Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzatanie.krakow

sprzątanie mieszkań i biur - KRAKÓW !!

Polecane posty

Gość sprzatanie.krakow

!! Profesjonalne sprzątanie mieszkań i biur - KRAKÓW !! Dwie solidne, pracowite i uczciwe Panie z wieloletnim doświadczeniem w zagranicznych firmach, świadczą usługi w zakresie sprzątania mieszkań, małych biur, domów i apartamentów. Proponujemy : - sprzątanie ( odkurzanie dywanów, mycie podłóg, mycie łazienek...) - mycie okien - prasowanie Skontaktuj się z nami jeżeli zależy Ci na tym, aby te święta były dla Ciebie wyjątkowe i czyste !! Kontakt : e-mail : sprzatanie.krakow@gmail.com telefon : (0) 782 530 710 Cena : W zależności od zakresu prac i powierzchni do wysprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Jestem młodą osoba i szukam pracy chetnie kompleksowo posprzatam mieszlanie, apartamaent, prasowanie, mycie okien itp sprawy tez wykonam. Jestem mala pedantka wiec wszystko wykonuje starannie i w miare szybko :) Mieszkam w Krakowie i tam tez poszukuje pracy ... Pozdrawiam wszystkich i czekam na kontakt magda.janusz@poczta.fm 509-554-395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja korzystam z usług firmy zewnętrznej Anilop z Krakowa i taki układ podoba mi się najbardziej. Przyjdą, wysprzątają i wychodzą. Ale może inaczej jest w przypadku sprzątania domów a i naczej w firmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Również korzystałam ostatnio z pomocy Anilop, gdyż miałam mega mało czasu na ogarnięcie bałaganu po remoncie i przyznam szczerze, że jest to opcja doskonała dla wymagających - efekty rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Mamy umowe z TCS w Krakowie, świetnie się spisują i ułatwiają nam życie. Biuro nie jest duże ale wysprzątane na błysk, kwiatki podlane. Ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

Ja polecam Anilop z Krakowa - firma ma bogaty zakres usług i jest naprawdę solidna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Anilop zdecydowanie - bardzo solidna firma, współpracujemy z nią już drugi rok i nie mam nic do zarzucenia. Robimy z nimi generalne porządki i cykliczne sprzątanie biur dwa razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bask87
Dnia 21.11.2019 o 13:00, Gość Michalina napisał:

Anilop zdecydowanie - bardzo solidna firma, współpracujemy z nią już drugi rok i nie mam nic do zarzucenia. Robimy z nimi generalne porządki i cykliczne sprzątanie biur dwa razy w tygodniu

Dołączam się do polecenia. Z anilop współpracujemy od niedawna, ale jestem zadowolona jak nigdy wcześniej. Firma sprzątająca godna zaufania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×