Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

A ja dziś pracuje do 19...Przegrałam życie-Jest tu ktos dziś w pracy?

Polecane posty

eee tam od razu przegrałaś ;) ;) ;) ;) :P pozatym ktos musi pracować, żeby spać mógł ktoś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cały tydzień zapierdalałem na 1,5 zmiany i nie żalę się na forum😴 poza tym co to za praca jak siedzicie na kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka a ja zapomniałam Ci napisać, ze mam DKNY Be Delicious ;) ;) ;) dzięki Tobie w sumie bo się przez Ciebie w nich zakochałam :D :D :D :D :D no i nie ma to jak pracować w sobotę do 21:30 :O :P ja dzisiaj 6 tydzień z rzędu na imprezę idę a Ty bidku w robocie :O :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jutro do 20:30. :o Dostałam bon na 120 zł i idę do sephory po Dolce&Gabbana The one:D. Coś za coś. Ale Be Delicious to mój ulubiony zapach:D. Ja o imprezach mogę narazie zapomnieć aż do Świąt:o ... Zachciało mi roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhfhf
to zalezy ile ci placa:o jak pracujesz za +/-1500zł miesiecznie to przegralas zycie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musssss to muuuuuuuus
a ja pracuję w wigilę i sylwestra co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam, ale już za dużo osób chętnych było. I tak byłabym w domu o 15. Przynajmniej ominął by mnie domowy harmider związany z przygotowaniami do wigilijnej farsy. A Ty do której będziesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli sie rozbudzam. Wczoraj wróciłam do domu o 3 bo musiałam iść pośpiewac na karaoke jak co piątek- a dziś pobódka o 8. Mam 2 torby jedzenia więc siedze i jem. Juz prawie 13, więc zostały mi jedynie 5,5 godz. Do postu wyżej odnośnie siedzenia na kafeterii- w ciagu tygodnia większość siedzących tu to osoby piszace z pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci tak
a piesek sam w domu? znecasz sie nad nim niegodziwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze......
a ja o tej porze bede sie wybierac dopiero do pracy :/ nie do bordelu!!!!! wiec kto ma gorzej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×