Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelika_

Jakie meble do fioletowych ścian???

Polecane posty

Wszystko zależy jaki odcień tego fioletu, ale ja bym chyba wybrała jakieś jasne meble - przy takim kolorze będą się dobrze prezentowały. Na stronie meblopol.net maja fajne moduły, duży wybór, myślę, ze można by coś tam było znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że nie ma co gdybać, a propos tego, jakie meble będą Ci pasowały. Ogólnie rzecz biorąc najlepiej byłoby pewnie zainwestować w coś jasnego, żeby było to takie ożywiające i urozmaicające, ale wiadomo - to żaden konkret. Weź sobie najlepiej wejdź przykładowo na portal http://www.deko-racja.pl i tam możesz sobie skorzystać ze świetnej wizualizacji, gdzie wybierasz najpierw kolory ścian, podłóg itd. (wszystko z realnych ofert producentów), a potem do tego dopasowujesz sobie cały wystrój. Ja z tego korzystałam podczas remontu i byłam zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że buk , jeśli tylko będzi eładny, dobrze zgra się z fioletem Duluxa. Dam wam przykłąd nad którym ja sie zastanawiam - http://www.esmebel.com/rodziny,rafael2,5,Stolik_kawowy_bukowy_woskowany_RAFAEL_,0507.html , to jesli chodzi o niski, kawowy stolik, ale reszta jest podobna. Niezle tez moze prezentowac sie spominany orzech, kazde nizbyt pomaranczowe drewno powinno byc ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy
fioletowe ściany, do tego meble BRW z systemu mezo (takie bardzo jasne), narożnik jest jakby miodowy, do tego szklana ława i kolorowy fioletowo biały dywan . Wszystko super pasuje i tworzy cieple, przytulne wnętrze. farba jest z tikurilli ale nie pamiętam jaki numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię swoje czwarte piętro
Fiolet,wbrew pozorom świetnie wygląda z zielenią.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fioletowych ścian poleciłabym np. szary wypoczynek (szarość z fioletem to super połączenie). Do tego faktycznie orzech będzie pasował, albo ciemny dąb. Ja bym jednak poleciła trochę zaszaleć i wybrać białe meble. To może wyglądać delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Jeśli ktoś się nie boi kolorów to moim zdaniem do do fioletowej ściany bardzo dobrze będzie wygalać np. taka pomarańczowa sofa http://www.arismebel.pl/pl/shop/diamond.html W ten sposób można uzyskać bardzo nowoczesny klimat w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ścian w odcieniach fioletu pasują takie barwy jak szary, czarny, żółty, pomarańczowy - ewentualnie beżowy czy ciemniejszy brąz ale z nim raczej bym uważała w takiej sytuacji ;) Ktoś zapytał o meble sosnowe - też mi się podobają (na esmebel.com można je spokojnie kupić) ale też z wyczuciem należy urządzać wnętrze gdy ma się w domu takie meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvkkkkk
grafitowe i popielate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można ten kolor połączyć różnorako - fajnie może wyglądać z jakimś fajnym jasnym kolorem właśnie piaskowym albo popielatym, albo też na zasadzie kontrastów - na przykład z głęboką pomarańczą, co doda lekko orientalnego nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefreytyjkk
Jestem w szoku że tyle luda ma fioletowe ściany. Przecież to ohyda!:-P Najgorszy dla mnie odcień to taki jasny fiolet a w zasadzie, wygląda jak ultrafiolet, zimny fuj fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Moim zdaniem dobrym wyborem w tym wypadku będą meble sosnowe. Także jednak trochę jaśniejszy akcent. Taka aranżacja wygląda ciekawie: http://www.esmebel.com/rodziny,rafael3,14.html I na pewno będzie pasowała do koloru Twoich ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diz_art
ja wybrałabym na pewno jakieś stonowane kolory, typu szarość, a nawet biel. POrzy takich mocnych ścianach na pewno meble muszą mieć prostą formę, strzałem w dziesiątkę wydaję się być kolekcja NOOk marki Absynth http://www.absynth.eu/meble_do_salonu.php ponieważ są to proste meble, nie narzucające stylistyki całemu wnętrzu i występują w białym kolorze :) no i warte są swojej ceny, bo jakość super ! Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noelka

Meble w odcieniach czerni i kremowy wypoczynek, Do tego dywan i poduchy łączące te dwa bieguny - kremy, szarości. Jakoś da radę. Zajrzyj na novelity.pl, tam masz kopalnię pomysłów wnętrzarskich, a jak zapytasz w komentarzu na pewno pani Ewa posłuży dobrą radą i będziesz mieć pewność, że całość będzie miała ręce i nogi. Spod ręki pani Ewy wychodzą najpiękniejsze wnętrza, jakie widziaam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×