Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muniowski

gdzie kupic bielizne dla mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość muniowski

elo, moje dziewczyna podpowiedziala mi ,ze chce od mikolaja w tym roku bielizna ;) jakas fajna? podpowiedzcie mi prosze gdzie moglbym poszukac. chodzi o cos extra - koronki i te sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie jest fajny sklep tego typu, gorsety i koronki :P w cenach rozsądnych. nie wiem jak się nazywa, ale jest w pasażu hipermarketu Real (w Rzeszowie). podstawa to znać rozmiar, bo mój facet kupił mi w prezencie majteczki S, bo wydawało mu się że będą dobre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro sa piekne komplety bielizny wpisujesz rozmiar i wybierasz niektóre sa bardzo fajne i przede wszystkim sliczne to jest oczywiscie pomysł zakupu jak wstydzisz sie isc do normalnego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim \"dobierz\" jej sie do stanika i majtek i sprawdz jaki nosi rozmiar. i wez pod uwage ze nie kazdy stanik pasuje na kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoza
rozmiar to podstawa. widzialam ostatnio nowe klekcje w H&M, sprawdz tez triumfa - tez jest tam fajna bielizna. wiem tez tchibo ma w tym tygodniu cos dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia laka nieduzia
jak to w tchibo? przeciez to kawa. no wiesz chlopak ciebie pyta powaznie a ty mu polecasz sklepy z kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mglista
ja polecam triumffa ceny duze, ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w triumphie ceny wacle nie są
duże!:O Przecież tam staniki kosztują 90-150zł... Zajrzyj do Chantelle, czy Freyi, ale kupowanie bielizny na prezent jest bez sensu, chyba że to majty i koszulka, bo biustonosz ma dobrze podtrzymywać biust i musi byc do niego idealnie dopasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w triumphie ceny wacle nie są
tyle, ze w La Perla nie ma wszystkich rozmiarów, bo nie ma np. obwodów 6o, z tego, co mi wiadomo, no i miski są chyba tylko do E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w triumphie ceny wacle nie są
nie wiem, ja wolę inne marki, głównie brytyjskie, bo noszę 60E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniu to ty
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest 60E
więc biust raczej wielkości miseczki C przy obwodzie 70. Tzn. wcale nie taki duży, a nawet mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muniowski
hmm best bra juz kolejny raz ( w poszukiwaniu na forum odpowiedzi) natknal sie na tego linka...spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
tak, jasne... corin... cena z kosmosu i zabudowanie po same obojczyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylgirly
Według mnie najlepiej z dziewczyną pooglądać jakieś modele bielizny i przyuważyć jakie rodzaj najbardziej jej się pododają. Moim zdaniem na przykład w tym sezonie całkiem interesującym modelem jest ten: http://nipplex.pl/Charlotte.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunrise_sunshine
o rany to nie jest jakiś poważny problem, jak tylko znasz jej dokładny rozmiar to bieliznę kupisz w każdym sklepie. W necie też np na melissa.com.pl. Co do tego, żeby była fajna, to powiem, że powinieneś wybierać taką, w której sam chcesz ją widzieć i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia39
FAJNE RAJSTOPY Witam ! Kupiłam ostatnio na allegro fajne rajstopy i w bardzo dobrej cenie. Sprawdzałam w kilku sklepach w moim mieście i faktycznie było taniej. Na dodatek bardzo miła obsługa i kontakt ze sprzedającym!!!Przesyłka dotarła po 2 dniach.Polecam http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23984132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałŚwierczok
Często kupuję żonie bieliznę, jednak nie odważyłbym się kupić na bazarze. Pewnie po pierwszym praniu nadaje się do wyrzucenia. Jak chcę jej zrobić przyjemnośc, to zaglądam do sklepu: https://mewa24.pl . Mają tam bardzo elegancką, kobiecą bieliznę. W różnych rodzajach i na wszystkie okazje. Od bardzo odważnych wzorów, po delikatne i subtelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×