Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Si si si :) Borewicz -> dawaj znaki dymne :) Szczególnie do południa :D Kachni -> są pewnie jakieś ekspresy, tylko ja nie wiem czy jestem dostatecznie spontaniczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede rezerwowac bilet do Amsterdamu zaraz :D :D :D :D :D :D :D Widze, ze sie nastepne mini zlociki szykuja :D Faaajnie :D Do Wawy zawsze wszystkich z checia zapraszamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............sie ..wam spodobaly te Zloty..cooo????..:D ..tylko byscie sie po knajpach rozpijali....ja mam jeszcze pare osob ktore musze koniecznie poznac ..sic !,,ale prędzej one do Warszawy zjadą jak ja d...rusze z mojej wioski...!:D ..mala .>>>.ty masz o wiele blizej do Wawki jak ja do Lodzi wiec nastepnym razem ..smaruj wrotki...i w droge ..!:D Mialam dzis ..zaj..bisty ..maraton po ulicach stolicy ..Urzedy ..k..#$%^& ..Biura ...wszedzie kolejki ..stosy drukow do wypelnienia .. ..normalnie nogi zdarlam ..a butow nie czuje ...!!! ..pogoda tez sprzyjajaca ..lało równo...Wstapilam sobie nawet na Stare Miasto i wiecie co ..dostalam szoku ..!!..pelnia sezonu ..wszystkie knajpy powystawialy sie na powietrze a ..ludzi-turystow ..zeeeero..normalnie ..mniej niz zero ..!!!:D Nie chodzi o pogode ..ale jak pamietam zawsze Rynek pekal w szwach o tej porze roku ..a tu taki niewypal ..Drożyzna wszedzie i tyle ...nawet zagraniczniaki euro licza...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabły (-ce) :-P kofani (-ne)... Narazie nic nie czytałem (prawie) ale szykuje się troche luźniejszych dni, a właściwie wieczorów (odpukać x 3) i nadrobię... Zlotujecie się ze wszystkich stron...:-D Wiem i zazdroszczę. Może ktoś zabierze na następne spotkanie laptopa z kamerą, to chociaż wirtualnie zauczestniczę?... :-) Trenowałem to z Woodstock i było całkiem nieźle... A w ogóle, to pikne słońce za oknem. \"Płytki, lecz aktywny ośrodek niżowy znajdujący się nad Kurpiami będzie kierował się nad Jutlandię....\"... :-D Hans... > I oczywiście obie \"drobne\" wiedzą, czego chcą... ;-) Pozdrawlaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Tygrys się rozszalał i będzie Amsterdam brykał, ciekawe co z tego wyjdzie!! Gio, urzędy, jak ja Ciebie rozumiem. Ale Ty sie ciesz, że w nich nie pracujesz:-) zawsze jest jakis plus. A co do braku ludzi na Starym Mieście - to jaki Ci wybór wolnych miejsc stolyca oferuje, pomyślawszy o tym?? Pozdrowionka Kiedy następny zlocik, hę??? Byle przed 13, bo później URLOP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Tygrys się rozszalał i będzie Amsterdam brykał, ciekawe co z tego wyjdzie!! Gio, urzędy, jak ja Ciebie rozumiem. Ale Ty sie ciesz, że w nich nie pracujesz:-) zawsze jest jakis plus. A co do braku ludzi na Starym Mieście - to jaki Ci wybór wolnych miejsc stolyca oferuje, pomyślawszy o tym?? Pozdrowionka Kiedy następny zlocik, hę??? Byle przed 13, bo później URLOP!!! chyba że nad morzem, to się piszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zimno dzisiaj i deszczy. A ja wczoraj dostaam od cioci kilka letnich ciuszków i co? mam się już w nie nie ubrać? I co? rower ma moknąć na balkonie? Rozbestwiłam się przez te 2 ciepłe letnie tygodnie :P Gio -> a u mnie na rynku dużo ludzi, a rynek mały więc mało miejsca :) Szamik -> a ty znowu urlop? Tym razem gdzie wybywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałem dzis trzy urocze Diabełki. I spędziłem z nimi parę uroczych godzin. Echhhhh... Szkoda, że człowiek taki stary... :( (Ja to zawsze, kurna, znajde sobie powody do smutku.. Nie ???? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis juz jeden mini zlocik siem odbyl :) Mialam przyjemnosc dzis zobaczyc sie z Akara ❤️(nie po raz pierwszy zreszta :D ), Małą :) i Amokiem :classic_cool: Zlot super udany, co chyba oczywiste :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się ale mi to, kurna :), nie wychodzi... Bo co sobie pomyślę o... To... Aż mnie.. Skręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się ale mi to, kurna :), nie wychodzi... Bo co sobie pomyślę o... To... Aż mnie.. Skręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Bore.. a to właśnie jest problem, bo nie mam pojęcia kiedy zdarzy się ten cud :) kachni super spontan ;) ;) Kasiek ;) Mała Ty wojażerko :) Tygrysek.. no no no brawo, teraz robisz rewizytę? :) ;) ;) ;) Gio ale przeżyłaś jakoś papirki i urzedniczki.. ? ;) ;) Linking 🖐️ jak dasz tego laptota, to chętnie go obsłużę ;) ;) :) Szam a gdzieś jeszcze urlopujesz oprócz Sopotu? ;) Air no co Ty.. jeszcze we wrześniu się poopalasz, a Ty tu chcesz ciuchy do szafy... i to jeszcze nowe... nieładnie ;) Amok, no fakt, zawsze coś musisz znaleźć :0 ;) lepiej opowiedz jak było. :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I się, kurna, powtarzam... Echhhh... Ta starość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Amok... Skręciło Cię dwa razy... :-) tzn., że jesteś podwójnie zakręcony... :-D Cześć Kachni... :-) majorek...> W Twoje ręce... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no a nie mowilam ..znowu sie zlecieli ..tym razem w Cracovi... Amok..>>...Ty jestes jak ..\" sól ..tej ziemi..\"..na Diablach ..!..czyli gorzko..ale bez tego nie byloby ..żadnego smaku ...!:D ..a a`propos wieku ...nie ten stary ..komu w dowodzie napisali ze sie ..zaraz po wojnie urodzil...tylko ten kto ..\" grzybem \"..obrósł\"..za mlodu ...!:D ..mnie tam jeszcze energia rozpiera w srodku ..narazie sie troche zblokowala ..ale jak lawa ruszy ..to ...aaaaaa..nawet Ja nie wiem ..co bedzie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak było? Wspaniale, cudownie, milutko... Jakby mogło byc inaczej z takimi ślicznymi, wspaniałymi, miłymi, fajnymi, inteligentnymi... dziewczynami. Aż mi brakło przymiotników... Ufffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 10201... :-) Magiczna liczba... Od początku i od końca \"na 102\"...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Lejesz miód na moje zbolałe serce... Ale wiesz... Jak dowiedziałem się w którym roku urodziły sie niektóre uczestniczki dzisiejszego milutkiego spotkanka to mnie, mimo ciepła, troszkę.. Echhhhh.. Zmroziło... To ja wtedy juz od dawna byłem dorosły... I powobno... Takie mnie słuchy doszły, w USA mam córke prawie w tym wieku... :) Co prawda w to nie wierzę ale... Wszystko jest mozliwe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, jak Cie prosze... Nie zdradzaj publicznie naszego wieku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież słowa nie powiedziałem o Waszym wieku...;) Tylko o swoim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To popatrz na swoją stopkę !! :P :P ;) pod wiek to też można podciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja \"stopka\" to pobożne życzenie... A życie sobie... Niestety... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok dobra dobra.. krzywe lustro masz albo coś.. a pisałam to jeszcze nie wiedząc o nowej stronce ;) i widzsz taaki Ci piękny, ciepły opis wyszedł spotkanka :D Kachni haha Linking chłop jak sto dwa? :D Gioci to i nas porwiesz w tę rzekę lawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Amok ..ja sie przyznam ..ze zawsze z dziecmi i mlodzieza mialam i mam najlepszy kontakt ...:D... ..dzieki temu ...poznalam życie ..to prawdziwe ..!! W ktoryms momencie ..zatrzymalam sie ..i mialam wybor .. ....albo wsiaknac w \"klimat\'..ludzi ,kobiet ktore tylko narzekaja i gadaja o tym ,co wrzucic do garow ..co ich boli ..albo co siasiadka z trzeciego piętra niosla dzisiaj w siatkach i jak to jej sie powodzi ......albo... ..no i zrobilam obrot o 180 stopni ...wrocilam do mlodych ...i napewno nie zaluje ......trzaskam na kompie ..mam komóre..i jeszcze pare śmiesznych rzeczy ..ktorych starzy ludzie niekoniecznie potrafia obslugiwac ...mam przyjaciol w calej Polsce i świecie .....i wiem ze żyje ...!!!!:D ...nawet nie boje sie ..krzyknac glosno ..... ..LATO ..mija ...a Ja ...nicyja ....:D:D:D Dzieki Wam ..Wszystkim ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Jak zwykle masz rację... Tyle że ja.. Zresztą.. To nie topik o mnie. Szkoda miejsca... A dziewczyny sa wspaniałe... Znowu przypomniały mi sie oczy... Echhhh... Ide sobie drinka zrobić.. :) Czyli wymieszać sok pomarańczowy z wódką.. Moze mi bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sobie zrobiłem.. Mniam... No i stopke troszkę dostosowałem do życia... Wasze zdrowie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - posluchaj Gio, Ona madrze prawi. Madra i swietna z Niej kobita - to sprawdzone naocznie :D:D:D Niedalej jak kilka dni temu, wiec sie nic na pewno nie zmienilo, i wsio aktualne :D:D:D A ja poprosze fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio gratuluję wyboru :D:D:D Ja też jakby zatrzymałam się i nie chcę wyść z tych młodych :D:D Amok chciałeś powiedzieć, że nie tylko o Tobie ;) popraw się, po to tu jesteśmy, żeby sobie pomagać itp itd :D:D Aaale masz teraz stopkę.. na mnie nie działa.. no może.. sam samochód, ale nie patrze wtedy na zawartość.. (zwłaszcza, że często jest to łysy palant ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×