Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Hej dziewczyny mam to was ogromną prośbę...!! wiem,ze ten wątek juz kilka razysię pojawił,ale niestety żadne odpowiedzi nie usatysfakcjonowały mnie...bo albo ich wcale nie było,albo po prostu wydawały się mało ważne.Otóż rozchodzi mi się o to,czy któraś z was tam pracowała...albo jakiś znajomy... Czy jak miały umowe o prace na 1/2 etat...to czy pracowały jednak więcej godzin niż przystało na pół etatowca..? a jeśli takto czy miały płacone za nadgodziny..? Pilnie proszę o odpowiedzi! Z góry bardzo serdecznie dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,jest już ich ponad 60 w polsce... :) z tego co się prędzej dowiedziałamto opinie na ich temat sa bardzo podzielone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
Hej Mam tam znajomą i też tam chciałam iść do pracy ale niestety mnie nie przyjęli. Nie wypytywałam sie dokładnie ale wiem że musiała wypracować 24 godziny tygodniowo( nie koniecznie po 4 godziny dziennie) i musiała zostawać nadgodziny za które miała płacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadiana
hej. Ja pracuje dla tej firmy tez mam na 1/2 etatu i płacą mi za nadgodziny. Nawet zwracają za badania od a do z. tyle ze musicie miec faktury na adres firmy. Wsumie to jakość pracy oraz warunki jaką oferuje schlecker nie są ciekawe. zależy jak sie trafi i chodzi i tutaj o kierownika i resztę pracowników. życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fadina a gdzie i na jakim stanowisku pracujesz??;) ja mam dzis wlasnie rozm.kwal. u nich i widze, ze nie maja najlepszej pini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadiana
Hej. Wiec idz zobaczysz co ci zaproponuja:) napewno polowe etatu i 600zl brutto:) ja pracuje na stanowisku kasjer sprzedawca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabex
ja w polsce jeszcze nie spotkałem tej drogerii,gdzie ona jest? podajcie chodz jeden adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... :) juz tam pracuje,nie czekałam na żadną opinię.... I jestem bardzo zadowolna z pracy. Naprawdę lepiej trafić nie mogłam.. kierowniczka ekstra..równa gościara,laski inne też Ok :) i mam wiecej na umowie niz 600 zł brutto , nie wiem od czego to zalezy...a tak prawdemowiac to zawsze dostaje duzo wiecej za nadgodziny :) jestem bardzooo zadowolona...wiec jak jest okazja pracowac dla tej firmy,to skorzystajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbar199
hej dziewczeta ja wlasnie zlozylam papierki odnosnie tej pracy bo otwieraja w Międzychodzie z gosciem jak gadalam to nawet mily sie wydawal chce mnie na kierownika ale powiedzial ze jeszcze bedzie rozmawial ze mna na rozmowie kwalifikacyjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Barbar... to jak juz tam bedziesz pracowac to sie odezwij... ja jestem zastypczynia kierwoniczki..a ona ma bardzooooooo duzo roboty papierokowej i innych rzeczy,ale generalnie nie jest źle :) zycze powodzenia w romozwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala666
a wiesz co barbar199? ja również złożyłam papiery odnośnie nowo otwieranego sklepu w Pmi i też na kierownika więc może spotkamy się na którejś z rozmów, ciekawe ile osób jeszcze wysłało swoje oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2020
hej mam do Was pytanie, jakie schlecker ma wymagania na stanowiska np kierownika, zastępcy itd? z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawkasi
czesc ....a jak do miedzychodu , to gdzie te dokumenty nalezy składac...?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaXXX
musisz wysłać list motywacyjny i cv do sklepu w mosinie, adres znajdziesz na str schleckera albo zadzwon pod nr który jest w ogłoszeniu na rynku to Ci powiedza co i jak. podobno jest juz duzo chętnych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2020
Hej! i jak juz po rozmowach??? wszystko pieknie słodko, kandydatów od groma i ten kierownik regionu jakiś dziwny. Ja już wiem że nie mam szans a na pół etatu na pewno nie pójde. pracujący tam będą mieć niezły zapierdziel skoro ma być tylko 4 pracowników z czego każdy na pół etatu a sklep czynny po 10h. no cóż trzeba szukać dalej! eh szkoda słów znalezienie dobrej pracy graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbar199
Oj nie gadaj serio 4 pracownikow na caly sklep i to jeszcze po 10 godzin??? o moj Boze no to niezle:( chyba nie mam na co liczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2020
tak mi dzis powiedzial na super rozmowie...w samochodzie, swoja droga to niezle warunki szkoda mu na pojscie do jakiegos lokalu czy co. ma być 4 pracowników na cały sklep łącznie z kierownikiem, zastępcy na razie nie będzie. a sklep będzie czynny od 9 do 19 a skoro kasjerki maja byc na pol etatu i na razie nia ma być nadgodzin to wychodzi na to ze na tzw 4 h przypada pracownik i kierownik. a poza tym kierownik jezdzi 3 tyg na szkolenie do najblizszego sklepu np do mosiny a kasjerki na tydzien. eh moze w bartoszu mnie przyjma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he...śmiać mi się troche z tego wszystkiego chce.. to nie jest tak jak wy myślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2020
wiec jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem sklep jest czynny 10 h, kierowniczka robi 40 h tygodniowo, ... Nie koniecznie bedziecie pracowały po 4 godziny dziennie, mozecie jeden caly dzien pracowac,a drugi miec wolny.. przewaznie to 2 dni bedziecie mialy w tygodniu..wolne. gdy jeden dzien robicie cały, macie w tym godzinną przerwe,mozecie wyskoczyc do miasta np załatwic swoje sprawy, oraz pozniej 15 minutowa przerwe... Otoczenie sklepu oczywiscie zalezy od kierowniczki, jaka ona bedzie. Przewaznie robota jest,ale w czwartki przy dostawie.. i dzien po niej.. Generalnie nie jest źle , Jesli chcecie pracowac i lubicie prace z klientami to bedzie Ok :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ... a zastępczynią kierowniczki na pewno będzie jedna z was... Pewnie ta, która będzie najlepiej się orientowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala666
sroshka, jeśli będziesz miała chwilkę to proszę napisz czy opłaca się być w tym sklepie kierowniczką i czy naprawdę ma ona dużo pracy i czy Twoja kierowniczka jest zadowolona, pytam bo cały czas zastanawiam się czy zostać tam właśnie kierowniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2020
hej mała666 : a Tobie zaproponowano już etat kierowniczki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała , napisz mi maila to przez maila pogadamy... , ok?albo napisz mi swoj nr gg to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bana
dziewczyny nikt jeszcze nie dostal stanowiska kierowniczki facet caly czas buduje i ciagle szuka....a otworza to doipiero w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala666
hej, podam Tobie sroshka mój adres ale mam ograniczony dostęp do kompa więc za często nie będę mogła odpowiadać, najczęściej jestem od godziny 18:45 do 20:00 choć tez nie codziennie, no niestety różnie to bywa ale chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o tej pracy więc podaję mala666@10g.pl.z góry dzięki za wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASJSH
napiszcie o co pytaja na rozmowie o prace.PROSZE WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2020
hej wiecie moze czy juz przyjeto pracownikow do sklepu w pmi? bo ta budowa cosik im nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×