze zostaje z zona, ktora jest w ciazy (smiem w to watpic). Jaki ofiarny, jaki dzielny, jaki dupek! Przepraszam za slownictwo, ale mnie nosi od kilku dni! Chyba rozegram partie Counter Strike\'a, bo naprawde nerwy mnie juz nosza. A Ona potrzebuje teraz ciepla i czulosci. Nie chce powtorki z soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z żoną to może być prawda... Koles sie bawił na necie i sobie bajerował po prostu - nie myślał o konsekwencjach.... Ja nie wiem po co coś takiego robic normalnej dziewczynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nudow? Z checi urozmaicenia sobie zycia? Komiczne, faceta poznaje sie po tym, jak konczy, a nie jak zaczyna :P A tak na serio, to sama tego nie rozumiem. Czy nie lepiej skorzystac z sextelefonu? Przynajmniej obejdzie sie bez uczuciowych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albinosko - ale tutaj Wariat sprawdził sie po prostu - udowodnił sobie swoją atrakcyjnosc i teraz sie cieszy, bo tak zawrócił w głowie kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, gdyby jej serce nie wytrzymalo? W sobote bylo naprawde bardzo zle - skonczylo sie wizyta w szpitalu. Dlaczego temu gnojkowi ma to ujsc na sucho? Moze i mysle w typowo kobiecy sposob, ale naprawde chcialabym mu przywalic, ot tak, z poczucia solidarnosci kobiecej. Poza tym zasluzyl na to. Jesli faktycznie ma zone w ciazy, to wspolczuje jej takiego meza-bydlaka. Szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie mozna wyciągnąć zadnych konsekwencji... poza ewentualnym poinformowaniem żony... ale to raczej nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
macie rację - wariat zachował się jak ostatni palant ale, niestety, Słoneczko też się rozumem nie popisała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu - kobieta i tak sie nacierpiala (i z pewnoscia nacierpi). Na szczescie w przyrodzie nic nie ginie (frazes, wiem). On mnie nie obchodzi, chodzi mi tylko o Nia. Pozdrawiam, Komiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy uczucia dochodza do glosu, rozum ma niewiele do powiedzenia. Nie usprawiedliwiam jej, ale... Ech... Szkoda mi jej :( Naprawde mi jej zal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi żal jej partnera i jego żony - to są faktycznie poszkodowani w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za albinoska
a mi zal jest sloneczka ze ma taka 'przyjaciolke'albinoske ktora jej zycie opisuje na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×