Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
briana

DOBRY fryzjer w POZNANIU!!!!!!

Polecane posty

Gość Anja

A potem picem jest hairmate bo wkoszyku mam kimbo I farby loreal . Pic . Salon miksu. Po wella sa pianki. Tylko ja nie wiem. Niech se tvn sam skupi.nie chodzi sie  do diamante, nir chidxi sie di hairmate. Dla mnie salon zbedny. Po co do takiego kolory jakiej tuby malo schodzi. Zwrot hajsu sie liczy. Nie mozna dostarczac skupu tub po salonie fryzjerskim. Skupy pudelek l, skupy tub. Ja tam jestem przyzwyczajona, do porodow kimbo jeszcze nie... costa calma, do konessi. Gdzie moj hajs na hairmate. Przeciez nie korzysta sie z salonu davines. Potem sie przewala ekstrakt do radyjka I tarczycy le cher... geesiina, kimbo do porodu mulata.

Gość Anka

Sprawdzic czy fryzjer farbuje farba trwala, strzyzenie ile trwa itd. Makeover z 3 h  czy nie przerzuca zadluzen knajp czy dozu. Skrajnie.juz anwil. Ja nie biore przepluku anwil online. Bo makeover do dozu. Z bloczka co by nie jesc pillsow .  Dawny stabb makeivoru to berendowicz kublin. 

Gość Anka

Salon Destiny. Pic salon. Ofiara jest poszukiwana zrzuty torebek I olejkow. Nachadzajacy skrajnie. Nie wiem czym to.jest zrzucane.  Czy bookingami, czy lottem czy usa army. Pic conciergura. Microgynon 20.co warto wiedziec.... libelta.... zamknac.wczesniej wlosow porodowych magdy m. Moja znajoma twierdzi ze nie da sie miec salonu na landoll. Wyrabia was na blood testy I plaseba na antykoncepcji oraz w dozach. Ja nie splacam gabinetow ginekologicznych po  fryzjerkach.

Gość anka

salon  Destiny 22 pazdziernik na fejsie - pic starych canińskich blondów, pusty skup karm, pusty skup olejkow, zaczyna sie od nashi, montibello, nastepnie davines, pic salon tylko zrzut sie liczy, po tylu latach nie wiem, chyba do zamkniecia, potem stabbowanie plasebami antykoncepcyjnymi,

olejek nashi,olejek moroccan oil, olejek macadamia

hajsu brak przesuszanie skrajne

uważać na Destiny, uważać na Śródka (wystawka Moroccanoil)

odpierdalanie sie jest po 5 mln skupie

Gość gość

bzdury bzdury bzdury

Gość anka

nie chodzcie juz do salonu Destiny, bo wszedł w American Tobacco (BP i Żabka), gdzieś tak 20 tysiecy miesiecznie, by odpalajaca miała jajs. na gorsze osoby traficie, w picyk kalendarzy, brwi - revia chyba, w Zielonej Górze moze Avantgarde. Podpisy brac pod zamkniecie salonu latami. Tak to mozna chodzic, ale nie do tobacco, lepiej juz chipsy jesc lub burgery, napoje do splacenia, no to mialam dzis dzien rozliczen z karta nie taka, bo standby miejski, wystarczy jak cie wpisza w kalendarz lub mialam makeover w salonie, nie pal po latach da nic, kiedys ratowalam sie jedzeniem  na stacji, dzis juz nie wiem, moze sa zoltymi zebami Prokudent a moze Davidoff, mlode laski nakreca na brwi, potem pelnomocnnictwo bayer tylko pdo splaty wizyyt

wniosłam sprawe do prawnika - salon sciaga pudla makeoverowe, salon fryzjerski upada,doz

styczen/luty - brak rozliczen gabinet ginekologiczny/stomatologiczny

styczen/luty - bilans salonow fryzjerskich

co odstrzelic, co pod pusty skup

podumowy american tobacco, revia, delia, inebrya

Gość Anja

Y nPrzypominam o salonie Ekstrakt, ja nie bede splacala sfinksa, tak jedzenia. Salon jedzeniowy. Ekstrakt salon jedzeniowy. Niesplacone lotto. Lub ja mam rozpis. Tymczasem cut cut to jest bar a boo. Pewnie kazda klientke wysylaja na marianska. Reszta to anwil. Do anwilu... worki anwilu, piachu anwilu. Nie chce byc paragonizowana do nachodzen. Nie wiadomo na kogo jest przepisywane zbycie salonu. Umowa z Anwil dzieci z anwil, ciagniki, nawozenie, nie isc do przepluku, anwil wcierany jest w glowe. Do zastraszania nachodzicie ludzi. 

Gość Anja

Ekstrakt to Sfinks. Cut cut to.bar a boo. To jak tam salony fryzjerskie.jak magda polak. Bierzcie na  powaznie.Sprzatac do.skupu zarcia. Jedzcie szczaw. Do czasu nazarcia sie w sfinksie. Mala szarma lub duza szarma. Tluszcz cieknacy. I jeszcze istnieje gowno.  Wielka pixie glowa sfinksa lub samen wlosy falowane do sfinksa. Podstawa nie splacac sfinksa juz w Polsce. W miejsce pracy.donosi jeszcze ulotki z jedzen w sfinksie. Ogromne zadluzenie przepisuje. Do jedzen sfinks jest. Karty ekstrakt. Unikac jak ognia w pozniejszym wieku.  

Gość Anka

Magda byla do sharmy, pixie do angusa,  recepcjonosta dp cebuli. Nie jedzcie bo was beda scigac. Sciganie stekami. Gdzie sie nazrec gdzie dlugi zrobic.  Ekstrakt. Omijac szerokim lukiem. Sfinks jak najesc sie do syta. Zycie jak lotto. Z jednych jedzen do drugich jedzen byla. Przepisane lotto czeskie.  Wtopilam... steki do lawicy mi doszyli. Storytelling wyslu...e by nazrec sie. Klient nie jest wykazywany tylko zczyt recept.podstawa przestawic na wielkie frytki I bulki. Brnac w sfinksa. 

Gość Gosc

Diamante krzywe ciecie, wynajem mieszkania pod zakup produktow, air hair ms kolei, sciaganie pod skup gablot, nie korzystac z bookingow salonu, maski lorealowskie fale loki koki, wiecej masek lorealowskich... pic kalendarze od lat... nie splacam pic kalendarzy... mam kalendarz air hair I.500'wersji. Modelki aMerican tobacco. Jak palilam davidoffy. I wykazywana w kalendarzu osoba z firmy.lub sasiad.

Gość Anja

Ekstrakt jak nazrec sie nic wiecej. Tym jest ten salon. Nie dostsrcza sie dopustoszen salonu. Wynika z dostarczania dopustoszen salonu w pudlach. Jak nazrec sie. Noe dostarcza sie. Do fryzjera pojdzie juz wcale. Jak zamoznie zylam z ... wnosze o zwrotbhsjsu. Do radyjka byla. . Zentiva I le cher. Ekstrakt pixie jak angus. Wszedzie rozsylane sa dopustoszenia. Nienawiscia darzy salon ekstrakt. Zmienilam podejscie nie. Byla jak angus....jak zdobyc hajs skupowy... czy jest dla mnie hajs na sfinkss.

Z polecenia mojej przyjaciółki trafiłam do Patryka Zawadzkiego, który tylko gościnnie przyjmuje w Poznaniu. Na co dzień pracuje w Warszawie. Dodam, że mam blond kręcone włosy. Strzyżenie rewelacja i w końcu mam zimny kolor.

Z ręką na sercu polecam.

Ja spokojnie mogę polecić salon Bel Momento na ul Ściegiennego. Pracują na dobrych kosmetykach. Dziewczyny mają odpowiednie podejście i świetnie się znają na swojej pracy Potrafią zrobić fajna fryzurę. Mają gust i są na bieżąco z modnymi fryzurami. Chodzę do nich od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolona 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować