Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lamakusia

Prezent dla chłopaka?

Polecane posty

Gość gość
To może dobrej jakości antywirus do komputera? Zobacz sobie do sklepu kluczsystem, mają tam dobry program g data. ja go juz używam od dobrych kilku lat i dobrze chroni komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś do komputera? Na przyklad dobry program antywirusowy, dzięki któremu komputer bedzie dostatecznie chroniony. Możesz zamówić antywirus g data w ich autoryzowanym sklepie kluczsystem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
Fajny pomysł z tym antywirusem, sam ostatnio kupowałem w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilinia
ja polecam coś bardziej praktycznego może słuchawki.. ostatnio sama kupiłam chłopakowi w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edilka
Swojemu podarowałam słuchawki do biegania, w sferisie udało mi się kupić na wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rarolik
powerbank i dobre alko taki prezent ostatnio kupiłem kumplowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplanuj jakiś wyjazd. Czasami za niewielkie pieniądze można znaleźć bardzo tanie noclegi i spędzić bardzo miło i uroczo czas. Tanie noclegi znajdziesz na stronie https://nanocleg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_M
A może słuchawki? Mój chłopak kupił sobie ostatnio słuchawki Skullcandy Hesh 3 i nie może się ich nachwalić. W sumie pluję sobie w brodę, że sama na to nie wpadłam i mu ich nie kupiłam prze okazji jakiejś uroczystości. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno spodobałoby mu się coś z elektroniki - idealnie takie rzeczy są w sklepie internetowym: www.TopProduct.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Są specjalne sklepy prezentowe. Ja uwielbiam z nich korzystać, bo nigdy nie mam dobrych pomysłów na prezenty. A tam zawsze można znaleźć jakiś gadżet, ciekawostkę, na którą samodzielnie by się nie wpadło. Tutaj https://lovvi.pl/prezenty/dla-chlopaka masz przykłady takich prezentów. Mi bardzo podoba się taki grawerowany kufel do piwa. Który facet nie uśmiechnie się na widok takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanheda
Nie wiem czy już ktoś wspomniał o tym sklepie, ale jeśli nie to najwyżej będę pierwsza. Ja dla swojego chłopaka na ostatnie urodziny zamówiłam zegarek z https://e-zegarek.pl/ Na model, który mu się podobał akurat skończyła się promocja, ale sprzedawca był na tyle uprzejmy, że zszedł nam z ceny. Paczka doszła bardzo szybko, więc pod względem jakości obsługi, sklep mógłby dawać korepetycje konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1212
Ja tatowi na 50 lecie zamawiałam właśnie zegarek też z e-zegarek.pl. Również przesyłka przyszła natychmiastowo, zegarej już 2 rok służy bez awarii polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej coś przydatnego. Mojemu na przykład sprezentowałam obiad, grę na konsolę (o której mi cały czas mówił), no i koszulę typu longsleeve, bo w takich chodzi. Myślę, że ubrania są okej dla naszych chłopaków, bo większość z nich nie potrafi się po prostu dobrze ubrać :P Jak nie macie pomysłu, to możecie zajrzeć do sklepu, w którym ja kupowałam koszulke https://pitbull.pl/meskie/koszulki/longsleeve.html Mają raczej takie bardziej męskie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to wymienic jego stary xbox 360 na x box one x :D i dodatkowo dostanie fife 19 za 1zl :D a wszystko to w media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sa zasady? powiesz cos wiecej, albo jakis regiulamin podlinkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na multu na pewno cos wybierzesz dla swojego ukochanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na praktycznie każdą okazję fajnym prezentem jest lot w tunelu aerodynamicznym. Polecam tunel SpeedFly w Mirosławicach pod Wrocławiem. Nie wyobrażam sobie, żeby komuś miało się nie spodobać takie latanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiej kwoty szukasz prezentu? Zerknij na www.Stonki.com.pl gdzie sama często zamawiam wiele rzeczy w tym prezentów i jestem bardzo zadowolona, na pewno znajdziesz coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego narzeczonego w rocznice zabrałam do Łodzi, oboje uwielbiamy to miejsce ponieważ tam się poznaliśmy, wynajęłam bardzo tani Hostel Umed, byliśmy oboje zadowoleni. Duże łóżka, w pokojach panował porządek, obsługa Hostelu zawsze służyła pomocą. Na recepcji poczęstowali nas ciepłą kawą z ekspresu, bardzo miły gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×