Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

hmm...szkoda...jasność nastała...po ciemniaku było fajniej ;) Wind...do golonki to chyba wódeczka ma być...tak bardziej pasi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zly} 😡 polewajcie cos bo zaraz musza leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo..widze że frekfencja rośnie wprost proporcjonalnie ..do godziny 00;00 :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie spieee...mam dzisiaj ...świeto lasu...!!! ....................................🌻❤️🌻........................... .................KAYA........STO LAT...!!!!..STO LAT...!!! .Wszystkiego Najlepszego z Okazji..Urodzin...! ...Duzo zdrowka i Diabelskiej MOCY...!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Kaya ma urodzinki.. czemu ja nic nie wiem .. (hmm a co ja wiem.. :P ;) ) W takim razie.. wszystkiego naj naj naj... miłości, przyjaźni, szczęścia jeszcze więcej i radości w życiu moc :D 🌼 👄 Gio.. lasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Walentynki.... dzisiaj urodzinki.... a okazja do pochlania zawsze jest :-D KAYUNIU -->>> sto buziakow i wszystkiego dobrego!!! wspanialego swieta! 😘 🌻 ❤️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ...hahaha.....:D...taaa.a co ty wiesz ???..w nogach spisz ..drabina sie przykrywasz...!:D ...ja mam Swięto lasu ...bo spie pod gołym niebem ..! ..eksmisje chyba mialam ...no nie ...!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... majorek... Klos... kasiek 🖐️ to co polewata cus?? :-P bo juz mi powoli zasycha.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ...:D:D:D...taaaaa zalewam ...ale nie polewam ...Siedze u Kayi na ..imprezce ...bo ..bezdomna jestem ...!:D haneczka.....zawsze jest okazja ...zeby za zdrowko....mozna caly rok ...i spowrotem ...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide lulać, a wy tu za kołnierz nie wylewajcie bo szkoda. :) no i pilnujcie Haneczki...żeby jej nie zaschlo ;) Kaya, spryciara...2 dni bedzie swientowac...u niej jeszcze 14 :D Gio, wow...to super w środku zimy tak pod niebem gwiezdzistym :P brej nocki (żeby nie było, że dobrej nocki, bo do trójkata to ja sie nie nadaje :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i szok!!!😘 ale mnie zaskoczyliscie!!😭 😘 dziekuje majorku ...dzieki za zyczenia ...🌻 haneczka ...no bez chlanska nie ma urodzinek ...musowo!! Giovinetta .....😘 dzieki za kartke super!! Kasiek ....no choc niech cie usciskam mocno ...dzieki i 😘 Zosia ......kontenery z wodzia i innymi alkoholami w drodze na imprezke...zamowione ...bedzie bal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️...Kaya...yuuuppi...:D:D:D ....Starych nie ma ...chata wolna ..oj ..bedzie ..b a l ...!!!:D..oj będzie bal ..! ...na muzyke ..tańce dzikie ..i sto par ...!..i sto par...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak zaschło w gardziole, że musiałam się ratować multiwitaminami musującymi :D:D kaya - cała przyjemnośc po mojej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYA, nie mow mi zes Ty wodnik :D. Jeszcze troche i opanujemy lozko, buhahahahaha - demoniczny smiech. Wszystkiego naj, naj, naj + moc wodniczkwych caluskow :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ...stroje ...w i e c z o r o w e...sie rozumie ...!:D ...Panie ...na Dame ...Panowie na ...Waleta...!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek nowym elektrykiem ;-). Ja, lama, w zyciu bym nie wpadla na te metode :D. Gio, nie badz skostniala, looknij na to nowe forum, po pierwszym szoku zauwazysz, ze nawigacja tam jest o wiele latwiejsza (co nie oznacza, ze porzuce Kafeterie, nie, nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ale sie urobilam ...caly kontener alkocholu na imprezke rozladowalam ....sama:) a jeszcze 3 w drodze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ..ide spać...bo jestem ...Upici...:D...a moze to ..Picia był u mnie ...nie pamiętam ...!!!:D Dobranocka ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYKA jeszcze raz... 100 lat!!! :-D 😘 akara --> ja juz looknelam... hihi, ale sie obsmialam z tych kawalow, a niech Was...!!! :-D :-D :-D a sama cafe ok! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to musze sie Wam pochwalic.... dostalam dzis, calkiem przypadkiem cos, o czym zawsze skrycie marzylam... a najbardziej chyba ucieszylaby sie z czegos takiego akarka... ha! :-D ;-) ... przynajmniej tak mi sie wydaje.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.. no tak no tak ;) 🖐️ słodkich 😴 akara - ochh dzięki :D Muszę jednak powiedzieć, że niestety to nie ja wpadłam na to pierwsza (ale już bardzo dawno to się działo :) ) Kaya - łoł... no to masz miąchy teraz.. a jutro haha widelca nie utrzymasz :) haneczka.. no to teraz dałaś jej zagwostkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka, podelcu, mow zaraz :D. Stawiam na kosmetyk wszechczasow/ksiazke o makijazu/pedzle super jakosci/oprgramowanie umozliwiajace kombinowanie ze zdjeciem (w kierunku wizazu oczywiscie)/ pomysly mi sie skonczyly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×