Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość Przydałoby się Wam
trochę pomarańczowego ożywienia to napiszę. A że nic mądrego do głowy mi nie przychodzi, to na tym już poprzestanę. Cześć 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ..Przydałoby sie Wam ..!!! ..jesteś The Best..!:D..poprostu ..d e b e ś c i a k ..!:D .dawno nie widziałam ..takiego szczerego wyznania.. ! :D. ..masz racje bo ..kiedy..zupelnie nic nie przychodzi mądrego do glowy...to ..wtedy ..milczenie jest \"złotem..!:D ..zostań z NAMI..troche ..zmiany koloru sie przyda ..bo sie tak strasznie czaro zrobilo..ze aż w czy szczypie..!:D Dakota >>..bardzo dziekuje..👄..:D Akara >>..jednak mnie nie przekonałas ..strasznie to skąplikowane ..:D ...wzdychanie z bólem ..to już bezdech..:D ..a weż se tak westchnij z bólem...nabierz powietrza ..wypuść......... ...i co ci na dole ..płuc zostało.. ???...no co ? ...mów szybkoooo...bo się mi jeszcze udusisz...!!!:D 👄 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prośbę Kundello melduję posłusznie, że już net odzyskała ale nauczaniem tak jest zajęta, że dopiero później się do Was przytelepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Traviata do nas zawital :D. Witamy :D. Gio, ja sie dusze z nadmiaru adresow, a nie z braku powietrza ;). Jestem jakies 200 do przodu, ale co to jest przy 1300?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Ty jestes niesamowita... Mama mi radzi to samo!!! :D:D:D Bosz... gdyby nie te michy to bym sie w rozmiar 36 miescila 😭 :D Do imprezy jeszcze troche czasu, cos wymysle :D Najwyzej se obetne! :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, tylko misek czasem nie wyrzucaj :D :D :D potrzebujemy je na imprezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja za wami kochani moi straszliwie tesknilam, to nie macie pojecia!!!!!!! A jak slicznie na neciorek sie powsciekalam to moje. Ale, ze moje wspaniale i kochane swiete samurajki 👄 ❤️ 👄 odbily mnie z niewoli admina, to wracam na stare smiecie... a smieci nie ma. Nowe lozko!!!! A myslalam, ze Tajgerus zartuje sobie ze mnie. Nie bede dzis dlugo i na emalie nie odpowiem wszystkie, bo mam lekki szpitalik w domu i chyba trzeba troszke sie pocackac i poprzytulac. ....Jak Zosia?????? I prosze o skrot tych kilkunastu stron, bardzo prosze... Proponuje te robote dla Gio, bo ma talent dziewczyna. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobrywieczór Diablątka :D coś lekko przymulona jestem,a le na imprezkę zawitam :P i cały czas pytam - co za zdjęcia sobie wysyłacie? majorek - ja mieszkam w mieście, w którym Ty, zdaje się, studiujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, jesli o mnie chodzi to pod koniec tygodnia bede wysylac zdjecie mojego dziela :D (stylizowalam kolezanke na lata 20ste) i moze moja facjate tez jesli dobrze wyszla (zeby wypstrykac klisze dalam sobie zrobic zdjecie pozna noca, wiec cudow sie nie spodziewam). ❤️ Kundel. 🖐️ reszta :D. Kachni Ty nie marudz, ja sobie musze staniki silikonowymi wkladkami wypychac zeby cos tam bylo :D, wiec nie narzekaj, bo grzeszysz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuku, ja na razie tylko na momencik, ale wroce tu pozniej :-) Buziaczki dla wszystkich 👄 Gio, i co flacha/-y (bo chyba nie przestaniemy na jednej ;)) sie chlodza? :D Znudzony, szykuj papersy :D Duzo, wersja przyjmujaca maksymalna ilosc wilgoci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo..jestem ...jak mowilam ..dzisiaj polewam ..siedze w necie ..jak sie wszyscy zbiorą..to dajcie cynk..!:D Kachni>>... a nie moglabyś na czas imprezy .jak idziesz do ludzi... .zostawic ich razem z michami ...w domu..???.!!!:D Kundelka ...>>>..Ty mi ..roboty nie wymyślaj...powiedzialam wczoraj ..że strajkuje..!:D..nie chodż na skróty i .bierz sie za czytanie .. .i se \" jelenia.\"..tfu..chciałam powiedzieć..\" sarny ..\"...nie szukaj ..!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo..jestem ...jak mowilam ..dzisiaj polewam ..siedze w necie ..jak sie wszyscy zbiorą..to dajcie cynk..!:D Kachni>>... a nie moglabyś na czas imprezy .jak idziesz do ludzi... .zostawic ich razem z michami ...w domu..???.!!!:D Kundelka ...>>>..Ty mi ..roboty nie wymyślaj...powiedzialam wczoraj ..że strajkuje..!:D..nie chodż na skróty i .bierz sie za czytanie .. .i se \" jelenia.\"..tfu..chciałam powiedzieć..\" sarny ..\"...nie szukaj ..!!! :D:D:D zdiablona >>..napisalam sie ..chciałam wysłać ci maila ..ale ..oczywiście wcięlo znowu..! Podaj mi swoje GG..( na gio..4 )...bo inaczej nigdy nie pogadamy..!:) Kto wie co mi sie stało..?..nie moge z konta wyslać zadnej wiadomosci..! Dobrze że nie mialam takich problemow podczas Akcji Serce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jabadabaduuuuuuuuuuu :) Gio -----> dzięki za rady moja droga :) ale niestety koglu moglu do ust nie wezmę za żadne skarby, a cebulkę to zamieniłam, sposobem mojego dziadka na czosnek. On zawsze robił kulki z czosnku i masła ---> nie brzmi może za smakowicie ale daje czadu, oj daje :) Hansiku Kllosiku :) ----> grzane piffko mnie ominęło, ale za to piłam wczoraj grzane winko :D co za pychotka, mmmmmmmmniam :) i te korzenie i goździki..... Kachni ----> ja się przychylam do wypowiedzi Akarki. Ja też w push upach chodzę, a ty narzekasz na piękny, kobiecy biust. Grzech koleżanko :P Tygrys ----> chrypiaki górą :) chociaż ze mną dzisiaj jakby trochę lepiej. Pogarsza się dopiero na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara - a ja mogę zobaczyć? też kcem - pliiiiiiizzzzzzzz :P maila mam pod nickiem Gio - ja jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, nie ma sprawy, jak bede miala zdjecia (dzic oddalam do wywolania) to zbiore liste chetnych :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dzis zabiegany i pracowity dzionek :D Chociaz wpracy (ale w jej ramach) obejrzalam sobie film \"3000 mil do Graceland\") swietny!! ale na Becie (taka kaseta jakw ideo ale wieksza) urywal sie jakies 15 minut przed koncem!!! wrrrrr Nio, maja nam dowiesc cd ale kiedy??? Tylko mi nie opowiadac zakonczenia!! Sama obejrze :P Air ---> a u mnei gorzej z chrypka!!! jak za dlugo gadam to mi glos wysiada :D :D :D Akara ---> Akara, Akara, Akara?? Hmmm a to kto?? ;) Dakota ---> wasy to sprawka Jay :D Cii wstalam po 6, ale mi w pracy sie stronka nie otwierala 😠 wrrrrr Haneczka ----> Danonki wymyslil kiedys Borewicz :D Ewa --> ja wiem, ze ktos musi chodzic, moj qmpel jest w tym najlepszy, zawsze ma jakies poprawki :P Nio a teraz mu potowarzysze ;) Gio --> znow picie?? Eee, oki :D Gratuluje!!! 🌻 i :D Kachni ---> hihihi a moze nie spadnie?? to chociaz mozesz sie egzaminem nie stresowac. bo cio nie napiszesz, to jak spadnie na biurko zdalas :D Kasiek ---> tia jest, to przez Was nie zdalam :P ;) Za malo piliscie i za slabo kciuki trzymaliscie ;) Kundel ----> ja sobie zartuje z Ciebie?? Ja?? DZielnie ci raporty z pdolozkowych poczynan skladalam a Ty watpisz w moje slowa?? :P :P Ciesze, ze juz jestes :D ❤️ :D 👄 :D Majorek ---> ladnie, 13:19 a Ty \"juz\" wstalas :D :P Mala ---> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger, podpowiem Ci: akara to takie stworzenie co zaczyna sie zwijac z bolu bo okres jej sie zaczyna, grrrrrrr. Czy Paracetamol mozna laczyc z Aleve? Wzielam jeden paracetamol ale jak zwykle g***no nie dziala, jak do tej pory tylko Aleve mi pomaga :(. Ide sobie za pol godziny pocwiczyc to sie lepiej poczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku - :D :D :D Akara - masz coś małego :D w skrzynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ..dziewczynki..kto ma ..to niech trzyma ..pierwsze rozlanie ..!... za ... ....... UWAGA...!!!!!.....zdrowie .. Ojca Zosi ...i za ..OPERACJE..! .......................jutro o ....10 rano..!!!..❤️ .........a następne za...moje dwa tauzeny...!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> aaaa to juz wiem!! :D ❤️ wez Akarka, ten alec a cio zwijac masz?? :D Gio ---> za Tate Zosi!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovi, za jakie tauzeny? Ja nie w temacie. Szybko ta operacja, znaczy sie dobrze jest :-) (przeciez by nie robili gdyby stan Taty nie byl dostatecznie dobry). Gio, moze Ty wiesz? Czy ja moge zmieszac paracetamol z aleve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrowie Taty Zosi :) i za te Twoje dwa tauzeny, Gio :D do dna [stuknięcie kieliszkami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem :D Cieszycie sie? ;) :D Gio, polewaj, bom spragniona :D Zosia ❤️ bede trzymac kciuki! Na pewno i bardzo mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bede cierpiec ;). Ide pocwiczyc, po tym zawsze lepiej sie czuje pczesc].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszymy sie Margotko, bardzo :D :D :D :D :D :D :D :D Akara ---> mnie tez jest zawsze lepiej, jak sie poruszam, idz zatem cwiczyc :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze slysze, ze tu jakas flaszka siem szykuje...?? :-D :-P To ja na to jak na lato i juz podstawiam kielonka!! :-D :-D :-D Tygrysiu - dzieki :-) A to dlatego, ze przepadacie za jogurtami Danona czy jak...?? :-O ;-) Jesli tak, to ja tez Danonka...hehe :-P Zaraz wysle Ci maila i psieplasiam, zie tak pozno... :-( Diablatka - balujemy !!! :-) 😘 Zosienko - trzymam kciuki !!! Bardzooo mocnoooo !!! Bedzie O.K. 😘 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polewam ..polewam ..zaraz lece ..po następną..! ..zanim ..chlopaki przyjda..bedzie po..ptokach..!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ----> spokojnie... na razie nas tu malo jest, to tak szybko nie obalimy ;) a tak wlasciwie to cio polewasz??? :D Haneczka ----> Borewicza sie pytaj, skad mu sie to wzielo :) Ja tam wole jogurty onkena i jogobelli :P :D Bedzie mail??? Juuupi!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×