Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

majorek...chwila wytchnienia...tylko w nocy...w dzien mecze sie leniuchowaniem..ehh ciezkie te wakacje sa.....:) kurcze czy tylko ja nie ogladam tv??.......:) bore..jesli rzeczywiscie danviva Ci pomoze to daj znaka...koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witanko z ranka :) Zakończenie olimpiady było bardzo ładne, tylko dłuuuuuuugie :P Grecka część to był przegląd historii kultury greckiej. Na stadionie zrobili ze zboża taką pętlę, a potem systematycznie to zboże zbierali (nie było prawdziwe). Był orszak Dionizosa, i takie symboliczne scenki: wesele, plaża, turyści, grecka biesiada, winogrona, arbuzy, a w tle była grecka muzyka. Sztuczne ognie dookoła stadionu. Bardzo miłe zakończenie. Potem było przekazanie flagi olimpijskiej Chinom i nastąpiła chińska część zakończenia: takie ichne tańce, takie stylizowane sztuki walki. Bardzo fajne. Przemówienia sobie darowałam i trafiłam znowu na zgaszenie znicza. Dzieci poszły po schodach do góry, znicz się opuścił, one wzięły w latarenki niby ten płomień i zniosły go na dół. Potem jedna dziewczynka poszła ze swoją latarenką na środek stadionu, odwróciła sie i dmuchnęła, a znicz zgasł. To było rewelacyjne. A w międzyczasie było jeszcze wręczenie medali maratończykom. No i sie olimpiada skończyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :D wstalam - ostatni dzien leniuchowania w lozku :(, wiec sobie pozwolilam na polezenie Air - dzieki za sprawozdanko z zakonczenia olimpiady - nie ogladalam, ale teraz mam przynajmniej oglad sytuacji ;) Blixa - masz racje - wakacje ciezkie sa :P ale po wakacjach jest jesszcze gorzej 😡 Kachni - jak milo znowu sie \'zobaczyc\' :D a teraz ide sobie na male zakupki i po ...pieniazki czas na przemeblowanie :D do roboty marsz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mala, nie przejmuj sie, ja tez sie z Diablem za miesiac zobacze...:( a juz mam dwa tygodnie za soba... 🖐️for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daimon - no to lacze sie z Toba w tesknocie :) no co jest wszyscy? musialam szukac topicu na drugiej stronie ... czekam na kolegow a potem na mebelki bedzie pieknie :D (to lozko to ze wzgledu na Aniola - tamto nie bylo dla Niego wygodne ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :D aleee frekwencja :) Blixa hehe ja też tak mam :) a tv.. to też mało ostatnio :) Air dzięki za relację :D jak ja się wybierałam do telewizora, to jak nie śpiewy jakieś (tego nie muszę przecież oglądać) albo medale.. ;) fajerwerki tylko trochę też widziałam :) Mała i jak zakupki i przemeblowanie? a ja już myślałam, że masz już to wyrko :) Daimon 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - lozko mialam, ale teraz mam superowe po prostu i do tego dwie pufki z oparciami mam nadzieje, ze w koncu przyjedziesz i zobaczysz ;) reszta - natychmiast meldowac sie pod wyrkiem - opijamy moje nowe lozeczko :P stawiam martini bianco kto pierwszy ten lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TARAAAAAA pierwsza :D Ale chyba zbyt dużej konkurencji nie mam :P Mała polewaj to martini. Chlup w ten głupi dziub za twoje nowe wyrko, tylko jak ty się z nim zmieściłaś pod to diabelskie? :P A ja czekam na moich rodziców. Wrócili z Kołobrzegu, ale zostawili tylko walizki i pojechali do szpitala, bo mamę osa ugryzła i bardzo spuchła jej ręka. No i nie ma ich już dwie godziny. Zaczynam się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cholerka, Blixa mi alkohola sprzed nosa zgarnęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wiem, ale myślałam, że już je masz... hehe wtedy jak o nim napisałaś :) Martini mniam :D Blixa coś mi się wydaje, że się polubimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P wlasnei sie pakuje...raniutko wyjezdzam...na studia...bo wakacje mi sie skonczyly.... jeszcze tylko gorrraca kapiel...i lulu.... trzymajcie kciuki bo przede mna trudny egzamin.... no i drugi tez...z zycia i doroslosci...no i zaufania.... air...bedzie dobrze..zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o frekwencja się poprawia :D Air haha Nie martw się.. pewnie czekają na reakcję leków co mamie podali. Blixa aleś tajemnicza ;) Ty też masz już we wrzesniu studia? będziem trzymać tylko kiedy? :D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o frekwencja się poprawia :D Air haha Nie martw się.. pewnie czekają na reakcję leków co mamie podali. Blixa aleś tajemnicza ;) Ty też masz już we wrzesniu studia? będziem trzymać tylko kiedy? :D:D :P Zabiję tego dziada... już nie mogę go słuchać.. śmierć wiatraczkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra no to jeszcze po jednym :P blixa - powodzenia - bedzie dobrze :D AIR - jak Blixa wyjezdza, to duzo zostanie - ja tam naszykowana na impre jestem :) w koncu to moj ostatni dzien wakacji :( pijemy :) pod zwyciestwo Tommy Lee Jonesa z wulkanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe....wasze zdrowko zawsze moge wypic....co prawda nie duzo....co by jutro glowka nie bolala....wiecej dla was:P... egzamin z paprotek:P juz w srode....bez paniki.... a z zaufania....jutro...mam nadzieje ze moge sobie ufac.....milosc jest piekna..ale czasmi lepiej kierowac sie rozumem.....mniej boli:( moze sie spotkamy w krakowie??..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa - w Krakowie mieszkają Kachni i Amok może da się zorganizować spotkanko?? :P no to pijemy :D Tommy zwyciężył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mój net rypie albo Kafe nawala.. albo jedno i drugie :) Mała :D:D za Tommyego haha Wiedziałaś co postawić.. Martini jest mniam :D Blixa hehe dzisiaj miałam do czynienia z paprotką u babci.. jak ją zdejmowałam z kwietnika, żeby z innymi kwiatkami umyć hahha ups... zaufania.. sobie zaufać? hmm W Krakowie, to nie ja.. ale jest parę osób ;) Jak już zaczęłam o kwiatkach, to skończę ;) U babci okna myłam.. :) a mama przy praniu pomagała :D a potem musiałyśmy się zwinąć mimo deszczu, chociaż trochę czekałyśmy, bo mój brat klucza od domu nie wziął grr Mała Kachni?? Ghana też i chyba jeszcze ktoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie..chetnie chetnie...ale teraz jestem klebkiem nerwow.....sama nie wiem co robie....co mowie....co pisze... no i wykazuje tendencja wzwyzkowa....do robienia z siebie....glupka? ehhh a paprotki sa..niebezpieczne...teraz to wiem....po nocach snie mi sie koszmary z paprotkami w roli glownej...heheh uwaga...paprotki atakuja...nigdy nie wiesz kiedy taka jedna..spadnie ci na glowe.... Majorek...mi tez nawala..i straszne wolno chodzi...wrr.... no a z bracmi to tak juz bywa...:)....sa okropni....mimo wszystko wiele bym dala za brata...zwlaszcza starszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie - Ghana też! no to jeszcze po jednym? ja mam dzisiaj smaka :D Major - martini bianco to moj ulubiony napoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak 3xtak!!!!dla martini..:) dobra ide do wanny....znowu sie zasiedzialam....ehhhh...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz go kopnę na Księżyc .. 😠 Blixa koszmary z paprotkami.. biedactwo ;) Nie martw się na pewno je pokonasz :D A czemu głupka.. jak już zaczęłaś to musisz skończyć :) i nie martw się.. my też mamy problemy :P i na pewno Ciebie też pocieszymy :D:D Ja mam młodszego o 2 lata.. i ostatnio robi się coraz... gorszy.. :0 Mała ;) dawaj dawaj bianco bianco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje, daje, daje martini bianco, bianco, bianco w glowie szumi, szumi, szumi a propos paprotek - Mama mi dzisiaj zabrala z domku, bo nie chce jej sie tutaj rosnac :D bedzie co innego nie dajmy sie paprotkom!!! kielichy w gore :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje, daje, daje martini bianco, bianco, bianco w glowie szumi, szumi, szumi a propos paprotek - Mama mi dzisiaj zabrala z domku, bo nie chce jej sie tutaj rosnac :D bedzie co innego nie dajmy sie paprotkom!!! kielichy w gore :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek....no wiesz..sa takie osoby przy ktorych robisz/mowisz rzeczy ktorych normalnie bys nie zrobila/powiedziala.....:)...szczegolnie jak jestes stosunkowo niesmiala osoba..ja jestem:( :)jednak chce robic z siebie glupka jak najdluzej sie da....:) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja proponuję toast za paprotki i spokój uszu (zwłaszcza przy kompie) :D:D Blixa rozumiem.. ja też z tych nieśmiałych ;) :)a najlepsze teksty.. to wymyślam... po czasie.. i dawno po fakcie.. :) i niestety pamiętam te głupie sytuacje :( nie mogę.. nie zdzierżę.. idę go zabić.. i oprócz tego przepnę necik na \"niższą półkę\" chociaż.. wolałabym nie ruszać sieciówki ... haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'nie mogę.. nie zdzierżę.. idę go zabić.. i oprócz tego przepnę necik na \"niższą półkę\" chociaż.. wolałabym nie ruszać sieciówki ... haha\'\'..o co chodzi?? dokladnie..najlepsze teksty przychodza do glowy po czasie..... czesto siedze mysle analizuje dana sytuacje.....dochodze do wniosku ze \'\'lepiej\'\' nie moglam sie zachowac..... no ale juz sie przyzwyczailam..to podobno ma swoj urok....:) tak sie pocieszam..... ludzie ja nie moge tak duzo pic!!! bo nie wstane...a musze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa - ja tez nie moge - za bardzo szumi i musze chyba spac ;) jutro do pracy, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja chce wakacji :D :D :D dobranoc martini zostawiam pod wyrkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...jutro dokonczycie..picie.....bede z wami...duchem:( ja tez chce wakacje!!!! kto powiedzial ze student ma 3 miesiace wakacji?? no kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra..ide juz... jakos nie moge....to wciaga:) ale pidzamke do lazienki juz zanioslam.....postep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×